وب سایت های تبلیغاتی کدامند؟

وب سایت های تبلیغاتی کدامند؟

وب سایت تبلیغاتی چیست؟

وب سایت های تبلیغاتی به تبلیغات با استفاده از اینترنت در وب سایت ها می پردازد.فرآیند این گونه وب سایت ها به گونه ای ست که با استفاده از شعار ها، تصاویر،علائم تجاری و... در وب سایت های پربازدید به تبلیغلات می پردازند.

طراحی سایت تبلیغاتی به دو صورت انجام میگیرد. انواع سایت های تبلیغاتی به دو شکل زیر می باشد :

 1. طراحی سایت تبلیغاتی و آگهی نامه ای که به این شکل طراحی سایت تبلیغاتی بصورت آنلاین میگویند. یعنی شرکت ها و سایت هایی که بصورت آنلاین، خدمات، محصولات و... را تبلیغ می نمایند. از نمونه ی این سایت ها، سایت های سانیاز، ایستگاه، ایران تجارت، باما و ... می باشند.
 2. این طراخی سایت برای شرکت ها و موسساتی که بصورت آفلاین و چاپی، محصولات، خدمات و یا اصنافی را تبلیغ میکنند. سایت های مجلات و ژورنال ها و کانون های آگهی و حتی شرکت های چاپی و گرافیکی از جمله ی این سایت ها هستند. نمونه ی وب سایت های شرکت های تبلیغاتی آفلاین میتوان به پیک برتر، سررسید کاندید، شرکت چاپ و تبلیغات فرارنگ و ... اشاره نمود.

تبلیغات اینترنتی در ایران:

سیار پیش آمده که مدیران شرکت‌ها در مورد موفقیت تبلیغات اینترنتی در ایران (به دلیل کند بودن روند IT نسبت به سایر کشور‌های دنیا) اظهار شک و تردید کرده‌اند و بازخورد این صنعت تبلیغاتی را قابل مقایسه با آنچه در سایر کشور‌های دنیا وجود دارد نمی‌دانند. اگر مدل روند ورود تکنولوژی در ایران را بررسی کنیم، متوجه خواهیم شد که نتایج دقیقا همانند سایر کشورهاست اما با اندکی تاخیر. به عبارت دیگر تلویزیون هم در ایران همانند سایر کشورها محبوب شد اما با تاخیر. برای اینترنت هم این وضع اتفاق افتاده‌ است. به زودی شاهد این خواهیم بود که مدیران دیگر نخواهند پرسید که آیا تبلیغات اینترنتی موثر است یا نه. با وجود آنکه اینترنت و فرهنگ و نیازهای وابسته به آن در ایران دیرتر از سایر کشور‌ها وارد شده ولی به دلیل جوان بودن جامعه ایرانی با گامهای بسیار سریع تری در حال پیشرفت می‌باشد.

وب سایت های تبلیغاتی

 ویژگی های وب سایت تبلیغاتی:

شاید به جرأت بتوان ادعا کرد که یکی از بهترین انواع طراحی سایت برای کسب درآمد، طراحی سایت تبلیغاتی می باشد. ساز و کارهای موجود در وب سایت تبلیغاتی به گونه ای می باشد که که هر میزان شما بتوانید کاربران بیشتری را به سمت سایت خود هدایت کنید آگهی های بیشتری را به دست خواهید آورد و از درآمد بالاتری نیز برخوردار خواهید شد. بنابراین سئو سایت در وب سایت تبلیغاتی از اهمیت چند برابری به نسبت سایر انواع طراحی سایت برخوردار است. همچنین باید در وب سایت تبلیغاتی، سایت شما از سرعت قابل ملاحظه ای برخوردار باشد و بتوان تعداد بی نهایت آگهی را که ممکن است شامل تصاویر و فایل های مختلف باشد در آن به نمایش گذاشت.

المان های یک وب سایت تبلیغاتی:

 • قرار دادن سیستم ثبت نام در وب سایت برای درج آگهی های مختلف
 • محاسبه خودکار هزینه انواع آگهی ها در طراحی سایت تبلیغاتی
 • گروه بندی آگهی ها بصورت آگهی های استانی یا منطقه ای در طراحی وب سایت تبلیغاتی
 • پرداخت هزینه انواع آگهی از طریق روش های آنلاین و غیر آنلاین
 • قرار دادن بخش مشخصی برای انواع آگهی های ویژه یا رایگان ، ستاره دار و … در طراحی وب سایت تبلیغاتی
 • فرم تماس با ما و بقیه فرم هایی که برای ثبت نام طراحی سایت تبلیغاتی احتیاج است
 • بخش مدیریت و ویرایش آگهی ها در طراحی سایت تبلیغاتی
 • امکان دسته بندی کردن آگهی ها و گذاشتن زیر گروه برای دسته های مختلف آگهی ها
 • گذاشتن ستاره برای اولویت هایی که در آگهی ها تعیین میکنید
 • آمار طراحی سایت تبلیغاتی : بخشی است شامل تعداد آگهی موجود و آگهی امروز، تعداد کل بازدید ها
 • گذاشتن امکان تماس با آگهی دهنده در طراحی سایت تبلیغاتی
 • قرار دادن بخش آگهی رایگان در وب سایت برای تبلیغات

مقصود از طراحی سایت تبلیغاتی چیست؟

 طراحی سایت تبلیغاتی و طراحی سایت آگهی و نیازمندی چندین بخش دارد. میتوانید مکانی را برای کاربران در نظر بگیرید تا در صورتی که کاربران وب سایت شما بخواهند آگهی های خود را بالاتر از آگهی های افراد دیگر و به صورتی ویژه در سایت به نمایش بگذارند از پلان های مخصوص که در طراحی سایت دارید استفاده کنند و به صورت آنلاین مبلغ را بپردازند . طراحی سایت تبلیغاتی می تواند افراد زیادی را در کنار شما نگاه دارد و به آن ها این فرصت را بدهد تا آگهی های مورد نیاز خود را در طراحی سایت شما قرار داده و به نمایش بگذارند . ضامن موفقیت وبسایت آگهی بالا بردن سئو سایت است و این موضوع مهمی است که حتما در طراحی سایت آگهی باید در نظر گرفته شود.   چگونه یک سایت تبلیغاتی موفق داشته باشید؟ نکته بسیار مهم در طراحی  اینگونه سایت ها داشتن بیننده است. اگر وب سایت شما بیننده زیادی داشته باشد مسلما آگهی های بیشتری هم نصیب شما خواهد شد. زیرا افراد آگهی دهنده به دنبال سایت هایی هستند که آگهی آنها بیننده بیشتری داشته باشد. حتی بسیار اتفاق می افتد که افرادی به قراردادن آگهی خود در بسیاری از سایت های تبلیغاتی رایگان تمایلی نشان نمی دهند. با اینکه ملزم به پرداخت هزینه نیستند، می دانند که گذاشتن آگهی بدون بازدید کننده بی نتیجه خواهد بود و برعکس در سایت هایی مثل دیوار حاضر هستند با پرداخت هزینه، تنها مدتی کوتاهی آگهی آنها بالاتر نسبت به سایر آگهی ها قرار گیرد تا بازخورد بیشتری بگیرند. در نظر داشته باشید که بینندگانی برای سایت شما مفید واقع می شوند که هدفمند به سایت مراجعه کرده باشند، به عنوان مثال اگر شخصی به دنبال خرید خودرو پراید است و در گوگل به دنبال این عبارت جستجو می کند، اگر سایت نیازمندی شما در گوگل رتبه داشته باشد به آن مراجعه خواهد کرد و به آگهی دهنده سفارش خواهد داد. از طرف دیگر آگهی دهندگان نیز با مشاهده رتبه سایت شما در گوگل ترغیب خواهند شد که به سایت شما آگهی دهند.

فرزانه جمع دار
sabteSefaresh

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

footerimgfooterimg
Map

شیراز، بلوار شهید بهشتی، خیابان خلدبرین، رو به روی پارک خلدبرین، نبش کوچه 14، ساختمان اول سمت راست، طبقه دوم"

Phone

شماره تماس ضروری:093746192900971505081382

ما را در شبکه های اجتماعی زیر دنبال کنید.