کسب و کار آنلاین و افزایش درآمد - قسمت سوم

کسب و کار آنلاین و افزایش درآمد - قسمت سوم

کسب و کار آنلاین و افزایش درآمد مطلب مهمیه که در مقاله قبلی و قبلترش درباره اونها صحبت کردیم و بخاطر اهمیت این موضوع در این مقاله هم راه های موفقیت در کسب و‌ کار آنلاین رو میگم. درباره سئو، تولید محتوا و طراحی اپلیکیشن در مقاله قبلی توضیح مختصری دادم. در این مقاله هم درباره موضوع هایی مثل :

امنیت سایت پشتیبانی سایت طراحی گرافیک تبلیغات دیجیتال

امنیت سایت در کسب و کار آنلاین

امنیت سایت

گفتیم که داشتن سایت برای کسب و کار آنلاین و افزایش درآمد مهم و ضروریه این روزها سایت ها مثل محیط کار شما هستن، درسته که با داشتن سایت خیلی از کارها سریع تر پیش میره و مزایای زیادی هم داره ولی چون سایت مثل محیط کار هست باید از سایتتون محافظت کنین و همیشه امنیت و حفاظت در هر کاری یه مطلب مهم بوده و در صورتیکه به امنیت توجه نشه ممکنه خطرات و خسارات جبران ناپذیری پیش بیاد. این روزها با تغییر شیوه کسب و کار و گرایش افراد زیادی به کسب و کار آنلاین، سودجویانی هم هستن که با نفوذ به اطلاعات سایت های مختلف ضررهای مالی و ضرر های دیگه ای رو به صاحبان کسب و کار وارد میکنن. پس امنیت سایت یه مطلب خیلی مهمه که باید هرچه زودتر امنیت سایتتون رو به یه شرکت معتبر بسپارین تا با خیال راحت از کارتون حفاظت کنین.

پشتیبانی سایت در افزایش درآمد

پشتیبانی سایت

برای هر سایتی به هر دلیلی ممکنه مشکلاتی بوجود بیاد و این مشکلات عواقب زیادی میتونن داشته باشن مثل اینکه دسترسی برای کاربران سایت ممکن نباشه و ادامه دار شدن این مشکل می‌تونه تأثیر خیلی منفی روی سئو سایت داشته باشه و سئو رو خیلی پایین بیاره و یا اینکه به هر دلیلی نتونین محتوای سایت رو آپدیت کنین و .... به همین دلیل باید پشتیبانی سایت رو به یه تیم مطمئن و حرفه‌ای بسپارین که در صورت بوجود آمدن هر مشکلی در کوتاه ترین زمان ممکن این اشکال رو برطرف کنن.

طراحی گرافیک در کسب و کار آنلاین

طراحی گرافیک

برای اطلاع رسانی و حضور در کسب و کار آنلاین فقط تولید محتوای متنی کافی نیست و لازمه که مدیران سایت و صاحبان کسب و کار آنلاین برای جذب مخاطب بیشتر و برای انتقال بهتر مفاهیم از طراحی گرافیک استفاده کنن. مطالب خیلی زیادی در یک تصویر گنجانده میشه و گاهی یه تصویر گویای چند صفحه حرف هست و میتونه اثرگذاری خیلی بیشتری داشته باشه، در مقاله تبلیغ خلاق میتونین تاثیر تصویر رو ببینین. جهت طراحی گرافیک هر تصویر و بنری مناسب سایت یا اپلیکیشن یا شبکه های اجتماعی میتونین سفارش طراحی گرافیک رو به تیم هفت وب بسپارین تا تصویر گرافیکی مورد نظرتون رو طراحی کنن.(برای اطلاعات بیشتر میتونین مقاله طراحی گرافیک رو بخونین)

تبلیغات آنلاین در کسب و کار آنلاین

تبلیغات آنلاین

با تغییر شکل کسب و کارهای سنتی به کارهای آنلاین چیزهای زیادی هم همزمان تغییر کردن و نحوه انجام خیلی از کارها نسبت به قبل متفاوت شد.تبلیغات هم یکی از همین تغییرات است که به نسبت قبل تغییر زیادی داشته و امروزه به شیوه جدید و البته موثرتر انجام میشه. کسب و کار آنلاین

در آخر

تو این سه مقاله به اندازه کافی درباره کسب و کار آنلاین و افزایش درآمد مطلب های مهمی رو گفتم و البته برای موفقیت هرچه بیشتر در هرکاری باید مطالعتون رو در این زمینه بیشتر کنین خصوصا درباره کسب و کار آنلاین که این روزها افراد زیادی به این کارها روی آوردن برای موفقیت بیشتر شماهم باید تلاشتون بیشتر کنین. خبر خوب اینکه در هر زمینه ای مرتبط با کسب و کار آنلاین چه مواردی که در این مقاله و مقاله های قبلی گفتم و چه موارد دیگه ای شما میتونین با تیم حرفه ای و مورد اطمینان هفت وب مشورت کنین و این کارها رو به اونها بسپارین تا در کمترین زمان ممکن و با کیفیتی بالا کارتون رو انجام بدن. امیدوارم هرچه زودتر موفقیت خودتون رو در کسب و کارهای آنلاین بیبنین و شاهد افزایش درآمدتون باشین.

فرزانه جمع دار
sabteSefaresh

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

footerimgfooterimg
Map

شیراز، بلوار شهید بهشتی، خیابان خلدبرین، رو به روی پارک خلدبرین، نبش کوچه 14، ساختمان اول سمت راست، طبقه دوم"

Phone

شماره تماس ضروری:093746192900971505081382

ما را در شبکه های اجتماعی زیر دنبال کنید.