وب سایت چند زبانه

وب سایت چند زبانه

وب سایت چند زبانه

وب سایت چند زبانه این موضوعات را دنبال خواهیم نمود :

  • چرا می بایست وب سایت خود را چند زبانه طراحی نمایم؟

  • مثالی بر وب سایت چند زبانه

  • آیا وب سایت من نیز می تواند چند زبانه گردد؟

  • برای اضافه سازی زبان دوم به چقدر زمان نیاز است؟

  • مراحل چند زبانه شدن وب سایت

  • نحوه ترجمه مطالب

چرا می بایست وب سایت خود را چند زبانه طراحی نمایم؟

زمانی که صحبت فروشگاه فیزیکی در میان می آید به راحتی می توان حدس زد که افراد ساکن در آن منطقه می توانند مشتری های بالقوه شما باشند این در حالی است که اگر فروشگاه شما در وسط شهر واقع شده باشد شما می توانید این شانس رو داشته باشید که مشتری های بالقوه خود را تمامی افراد شهر که محصولات شما مناسب آنها می باشد در نظر بگیرید. در دنیا اینترنت نیز این گونه دسته بندی وجود دارد اگر شما یک وب سایت به زبان فارسی داشته باشید در واقع می توانید تمامی افراد فارسی زبانی که محتوای وب سایت شما مناسب آنها می باشد رو مشتریان و بازدید کننده خود بدانید این در حالی است که اگر شما وب سایت خود را به چند زبانه ارتقاء دهید شما می توانید مردمان دیگر کشور هارا نیز مشتریان بالقوه خود بدانید.

مثالی بر وب سایت چند زبانه

wpml

بر فرض مثال اگر کار شما کاشت مو باشد و در زبان فارسی وب سایت خود را بهینه نمایید شما می توانید افرادی که در زبان فارسی کاشت مو را جستجو می نمایند مشتری خود بدانید اما اگر وب سایت خود را به عربی نیز ارتقاء دهید افراد عرب زبان نیز مشتری شما خواهند بود همچنین اگر چند زبانه شود مثلا انگلیسی نیز به آن اضافه گردد شانس دیده شدن در جستجوی های انگلیسی کاشت مو را نیز خواهید داشت و این فرصتی بی نظیر برای گسترش کسب و کار شما می باشد.

آیا وب سایت من نیز می تواند چند زبانه گردد؟

برای چند زبانه شدن و اضافه کردن زبان دوم ، سوم و ... به وب سایت شما می بایست ابتدا چک کردد که قالبی که برای شما استفاده شده است آیا امکان اضافه سازی این قابلیت را بر روی وب سایت شما دارد یا خیر؟ اگر وب شما اخیرا طراحی شده است احتمال 99 درصد این قابلیت را دارا می باشد اما شما می توانید برای اطمینان کافی از این موضوع در بخش زیر وب سایت خود را وارد نمایید و از ما بخواهید برایتان بررسی نماییم که آیا وب سایت شما چند زبانه می باشد یا خیر؟ کلیک کنید

  • برای اضافه سازی زبان دوم به چقدر زمان نیاز است؟

تقریبا بین دو هفته کاری زمان می برد که وب سایت شما به ساختار دو زبانه تبدیل گردد.  

مراحل چند زبانه شدن وب سایت

در واقع در مرحله اول می بایست مطالب اصلی وب سایت را به زبان دوم تغییر دهیم. سپس می بایست منوی وب سایت را به زبان جدید ارتقا دهیم در مرحله بعد به سراغ فوتر می رویم و محتوای آن بخش را فارسی می نماییم در نتیجه در مرحله آخر به تغییر زبان محتوای اصلی وب سایت در صفحات و برگه های وب سایت می پردازیم.

نحوه ترجمه مطالب

شما می توانید به سه شکل متفاوت ترجمه را انجام دهید.

  • استفاده از گوگل ترنسلیت

شما می توانید محتوای خود را به واسطه این وب سایت ترجمه نمایید اما امکان دارد بعضی از ترجمه ها به شکل درست ترجمه نشده باشد به همین دلیل پیشنهاد نمی گردد.

  • ترجمه اتوماتیک

سیستمی وجود دارد که به صورت اتوماتیک شما می توانید به وسیله خود سایت محتوا را ترجمه نمایید.

  • ترجمه دستی

محتوای خود را خودتان آماده کرده و در سایت قرار می دهید این بهترین نوع ممکن برای چند زبانه کردن وب سایت می باشد که پیشنهاد ما استفاده از این روش است.

آیا حتما باید تمام صفحات را ترجمه نمایم؟

خیر، شما می توانید به آنهایی که نیاز دارید اکتفا کنید و تنها آن ها را به زبان دوم ترجمه نمایید.   خبر خوب اینجاست که شرکت طراحی وب سایت هفت وب در خدمت شماست که این امکان را به شما بدهید که وب سایتتان را در سریع ترین زمان ممکنه دو یا چند زبانه نمایید.برای این منظور می توانید از این لینک سفارش خود را ثبت نمایید.

فرزانه جمع دار
sabteSefaresh

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

footerimgfooterimg
Map

شیراز، بلوار شهید بهشتی، خیابان خلدبرین، رو به روی پارک خلدبرین، نبش کوچه 14، ساختمان اول سمت راست، طبقه دوم"

Phone

شماره تماس ضروری:093746192900971505081382

ما را در شبکه های اجتماعی زیر دنبال کنید.