عذرخواهی بیل گیتس بابت Ctrl+Alt+Del
سپتامبر 24, 2017
طراحی وب :اگر کاربری چند وب سایت را همزمان باز کند یقینا به سراغ آن وب سایتی خواهد رفت که زودتر بارگزاری کند. همچنین این گزینه برای دارندگان وب سایت ها نیز حائز اهمیت می باشد از نظر موتو جستجوگر اگر شما و یک وب سایت دیگر تنها درصدم ثانیه ای در باز شدن وب سایتتان تفاوت داشته باشید و دیر تر بارگزاری شوید رتبه آن سایت از شما نیز بالاتر خواهد رفت. پس بهینه بودن وب سایت های امروزی کمک بسیاری را به ما خواهد نمود. اگر کاربر در نقاطی قرار داشته باشد که سرعت اینترنت قوی نباشد آن کاربر شاید حتی نتواند سایت را باز کند.
طراحی وب سایت شما
سپتامبر 24, 2017

UX/UI

UX به معنای داشتن تجربه لذت بخش می باشد و به ما این امکان را می دهد  تا مسیر یادگیری راحت شود یعنی اینکه در مدت زمان کوتاهی به تمام وب سایت یا نرم افزار شما مسلط شود و تک تک اجزای سایت شما را بشناسد به راحتی بتواند با آن کار کند و از آن لذت ببرد.  طراحی رابط کاربری (UI) فرآیندی است که طراحان برای ایجاد رابط در نرم افزار یا دستگاه های رایانه ای با تمرکز بر ظاهر یا سبک استفاده می کنند. هدف طراحان ایجاد رابط هایی است که استفاده از آنها برای کاربران آسان و لذت بخش است.

چرا در وب سایت ها و نرم افرارها باید قوانین UI/UX رعایت شود؟

امروزه در تمام دنیا حرف از استفاده UI/UX در وب سایت ها و نرم افزارها است ولی برای همه ما این سوال مطرح می شود که UI/UX یعنی چه؟ و چه کمکی به ما خواهد کرد؟

UX به معنای داشتن تجربه لذت بخش می باشد و به ما این امکان را می دهد  تا مسیر یادگیری راحت شود یعنی اینکه در مدت زمان کوتاهی به تمام وب سایت یا نرم افزار شما مسلط شود و تک تک اجزای سایت شما را بشناسد به راحتی بتواند با آن کار کند و از آن لذت ببرد.

طراحی رابط کاربری (UI) فرآیندی است که طراحان برای ایجاد رابط در نرم افزار یا دستگاه های رایانه ای با تمرکز بر ظاهر یا سبک استفاده می کنند. هدف طراحان ایجاد رابط هایی است که استفاده از آنها برای کاربران آسان و لذت بخش است.

کارشناسان تیم هفت وب، وب سایت و نرم افزار شما را با آخرین متد و تکنولوژی روز دنیا در علم  UX  طراحی خواهند کرد تا کاربر بهترین تجربه وب گردی واستفاده ازapp های شما را داشته باشد.

مطالب مر تبط :

طراحی وب سایت

 

این مقاله رو هم بخونید
پیام یک پوستر خوب، نمی‌تواند با لغات تفسیر شود / گفت‌وگوی اختصاصی با طراح برجسته مجارستانی: اشتفان اُروش

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *