کرونا و اینستاگرام (شرح کسب و کارهای اینستاگرامی در زمان کرونا)

کرونا و اینستاگرام (شرح کسب و کارهای اینستاگرامی در زمان کرونا)

کرونا و اینستاگرام (شرح کسب و کارهای اینستاگرامی در زمان کرونا)

امروزه با آمدن کرونا و قرنطینه بسیاری از افراد وقت خود را در فضای مجازی مخصوصا اینستاگرام می گذرانند. شما خودتان بیشتر ایمیلتان را چک می کنید یا اینستاگرامتان؟ خب معلوم است اینستاگرام، البته منظورمان این نیست که بازاریابی از طریق ایمیل از بین رفته است ولی اطلاع رسانی و جلب توجه مخاطب و بازاریابی از طریق شبکه های اجتماعیی مخصوصا اینستاگرام هر روز بیشتر و بیشتر می شود.اینستاگرام بیش از 300 میلیون کاربر دارد که حدود 200 میلیون از آن ها فعال هستند و مطالب جدید را می بینند. امروزه کسب و کارهای اینستاگرامی توانسته اند در زمان کرونا از اینستاگرام درآمد زیادی کسب کنند. اما باید بدانید که برای این کار می بایست از اینستاگرام درست استفاده کنید و ترفندهای آن ها یاد بگیرید تا بتوانید محصولات و خدمات خود را بفروشید.

افزایش درآمد کسب و کارهای اینترنتی در زمان کرونا! تبدیل بحران کرونا به فرصت

با وجود تاثیرات نامطلوبی که کرونا در کسب و کارهای مختلف داشته است آن کسب و کارهایی کمتر آسیب دیدند که فروش خود را از طریق پیج اینستاگرامی خود و یا سایت فروشگاهی خود ادامه دادند. 

شرح کسب و کارهای اینستاگرامی در زمان کرونا

کسب و کارهای اینستاگرامی ابتدا محصولات و خدمات خود را در پیج اینستاگرامی خود می گذارند و از طریق دایرکت و تماس سفارش های مشتری را می گیرند و کالا و خدمات خود را به فروش می رسانند.

  • زیرا در این زمان بیشتر مردم در خانه هستند و علاوه بر وقت بیشتری که برای گشت و گذار در شبکه های اجتماعیی دارند به دلیل این بیماری ترجیح می دهند برای حفظ سلامتی خود بسیاری از خرید های خود را به صورت آنلاین انجام دهند.
  • همچنین با تعطیلی های مغازه ها و.. که این روزها برای جلوگیری از افزایش ویروس کرونا در کشور انجام شده است کسب و کارهای اینستاگرامی به راحتی به فروش خود ادامه می دهند و نیازهای مردم را برطرف می کنند.

  البته فراموش نکنید که باید پیج اینستاگرام خود را به درستی مدیریت کنید و محتواها و هشتگ های کاربردی را در آن به کار ببرید و با استفاده از تکنیک ها پیج اینستاگرام خود را به یک پیج حرفه ای تبدیل کنید. برای رشد پیج اینستاگرام خود به وسیله ی کارشناسان دیجیتال مارکتینگ هفت وب کلیک کنید.

افزایش فروش در اینستاگرام در دوران کرونا

 مزیت های فروش در اینستاگرام

رایگان بودن:

اینستاگرام کاملا رایگان است و استفاده از آن هیچ گونه محدودیتی برای افراد ندارد. می‌توان تعداد نامحدود پست گذاشت با مشتریان خود دایرکت صحبت کنید و سفارشات آن ها بگیرید و فروش خود را بالا ببرید. نیاز نیست برای استفاده از اینستاگرام هاست یا دامنه خریداری کنید و تعداد مشخصی عکس و فیلم بارگذاری کنید؛ زیرا تمامی این امکانات به رایگان در اختیار همه قرار گرفته است.

تبدیل به برند شدن:

با فروش از ظریق اینستاگرام در زمان کرونا علاوه بر اینکه درآمد ماهانه ی خود را می توانید افزایش دهید و کسب و کار خود را رونق دهید در زمان بعد از کرونا نیز کسب و کار شما به برندی معروف در اینستاگرام تبدیل می شود که مشتریان ثابت و زیادی را برای شما به همراه دارد.

محدود نبودن به زمان و مکان:

از مزیت های فروش از طریق اینستاگرام این است که کسب و کار شما دیگر به زمان و مکان محدود نمی باشد و شما در ساعت و هر روز می تونید محصول خود را به فروش بر سانید

رشد کسب و کارهای اینستاگرامی

شرح کسب و کارهای اینستاگرامی

رشد زیاد افراد در اینستاگرام

در زمان قبل از کرونا بسیاری از صاحبان مشاغل برای اینترنتی کردن کسب و کار خود تمایلی نداشتند ولی ا شیوع ویروس کرونا و حضور کمتر مردم ر بازار سبک خرید و فروش تغییر کرده است و صاحبان مشاغل برای بقای کسب و کار خود می بایست به فروش اینترنتی روی بیاورند که فروش از طریق پیج اینستاگرام و شبکه های اجتماعی دیگر می تواند روش بسیار خوبی برای آن ها باشد. حتی این فروش اینترنتی می تواند در زمان پسا کرونا نیز وجود داشته باشد و شما علاوه بر فروش فیزیکی و حضوری در بازار مشتریانی را در فضای مجازی داشته باشید و درآمد ماهانه ی خود را دو برابر کنید. البته نا گفته نماند که این فروش مستلزم پیاده سازی یک سری تکنیک ها می باشد تا بتوانید فروش بالایی را داشته باشد و در زمان قرنطینه و کرونا درآمد خود را داشته باشید و رفته رفته آن را بیشتر کنید. اگر شما نیز جز کسب و کار هایی هستید که با شیوع ویروس کرونا با مشکل مواجه شده اید می توانید با راه اندازی پیج اینستاگرام خود کسب و کار خود را احیا بخشید و فروش دوباره ی خود را به دست آورید. برای افزایش فروش در اینستاگرام و شبکه های اجتماعی دیگر با تیم دیجیتال مارکتینگ هفت وب همراه باشید.

 

فرزانه جمع دار
sabteSefaresh

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

footerimgfooterimg
Map

شیراز، بلوار شهید بهشتی، خیابان خلدبرین، رو به روی پارک خلدبرین، نبش کوچه 14، ساختمان اول سمت راست، طبقه دوم"

Phone

شماره تماس ضروری:093746192900971505081382

ما را در شبکه های اجتماعی زیر دنبال کنید.