یکی از ابزار های بینظیر سنجش سئو pingdom

یکی از ابزار های بینظیر سنجش سئو pingdom

سایت پینگدام اطلاعات مفیدی از وضعیت وب سایت شما ارائه می دهد.در این سایت همچنین می توانید حجم کامل وب سایت خود و دلایل کندی احتمالی وب سایت ویا لینک های شکسته را پیداکنید. پینگدام مانیتورینگ زمان و عملکرد مقرون به صرفه و قابل اعتماد را برای وب سایت شما ارائه می دهد.  

بخش های مختلف پینگدام Website  performance  monitoring  made  easy :ا

این قسمت به شما کمک می کند دیدگاهی فوری در مورد میزان دسترسی و عملکرد وب سایت خود داشته باشید تا بتوانید با خلق یک تجربه شگفت انگیز در مورد کاربر از سایر رقبا پیشی بگیرید.

Easy  and  affordable  end-user  experience  monitoring :

نظارت بر تجربه کاربری آسان و مقرون به صرفه ترکیبی از نظارت مصنوعی و واقعی کاربر برای مشاهده نهایی و عیب یابی پیشرفته است.، و شامل  دوقسمت است:

  • synthetics monitoring  (نظارت مصنوعی) : تعامل بازدیدکننده با وب سایت خود را شبیه سازی کنید شما اولین نفری هستید که عیب های سایت خود ازجمله کند بودن ، شکسته یا در دسترس نبودن را می فهمید. همچنین می توانید در دسترس نبودن سایت خود را در سراسر جهان آزمایش کنید و عملکرد بار صفحات مهم را بررسی و بهینه سازی کنید.همچنین چک کردن سایت براساس اینکه  آیا این سایت ux بیس است یا نه. User experience (ux) یعنی خلق تجربه خوب کاربری، مثل طراحی محیطی طیبا برای وب سایت به گونه ای که هیجان و احساسات کاربر را در نظر بگیرد و باعث ایجاد یک حس خوب درکاربر شود که علاقمند به ماندن در وب سایت شود.

این قسمت نیز دارای 4 ویژگی است :

1-uptime  monitoring  (نظارت بر زمان ): نظارت بر دسترسی سایت بیش از 100 مکان در سراسر جهان

2- page speed (سرعت صفحه): بدانید که وب سایت شما چه زمانی کند است ، تا بتواند سریعا عیب یابی را برای شما انجام دهد و بهترین خدمات را به مشتریان ارائه دهد. همچنین می توانید عملکرد بار صفحات مهم وب سایت خود را بررسی و بهینه سازی کنید.

3- transaction  monitoing (نظارت برتراکنش ها): معاملات ساده و بسیار پیچیده مثل ثبت نام کاربرجدید ، ورود کاربر، خرید سبد خرید و...  را آزمایش کنید ، و این نظارت به شما اطمینان می دهد که این تعاملات سایت شما بدون نقص کار می کنند.

4- alerting (هشدار): هنگامی که وب سایت شما در دسترس نباشد یا معامله ای انجام نشد هشدارها را از طریق ایمیل یا پیامک  به شما ارسال می کند. یعنی به شما هشدار می دهد که مشکلات مهمی برا وب سایت رخ داده است.

  • Real user  monitoring (نظارت واقعی کاربر): real user monitoring (rum ) به تعامل نهایی کاربر با وب سایت شما با نظارت واقعی کاربر گفته می شود.rum  به شما کمک می کند که بدانید چگونه سایت یا برنامه وب شما با بینش کاربر واقعی در زمان واقعی انجام می شود.، وهمچنین می توانید میلیون ها بازدید از صفحه را بدون به خطرانداختن اطلاعات تاریخی خود نظارت کنید. این قسمت مانند قسمت قبل دارای 5 ویژگی است:

1- live map : نقشه زنده ای ازحوادث وب سایت، معیارهای مرورگر و دستگاه ها در سراسر جهان و همچنین کارهایی را که کاربر در سایت انجام می دهد را به شما نشان می دهد. مث اینکه کاربر از کجا می آید و از کدام مرورگر استفاده می کند.

2- user experience monitoring : خلق تجربه کاربری که باعث می شود کاربربه سایت شما علاقه مند شود. مثلا در وب سایت های فروشگاهی دکمه باید به گونه ای باشد که کاربر سریعا روی آن دکمه زده و خرید را انجام دهد. یعنی سطح عملکرد در این نوع وب سایت ها باید به گونه ای برای کاربر رضایت بخش باشد تا به کاربر اطمینان داده شود که تجربه سایت مورد نظر خود را کسب می کند.

3- page  load  performance (عملکرد بار صفحات) : با تجزیه و تحلیل عمیق صفحات، پارامترهایی که روی سرعت بازشدن سایت اثر می گذارند را چک می کند، یعنی تنگناهایی را که باعث کاهش سرعت سایت می شود ، از تصاویر بزرگ گرفته تا نمایش داده های پایگاه داده SQL که نیاز به بهینه سازی دارند را چک و به ما نشان می دهد.

4- user behavior metrics(عملکرد رفتار کاربر) : داشتن تحلیلی از عملکرد رفتار کاربرمثل: کاربر از چه طریقی به وب سایت شما راه پیدا می کند. یعنی رفتار کاربر نسبت به سایت شما سنجیده می شود.

5- share able reports : گزارش های اشتراکی به شما اجازه می دهند که بینش و عملکرد بازدیدکنندگان را بدون به خطرانداختن امنیت حساب پینگدام خود، به اشتراک بگذارید همچنین یک لینک واحد تولید کنید و اطلاعاتی را به اشتراک بگذارید که در گزارش های تعاملی و قابل فهم ارائه می شوند.

پینگدام مانیتورینگ زمان و عملکرد مقرون به صرفه و قابل اعتماد را برای وب سایت شما ارائه می دهد.                               

  چگونه پینگدام می تواند برای شما کار کند : For digital marketers: سایت شما نمای فروشگاهی دیجیتال شماست. وثیقه بازاریابی و مبارزات انتخابی شما کاربر را به سایت شما رسانده است. اما اگر سایتی در دسترس نباشد یا کند یا خراب باشد می تواند به برند و اهداف تجاری شما آسیب بزند. مشتریان با کمک نظارت مصنوعی و نظارت واقعی کاربر داده های مربوط به سال گذشته را مقایسه می کند و تصمیمات مربوط به بازاریابی را با معیارهای استفاده مانند صفحات پر بازدید، سیستم عامل برتر را به دست آورید.  

For web hosting providers(برای ارائه دهنده میزبانی وب) : این قسمت به شما کمک می کند تا خدمات عالی و اثبات شخص ثالث برای تحقق اهداف مهم خدمات وsla ها را با گزارش های قابل تنظیم ارائه دهید. به عنوان ارائه دهنده میزبانی وب ، ممکن است توافقاتی در مورد عملکرد سایت با مشتریان خود داشته باشید به عنوان مثال: وب سایت ها99.9% از زمان را افزایش می دهند با صفحات وبی که کمتر از 3 ثانیه زمان باردارند. شما باید همیشه اولین نفری باشید که می فهمید مشکلی رخ داده است یا خیر. اگر وب سایتِ تحت نظر شما در دسترس نباشد، کند باشد یا عملکردی نداشته باشد ، هشدارداده شود که با استفاده از نظارت واقعی می توانید برای هرچیز که رضایت بخش تلقی می شود سطح عملکرد تعیین کنید و برای یک تجربه یک پارچه سایت به مشتریان خود کمک کنید.  

For web developers (برای توسعه دهندگان وب) : عملکرد آزمون را در حین توسعه و عیب یابی مشکلات در تولید، وهمچنین شکاف های موجود را شناسایی کنید، بینش های عملی را بدست آورید و وب سایت خود را سرعت ببخشید. با نظارت به موقع از خرابی های غیر ضروری جلوگیری کنید و به محض در دسترس نبودن سایت به شما هشدار داده می شود. نظارت بر سرعت صفحه به شما درتصمیم گیریِ بهینه سازیِ به اندازه وزمان بار هر عنصر کمک می کند. نظارت واقعی در این قسمت به شما کمک می کند تا وقتی کاربران مشکلی را تجربه می کنند بر اساس جغرافیا، دستگاه ها یا مرورگر فیلتر شوند. با API pingdomمی توانید عملکرد پیشنهادیِ  ایجاد شده در سیستم ها و پورتال های خود استفاده کنید.  

For IT/web ops (برای فناوری اطلاعات وب) : تنگناها را شناسایی کنید و آنچه را که نیاز به زمان وتلاش شما دارد را اولویت بندی کنید. نظارت مصنوعی و واقعی کاربر می تواند به شما کمک کند کشف کنید، آیا کاربر نهایی تحت تاثیرمسائل برگشتی قرار گرفته است یا خیر. ممکن است شما شاهد cpu یا سنبله های حافظه در سرورهای خود باشید، اگر در کاربران نهایی تاثیر نگذارد ممکن است اولین حادثه رخ دهد. علاوه بر این نظارت بر تجربه کاربر نهایی به شما کمک می کند تعیین کنید که آیا حادثه فقط در یک مرورگر خاص، یک نوع دستگاه، یا موقعیت جغرافیایی خاص تاثیر داشته است یا نه.  

فرزانه جمع دار
sabteSefaresh

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

footerimgfooterimg
Map

شیراز، بلوار شهید بهشتی، خیابان خلدبرین، رو به روی پارک خلدبرین، نبش کوچه 14، ساختمان اول سمت راست، طبقه دوم"

Phone

شماره تماس ضروری:093746192900971505081382

ما را در شبکه های اجتماعی زیر دنبال کنید.