هزینه طراحی سایت چقدراست؟

هزینه طراحی سایت چقدر است؟

این سوالی است که برای بسیاری از صاحبان کسب و کار که به فکر طراحی سایت برای کسب و کار خود هستند پیش می آید که هزینه طراحی سایت چقدر است؟ در طراحی سایت یک سری ویژگی ها و امکانات عمومی وجود دارند که در هر سایتی وجود دارد، اما یک سری امکانات اختصاصی هستند که به درخواست مشتری در سایت قرار داده می شود و سایت شما را به سایتی کاملا حرفه ای تبدیل می کند.

هزینه طراحی سایت به چه صورت می باشد؟

هزینه طراحی سایت بر اساس استفاده از قالب های آماده یا کد نویسی اختصاصی محاسبه می شود.

هزینه طراحی سایت

هزینه طراحی سایت با وردپرس:

نرخ پروژه هایی که با وردپرس طراحی می شود به مراتب کمتر از سایت هایی است که با کد نویسی اختصاصی طراحی می شوند.البته قیمت سایت های وردپرسی نیز می تواند متفاوت باشد و بستگی به ای دارد که آیا شما می خواهید سایت تان با استفاده از قالب آماده طراحی شوید یا قالب های اختصاصی و منحصر به فرد ، برای اطلاع از این قیمت ها با ما تماس بگیرید برای تماس با ما با پر کردن فرم تماس کارشناسان ما فورا با شما تماس می گیرند و قیمت دقیق را به شما می گویند.

قالب های آماده ورد پرس:

قالب های آماده وردپرس سریع طراحی می شوند و به مدت زمانی کم حدود 7 روز نیاز دارند.هزینه طراحی سایت با قالب های آماده وردپرس بسیار ارزان هستند اما ناگفته نماند که این سایت ها دارای امنیت کمتر نسبت به سایت های کد نویسی شده هستند و همچنین نمی توانید امکاناتی دیگر را به تم آن اضافه نمایید.

قالب های طراحی شده منحصر به فرد:

قالب های وردپرسی که نیاز به طراحی دارند به مدت زمانی بیشتر حدود 40 روز نیاز دارند.قیمت طراحی سایت با قالب های طراحی شده از قالب های آماده بیشتر است و همچنین این قالب ها تا حدودی قابل توسعه هستند و می توانید امکاناتی را به تم آن اضافه کنید

هزینه طراحی وبسایت

قیمت طراحی وبسایت

هزینه طراحی سایت با کد نویسی اختصاصی:

سایت هایی که با استفاده از کد نویسی اختصاصی طراحی می شوند دارای ارزش بیشتری می باشند و هنگامی که کاربر سایت شما را میبیند متوجه حرفه ای بودن سایت شما می شود همچنین این گونه سایت ها را می توانید بر اساس سلیقه شما طراحی شود و می توانید امکاناتی که مد نظر شما است را در سایت خود قرار دهید برای اطلاع از قیمت طراحی سایت با کد نویسی اختصاصی کلیک کنید. ظاهر سایت هایی که با استفاده از کد نویسی اختصاصی برای شما طراحی می گردد کاملا اختصاصی است و بعد از طراحی تحلیل استراتژیک نرم افزاری و تحلیل مهندسی روی آن صورت میگیرد تا سایتی کاملا حرفه ای و اختصاصی در اختیار شما قرار بگیرد.

چرا هزینه طراحی سایت اختصاصی بیشتر است؟

  • در طراحی سایت با کد نویسی اختصاصی شما می توانید امکانات بسیار خاص را در سایت خود داشته باشد و سایت شما فوق العاده پر بازدید باشد.
  • در بیشتر اوقات سرعت سایت های کد نویسی شده بسیار بیشتر از سایت های آماده است، چون در سایت های کد نویسی شده محتواهای اضافی وجود ندارند و تنها چیزهایی که شما نیاز دارید در وبسایت تان دیده می شود و سایت شما در بهینه ترین ساختار کد نویسی به شما تحویل داده می شود.
  • موضوع بعدی ، بحث امنیت است. سایت هایی که دارای کد نویسی هستند از امنیت بیشتری نسبت به سایت های وردپرسی برخوردار هستند.
  • در سایت های کد نویسی شده خلاقیت بیشتری دیده می شود چون دست طراح وب باز است و می تواند هر گرافیک یا چیزی که شما بخواهید را در قالب کد پیاده سازی کند.

قیمت طراحی سایت به چه عواملی بستگی دارد؟

روش طراحی سایت:

در کل دو روش برای طراحی سایت وجود دارد که شامل، طراحی سایت با قالب های آماده یا طراحی سایت با روش کد نویسی اختصاصی از 0 تا 100 هر یک از این روش های طراحی سایت دارای ویژگی های خاص خود هستند که در بالا در مورد آنها صحبت کردیم.

نوع طراحی وبسایت :

مهم ترین عاملی که روی قیمت طراحی سایت تاثیر دارد نوع آن است. معمولا وبسایت های دارای انواع مختلفی هستند که تعدادی از آن ها مانند: وبسایت شرکتی، سایت خبری، وبسایت فروشگاهی، وبسایت دانلود فیلم و... است.

طراحی ریسپانسیو:

بیشترین دستگاهی که توسط کاربران برای وبگردی استفاده می شود موبایل است چون بیشتر کارهای خود را با استفاده از آن انجام می دهیم و همیشه همراه ما است ، بنابراین ریسپانسیو بودن سایت شما باعث می شود که ن تنها در موبایل بلکه در بیشتر دستگاه ها سایت شما به درستی نمایش داده شود و کاربر مجبور نباشد صفحه سایت شما را در موبایل خود به سمت چپ و راست اسکرول کند و درست نمایش دادن وبسایت شما باعث جذب کاربران بیشتر برای شما می شود.برای طراحی وبسایت پرسرعت و کم خطا کلیک کنید.

سئو ، محتوا گذاری و مدیریت سایت:

اگر می خواهید علاوه بر طراحی سایت شما رتبه ی سئو سایت تان نیز در گوگل افزایش یابد ، پس از اتمام طراحی سایت می توانید سئو کردن سایت خود را به کارشناسان دیجیتال مارکتینگ هفت وب بسپارید تا سئو سایت شما را به صورت تضمینی بالا بیاورند و بر اساس این خدماتی که برای شما ارائه می دهند هزینه جدایی را باید پرداخت کنید. برای استعلام قیمت وبسایت می توانید از طریق فرم سفارش، سفارش خود را ثبت کنیدو منتظر پیام کارشناسان ما باشید.

فرزانه جمع دار
sabteSefaresh

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

footerimgfooterimg
Map

شیراز، بلوار شهید بهشتی، خیابان خلدبرین، رو به روی پارک خلدبرین، نبش کوچه 14، ساختمان اول سمت راست، طبقه دوم"

Phone

شماره تماس ضروری:093746192900971505081382

ما را در شبکه های اجتماعی زیر دنبال کنید.