طراحی وب سایت با استفاده از کد نویسی

طراحی نرم افزار های وب، ایده های شما، تفکر شما به عنوان نرم افزار در دنیای وب یکی از تخصص های اصلی شرکت هفت وب می باشد و با استفاده از زبان های برنامه نویسی وب سایت مورد نظر شما را طراحی می نماید.

طراحی وب سایت با استفاده از کد نویسی

طراحی سایت با کد نویسی
دنیای شیرین برنامه نویسی آدم را غرق زندگی متفاوت می کند و به ما یادآوری می کند که هر چیزی را می توان با دانش کافی با برنامه نویسی پیاده سازی نمود.

ما دقیقا از این خاصیت برنامه نویسی استفاده می کنیم که بتوانیم هر نوع برنامه ای را که میخواهیم کد نویسی نماییم.

در قالب این مقاله شما با مفاهیم زیر آشنا می شوید :

برنامه نویسی وب سایت چیست؟
شما با چه زبان برنامه نویسی کد نویسی انجام می دهید؟
چرا باید از برنامه نویسی استفاده نمود؟ مزیت کد نویسی نسبت به سیستم های آماده در چیست؟
چه مراحلی در زمان سفارش برنامه نویسی سایت ما انجام خواهد شد؟
با برنامه نویسی وب سایت هر نوع وب سایتی را می توان طراحی نمود؟
آیا بعدا مجددا می توانم امکاناتی به خدماتم اضافه نمایم؟
من یک ایده بسیار خاص دارم چگونه می توانم این ایده را پیاده سازی نمایم؟آیا راه حل من برنامه نویسی وب سایت می باشد؟

طراحی وب سایت با استفاده از کد نویسی

برنامه نویسی وب سایت چیست؟
اگر بخواهیم برای وب سایت خود از به بسم الله تا ی کامل همه چیز اختصاصی برای ما طراحی گردد به سراغ برنامه نویسی وب سایت می رویم.

البته باید اضافه کنیم که این همه چیز نیست درواقع اگر ما بخواهیم که یک قابلیت منحصر به فرد را در وب سایت خود داشته باشیم به سراغ طراحی سایت اختصاصی می رویم یا حتی اگر بدانیم گزارش گیری های خاصی را نیاز داریم ، پورتال های خاص ، ویژگی های خاص ، و یا حتی در زمانی که اگر نیاز به پردازش های خیلی سنگین بر روی وب سایت خود داشته باشیم به کمک این نوع طراحی سایت پیاده سازی می نماییم.

قابل ذکر است که برنامه نویسی اختصاصی و طراحی وب سایت اختصاصی به دو بخش عمده تقسیم می گردد :

طراحی وب سایت
نحوه ی قرار گیری المان ها و متون و تصاویر همگی به شما امکان طراحی ظاهری کاربر پسند را می دهند که به آن Web Design , Frontend , client side نیز می گویند.

قسمت دوم قسمت محبوب برنامه نویس هاست که به آن Web Development , Backend , server Side این می گویند.

این مقاله رو هم بخونید

چرا طراحی UI برای سایت مهم است؟

طراحی سایت چه کمکی به ما میکند؟

قدرت گرفته از افزونه نوشته‌های مرتبط هوشمند
در این بخش در واقع ما تلاش می کنیم که روح و باطن یک سایت را طراحی نماییم تمامی بخش های مرتبط با سرور، بخش های مرتبط با پایگاه داده ، منطق و پردازش های سمت سرور و … همگی در این بخش ها صورت می پذیرد. که شرکت طراحی سایت هفت وب هر دو بخش را برای شما با بالاترین سطح عملکرد تحویل می دهد.

شما با چه زبان برنامه نویسی کد نویسی انجام می دهید؟
در این بخش لیست زبان های برنامه نویسی که ما برای طراحی وب سایت خود از آنها استفاده می کنیم نوشته شده است.

طراحی وب سایت سمت کاربر
Web Design

طراحی وب سایت سمت سرور
Web Development

1- HTML

2- CSS

3- Java Script

4- Bootstrap

5- Jquery

6- React

1- PHP

2- PHP Laravel

بازم به ذکر است که برای وب سایت های خود ما از پایگاه داده MYSQL بهره می بریم.

چرا باید از برنامه نویسی استفاده نمود؟ مزیت کد نویسی نسبت به سیستم های آماده در چیست؟
اولین مزیت برنامه نویسی نسبت به سیسیتم های آماده طراحی و کد نویسی تخصصی برای شما می باشد دقیقا در این نوع ساخت وب همه نوع ویژگی و محتواهایی را که شما نیاز دارید با استاندارد های مد نظر شما طراحی می نماییم.

دومین موضوع ، موضوع سرعت وب سایت ها می باشد.در بیشتر اوقات سرعت وب سایت های برنامه نویسی شده از سرعت وب سایت های آماده بسیار بیشتر می باشد. دلیل آن هم اینست که در این نوع وب سایت ها شما به سراغ محتویات اضافه نخواهید رفت و تنها آن چیز هایی را که به آن احتیاج دارید برایتان فراهم می گردد.برای همین در بهینه ترین ساختار کد نویسی تحویل شما می گردد.

تیم مجرب هفت وب با داشتن بیش از 4 سال تجربه در زمینه طراحی وب سایت و بهینه سای آن  کد های خود را در بهینه ترین حالت خود نوشته و به شما این نوید را می دهد که در سریع ترین زمان ممکنه سایت شما باز گردد.

مورد بعدی که به آن می بایست توجه نمود بحث امینت می باشد در اکثر اوقات بنا به تست های امنیت بسیاری که بر روی این سامانه تا تحویل دادنش به دست کارفرما زده می شود و مشکلات هر سری به برنامه نویس ارجاع داده شده تا حل گردد سامانه امن تر طراحی می شود که  بسیاری از کارفرمایان این مورد را موردی کلیدی برای کسب و کار خود دانسته و به سراغ برنامه نویسی وب سایت می آیند.

در بسیاری از ارگان ها و سازمان ها نیز برای حفظ بیشتر محتویات خود ترجیح خود را بر آن می گذارند که سامانه خود را به وسیله کد نویسی طراحی نمایند تا خیالشان از بابت آنچه که انتظارش دارند راحت باشد.

طراحی وب سایت با استفاده از کد نویسی

چه مراحلی در زمان سفارش برنامه نویسی سایت ما انجام خواهد شد؟
تیم هفت وب مفتخر است که با داشتن چندین دپارتمان متفاوت به ترتیب در مراحل زیر شما را یاری نماید.

 • مشاوره
 • بیرون آوردن نیاز ها
 • تصمیم گیری جهت طراحی
 • نقاشی طرح اولیه وب سایت نسب به نیاز های مورد نظر
 • پیاده سازی گرافیکی طرح اولیه وب سایت و چک کردن با کارفرما
 • پیاده سازی وب سایت طرح اولیه
 • چک کردن مجدد با کارفرما و تست وب سایت
 • پیاده سازی کامل پروژه
 • تست امنیت
 • تست امکانات
 • تست کارایی
 • بازگشت به برنامه نویس
 • دادن فاز اول وب سایت
 • تحویل فاز نهایی
 • باگ یابی
 • آموزش به کارفرما
 • پیاده سازی جامع

با برنامه نویسی وب سایت هر نوع وب سایتی را می توان طراحی نمود؟
در واقع بهتر است اذهان نماییم که طراحی و توسعه وب سایت یک دفتر نقاشی در اختیار ماست که با هنرمندی تیم برنامه نویسی ما هر چیزی در آن قابل پیاده سازیست بهتر است بگوییم که برنامه نویسی وب سایت هنر کشف ناشناخته هاست با یک تحلیل درست هر چیزی که در قالب نرم افزار بگنجد قابل پیاده سازیست خوشبختانه می توانیم نوید این را دهیم که هفت وب آماده خدمت رسانی در تک تک این فیلد ها می باشد در واقع اصلی ترین کاری که ما در دنبال آن هستیم کمک به شما برای انجام بهترین تحلیل در نرم افزار می باشد تحلیلی که علاوه بر سادگی توانایی پیاده سازی را به راحت ترین شکل ممکنه داشته باشد اگر حتی تحلیل ما به گونه ای باشد که تصمیم بگیریم این پیاده سازی به شرکت دیگری نیز باید سپرده شود این کار را انجام می دهیم تا شما به بهترین نتیجه برسید.

آیا بعدا مجددا می توانم امکاناتی به خدماتم اضافه نمایم؟
جواب این سوال به صراحت مثبت می باشد.افرادی که به دنبال طراحی وب سایت با کد نویسی می باشند وب سایت خود را پلتفرمی جامع میبینند که قرار است هزاران امکانات در آینده به آن اضافه گردد. همان طور که بالا بیان شد اگر تحلیل ما درست باشد به راحتی می توانیم هر امکاناتی که در بعد ها به آن نیاز داشتیم به سیستم خود اضافه نماییم تا همانگونه که انتظارش داریم پلتفرم خود را گسترش دهیم.

این دیگر امکان طراحی وب سایت با روش برنامه نویسی می باشد و مزیتی که افراد دور نگر همیشه به دنبال آن خواهند بود.

طراحی سایت با استفاده از کد نویسی

من یک ایده بسیار خاص دارم چگونه می توانم این ایده را پیاده سازی نمایم؟آیا راه حل من برنامه نویسی وب سایت می باشد؟
افرادی که ایده های خاص دارند یکی از بیشترین دغدغه هایشان لو نرفتن ایده و دزدی نشدن از ایدشان می باشد که ما برای نشان دادن حسن نیت خود قراردادی تحت عنوان NDA با آنها در ابتدا خواهیم بست این قرارداد که یک شمای کلی دارد بیانگر عدم افشای محرمانگی اطلاعات می باشد بعد از این کار شما با خیالی آسوده می توانید موضوعات خود را با ما به اشتراک بگذارید با این کار ما به شما مشاوره می دهیم که  بهترین نوع طراحی وب سایت برای شما کدام می باشد در واقع در این بخش سعی می شود با اتکا بر دانش و تجربه خود بهترین نوع مشاوره را خدمت شما ارائه دهیم اگر امکانات مد نظر شما از نظر بهینگی بهتر باشد که با برنامه نویسی طراحی شود به شما این پیشنهاد را ارائه می دهیم ولی در غیر این صورت از ماژول های آماده به شما پیشنهاد می دهیم و هر دو روش را برای شما تشریح خواهیم کرد پس از بررسی و دو دو تا چهار تا کردن شما می توانید بهترین روش را برای خود انتخاب نموده و آن را پیاده سازی نمایید.خبر خوب اینجاست که شرکت طراحی وب سایت هفت وب در هر کدام از این روش ها با تخصصی ویژه در کنار شما و حامی شما می باشد. شما می توانید با خیالی آسوده هم اکنون سفارش خود را ثبت نمایید.

footerimgfooterimg
Map

شیراز، بلوار شهید بهشتی، خیابان خلدبرین، رو به روی پارک خلدبرین، نبش کوچه 14، ساختمان اول سمت راست، طبقه دوم"

Phone

شماره تماس ضروری:093746192900971505081382

ما را در شبکه های اجتماعی زیر دنبال کنید.