وب سایت خدماتی چیست؟

وب سایت خدماتی چیست؟

وب سایت خدماتی

قبلا درباره وب سایت توضیح دادیم که وب سایت چیه و درباره انواع وب سایت های خبری، فروشگاهی، رستورانی، شرکتی و تبلیغاتی و ... توضیح دادیم. همونطور که از دسته بندی وب سایت ها معلومه هر کدوم از اونها مربوط به یه فعالیت خاصه. مثلا یه سایت فروشگاهی مربوط به معرفی و فروش کالا بوده و یا یه سایت شخصی میتونه مربوط به یه فرد خاص جهت انجام فعالیت های مختلف اون فرد باشه.  

در این مقاله میخوام درباره وب سایت های خدماتی توضیحاتی بدم که شامل موارد زیر میشه :

  • تعریف وب سایت خدماتی
  • وب سایت های خدماتی به چه منظور ایجاد میشن؟
  • مزایای وب سایت خدماتی
  • در صورت نیاز چجوری میشه یه وب سایت خدماتی داشت؟

تعریف وب سایت خدماتی

  سایت خدماتی  

به وب سایت هایی گفته میشه که صاحبان سایت به کاربران و بازدیدکنندگان سایت خدمتی را ارائه میدهن و در ازای این خدمات پولی رو دریافت میکنن.  

وب سایت های خدماتی به چه منظور ایجاد میشن؟

  کسب و کارهای مختلف به شیوه های متنوعی درآمد کسب میکنن، برخی به وسیله تولید کالا (کسب و کار تولیدی) و برخی با فروش کالا تجارت میکنن (کسب و کار تجاری) اما برخی متنوع تر کار میکنن در این نوع از کارها در ازای خدمت های مختلف به مشتریان پولی رو دریافت میکنن. وب سایت های خدماتی هم در اصل یه نوع کسب و کار خدماتی محسوب میشن البته از نوع  کسب و کار اینترنتی و به وسیله وب سایت، خدمات خودشون رو به مشتریای مختلف عرضه میکنن. برای انجام کارهای تولیدی و تجاری نیاز به سرمایه قابل توجهی هست، البته مقدار سرمایه گذاری برای هرکدوم از فعالیت های تولیدی و تجاری متفاوت بوده ولی برای فعالیت های خدماتی نیاز به چنین سرمایه گذاری نیست و کارهای خدماتی با سرمایه های کمتر هم قابل اجرا هستن. صاحبان سایت های خدماتی با توجه به مهارت و دانشی که در زمینه های مختلف درمانی، هنری، مشاوره ای، آموزشی و  ... دارن به افراد مختلف کمک می کنن و اونها رو راهنمایی میکنن. در یه وب سایت خدماتی معمولا خبری از خرید و فروش کالا نیست افراد در قبال خدمتی که بهشون ارائه میشه پولی پرداخت میکنن.

  سایت خدماتی  

یه پزشک میتونه به وسیله یه وب سایت خدماتی به بیمارای خودش مشاوره بده و روند درمان بیماران رو پیگیری کنه. یا یه طراح میتونه به وسیله سایت، نمونه کارهای خودش رو برای بازدیدکنندگان مختلف بزاره و از طریق سایت هم سفارش های مختلف رو بگیره. البته بعضی وقت ها هم کارهای خدماتی میتونه ترکیبی از کارهای تولیدی باشه مثلا یه طراح میتونه با دانش و تجربه خودش شروع به طراحی کنه و در آخر اون طرح بدست آمده تولیدی محسوب میشه که با خدمتی که طراح به مشتریش ارائه داده این کار در دسته بندی تولیدی خدماتی قرار داده میشه و یا گاهی اوقات یه آموزشگاه میتونه آموزش های مختلف خودش رو از طریق سایت به صورت جزوه یا ویدیو آموزشی به فروش بذاره. اگه کمی بیشتر دقت کنین میبینین که کارهای زیادی در زمینه خدماتی قرار میگیرن.

مزایای وب سایت خدماتی

همونطور که قبلا در مقاله کسب و کارهای اینترنتی توضیح دادم این روزها برای داشتن درآمد خوب لازمه که شکل کارها از کسب و کار سنتی به کسب و کار اینترنتی تغییر پیدا کنه.   وب سایت خدماتی

هر گروه یا فردی که از طریق کارهای خدماتی کسب درآمد میکرده لازم و ضروریه که یه وب سایت خدماتی داشته باشه.

  • تسریع کارها
  • افزایش درآمد
  • دیده شدن کار در تمام دنیا
  • کاهش هزینه های جانبی (اجاره، قبض آب،برق،حقوق پرسنل) و ...

اینها تنها یه سری از مزایای وب سایت های خدماتی هستن.    

طراحی وب سایت خدماتی

  قبلا داشتن یه مغازه یا فروشگاه تو یه موقعیت خوب ضامن موفقیت و درآمد بالا بود، الان هم داشتن یه وب سایت خوب و کامل که تمام نیازهای کاربران و صاحبان سایت رو

برآورده کنه حکم همون موقعیت خوب رو داره.

  طراحی سایت  

داشتن یه وب سایت خوب باعث میشه که مشتریان بیشتری از سایت شما بازدید کنن و درآمد شماهم بالاتر بره. برای داشتن یه وب سایت خوب میتونین سفارش خودتون رو به تیم حرفه ای هفت وب بسپارین تا در کمترین زمان ممکن و با قیمتی مناسب یه وب سایت عالی داشته باشین وب سایتی که کاملا مناسب حرفه شما و پاسخگو نیازهای خودتون و مشتری های مختلفتون باشه.  

فرزانه جمع دار
sabteSefaresh

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

footerimgfooterimg
Map

شیراز، بلوار شهید بهشتی، خیابان خلدبرین، رو به روی پارک خلدبرین، نبش کوچه 14، ساختمان اول سمت راست، طبقه دوم"

Phone

شماره تماس ضروری:093746192900971505081382

ما را در شبکه های اجتماعی زیر دنبال کنید.