وب سایت رستورانی چیست؟

وب سایت رستورانی چیست؟

وب سایت رستورانی چیست؟

امروزه با توجه به رشد اینترنت و خرید های اینترنتی، کمتر کسب وکاری را می توان پیدا کرد که از دنیای مجازی یا همان اینترنت برای گسترش کسب وکار خود استفاده نکند. چون که به دلیل مشغله های کاری، مردم ترجیح می دهند که خدمات و محصولات خود را از اینترنت خریداری کنند. رستوران ها هم از این قاعده مستثنی نیستند. بنابراین مهمترین مساله ای که در کنار طراحی سایت رستوران وجود دارد، بهینه بودن سایت براساس کلمه کلیدی مورد نظر است، یعنی سایت رستوران شما در کلمه کلیدی مورد نظر در صفحه اول قرار بگیرد.

طراحی سایت رستورانی

مزیت های طراحی سایت رستوران:

  •  کاهش هزینه تبلیغات فیزیکی
  • معرفی رستوران در سراسر شهر یا کشور 
  • افزایش مشتری
  • انجام تبلیغات گسترده تر
  • ویژگی های و امکانات در طراحی سایت رستوران
  • امکان سفارش آنلاین غذا
  • پرداخت آنلاین با کارت های عضو شتاب و...    

در طراحی سایت رستوران چه نکاتی را باید رعایت کنیم؟

  1- شناخت مشتریان رستوران

2- سادگی در طراحی سایت رستوران

3- ترکیب رنگ

4- فرم تماس با ما

5- استفاده از شبکه های اجتماعی

6- طراحی سایت رستوران با تصاویر مناسب

7- خلاقیت برای صفحه درباره ما

8- فرم رزرو آنلاین  

هدف از طراحی وب سایت رستورانی چیست؟

امروزه با توجه به رشد اینترنت و خرید های اینترنتی، کمتر کسب وکاری را می توان پیدا کرد که از دنیای مجازی یا همان اینترنت برای گسترش کسب وکار خود استفاده نکند. چون که به دلیل مشغله های کاری، مردم ترجیح می دهند که خدمات و محصولات خود را از اینترنت خریداری کنند. رستوران ها هم از این قاعده مستثنی نیستند.  بنابراین مهمترین مساله ای که در کنار طراحی سایت رستوران وجود دارد، بهینه بودن سایت براساس کلمه کلیدی مورد نظر است، یعنی سایت رستورانی شما در کلمه کلیدی مورد نظر در صفحه اول قرار بگیرد.

  طراحی سایت رستوران  مانند هر طراحی سایت دیگری اهدافی را دنبال می کند و این اهداف می تواند عام و یا خاص باشد. مهم ترین هدف در طراحی سایت رستوران این است که بتوان رستوران را بدون محدودیت مکانی به افراد زیادی معرفی کرد و در واقع نام رستوران را بر سر زبان ها انداخت. باید به این نکته توجه کنید که کاربران اینترنتی اصولاً زمان خود را در اینترنت سپری می کنند و حتی اکثر آنها نیز کاری مرتبط با اینترنت دارند. نکته ای که در این قضیه وجود دارد این است که این افراد ترجیح می دهند حتی غذای خود را نیز از طریق اینترنت سفارش دهند و با توجه به تعداد زیاد این افراد می تواند بازار خوبی را برای هر رستورانی به وجود بیاورد. کاری که باید انجام دهید این است که در طراحی سایت این امکان را که بتوان به صورت آنلاین سفارش غذا داد طراحی کنید و و هم بازار فروش خود را وسعت بخشید و هم تعداد فروش خود را بالا ببرید.  

 چرا باید وب سایت رستورانی داشته باشیم؟

هر فردی که نیاز به تجارت درزمینه رستوران دارد برای هر نوع فعالیت اقتصادی به ساخت وب سایت نیاز دارد.هر کسب و کاری هرچند کوچک برای معرفی محصولات و خدمات خود نیاز به طراحی وب سایت دارد به عبارتی یک سایت می تواند نقش یک بروشور تبلیغاتی را برای رستوران شما  بازی کند حتی با امکاناتی بسیار بیشتر از یک بروشور ساده. شما با استفاده از یک وب سایت اینترنتی می توانید به راحتی محصولات خود را به بازدید کنندگان خود معرفی کنید.

وب سایت رستورانی

طراحی سایت رستوران امروزه در کشور ما چه پیشرفتی کرده است؟

  می توان گفت که تمامی رستوران و فست فودهای معروف و بزرگ کشور، هرکدام اقدام به طراحی سایت رستوران و آن هم به صورت اختصاصی برای مشتریان خود کرده اند، و از این طریق علاوه براینکه توانسته اند مشتریان قدیمی خود را از طریق سفارش آنلاین حفظ نمایند، مشتریان جدیدی از سراسر شهر یا کشور جذب نمایند و در برندسازی آن این مورد، تاثیر مثبتی داشته است.

فرزانه جمع دار
sabteSefaresh

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

footerimgfooterimg
Map

شیراز، بلوار شهید بهشتی، خیابان خلدبرین، رو به روی پارک خلدبرین، نبش کوچه 14، ساختمان اول سمت راست، طبقه دوم"

Phone

شماره تماس ضروری:093746192900971505081382

ما را در شبکه های اجتماعی زیر دنبال کنید.