Microsoft Office و برنامه های آن

Microsoft Office و برنامه های آن

Microsoft Office

Microsoft Office    

Microsoft Office یک مجموعه در برگیرنده نرم‌افزارهایی ست که برای سیستم عامل های مایکروسافت ویندوز و مک OSS 10  ساخته شده است. Microsoft Office ابتدا در سال 1989 برای سیستم عامل مک اواس اکس طراحی شد و یک سال بعد نسخه تحت ویندوز آن نیز به بازار آمد. اولین نسخه Microsoft Office شامل برنامه‌های Microsoft Word، Microsoft Excel و Microsoft Power point  بود که در نگارش‌های حرفه‌ای آن Microsoft Access نیز وجود داشت. به طور کل مایکروسافت آفیس شامل این برنامه‌ها می‌باشد:

Word _1  که برنامه‌ای برای نگارش متنون است. ابزارهای موجود در این برنامه به مرور زمان کامل‌تر و پیشرفته‌تر می‌شود و نیازهای کاربر را به خوبی پوشش می‌دهد.

2_ Excel برنامه‌ای است که مصارف زیادی در زمینه حسابداری، تنظیم و تهیه آمار و ارقام و ... دارد. این برنامه برای محاسبات ریاضی (با قابلیت انجام محاسبات دشوار ریاضی) و ترسیم نمودار به وسیلهٔ ابزارهای گرافیکی به کار می‌رود.

3_ Power point  برنامه‌ای است برای ارائه بهتر مطالب در کنفرانس‌ها یا تدریس و... و به طور کلی برنامه‌ایست رایانه‌ای که می‌توان با آن متن و تصویر و فیلم و مانند آن را بر روی پرده نمایش داد.

4_  Access: برای ایجاد پایگاه داده‌های رابطه‌ای مورد استفاده قرار می‌گیرد. این نرم‌افزار پایگاه داده جت را با یک واسط کاربری گرافیکی و ابزاری جهت تولید نرم‌افزار ترکیب می‌کند.

5_  outlook: نرم افزاري است که براي دريافت و ارسال نامه هاي الكترونيكي استفاده می شود. همچنین دارای تقویم و دفترچه یادداشت نیز می باشد.

6_  One note: برنامه ای است برای یادداشت‌برداری و جمع‌آوری و ساماندهی انواع داده‌ها.

نگارش‌های تحت ویندوز: مایکروسافت آفیس 3.0 مایکروسافت آفیس 4.0 مایکروسافت آفیس 4.3 مایکروسافت آفیس 95 مایکروسافت آفیس 97 مایکروسافت آفیس 2000 Microsoft Office XP مایکروسافت آفیس 2003 مایکروسافت آفیس 2007 مایکروسافت آفیس 2010 مایکروسافت آفیس 2013 مایکروسافت آفیس 2016  

نگارش‌های تحت مک OSS : مایکروسافت آفیس برای مک مایکروسافت آفیس 1.5   برای مک مایکروسافت آفیس 2.9   برای مک مایکروسافت آفیس4.0   برای مک مایکروسافت آفیس 98   نسخهٔ مکینتاش Microsoft Office 2001 Microsoft Office   V.X Microsoft Office 2004 برای مک Microsoft Office   2008 برای مک Microsoft Office 2016   برای مک نگارش اندروید: Microsoft Office   اندروید   شرکت طراحی سایت هفت وب

فرزانه جمع دار
sabteSefaresh

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

footerimgfooterimg
Map

شیراز، بلوار شهید بهشتی، خیابان خلدبرین، رو به روی پارک خلدبرین، نبش کوچه 14، ساختمان اول سمت راست، طبقه دوم"

Phone

شماره تماس ضروری:093746192900971505081382

ما را در شبکه های اجتماعی زیر دنبال کنید.