نکاتی برای ساختن وبلاگ و افزایش ترافیک سایت

نکاتی برای ساختن وبلاگ و افزایش ترافیک سایت

 وبلاگ نویسی

نوشتن وبلاگ یکی از روش های  افزایش ترافیک سایت می باشد که باعث محبوب شدن سایت شما می شود. وبلاگ باید مخاطبانی داشته باشد که مطالب را بخوانند و با آن درگیر باشند.

قدم اول:

برای وبلاگ نویسی باید سرویسی را انتخاب کنیم که معتبر باشد. سرویس های وبلاگ دهی زیادی وجود دارد که می توان به میهن بلاگ و بلاگفا اشاره کرد که این دو جز دسته های سرویس دهی در گذشته بودند و امروزه از تیبا بلاگ استفاده می شود.  

قدم دوم:

برای وبلاگ خود بهتر است که دامین جدا  نگیرید و با دامین  همان سرویس وبلاگ دهی شروع به کار کنید. با این کار می توان از پیج دامین اصلی استفاده نمود.

قدم سوم:

باید تلاش کنیم که ترافیک وبلاگ را بالا ببریم. از طریق شرکت کردن در پست های دیگر سایت ها مخصوصا با وبلاگ هایی که با موضوع خودتان ارتباط دارد و از آن ها بخواهید لینکتان را در وبلاگشان قرار دهند.

نکاتی برای ساختن وبلاگ و افزایش ترافیک سایت

قدم چهارم:

برای منتشر کردن مقاله های خود حتمأ ذکر منبع ضروری است. اگر مقاله ای را از جایی برداشتید ویا چکیده ای از آن را می گذارید در انتهای آن منبع را نیز درج کنید. این کار باعث اعتبار بخشیدن به وبلاگ شما می شود.

قدم پنجم:

هدف از وبلاگ نویسی این است که مخاطب خود را به سایت اصلی با استفاده از لینک هدایت کنید. واز تبلیغات رنگارنگ خودداری کنید.

قدم ششم:

بعد از منتشر کردن مطالب وبلاگ سعی کنید در شبکه های اجتماعی مختلف به اشتراک بگذارید. به این صورت که قستمی از مطلب خود را قرار دهید و برای ادامه ی خواندن آن از مخاطبتان بخواهید به وبلاگ شما مراجعه کند. این کار باعث افزایش ترافیک وبلاگ شما می شود.

قدم هفتم:

برای رشد مخاطبان خود با خوانندگان و دیگر وبلاگ نویسان ارتباط برقرار کنید. محتوایی با کیفیت عالی که مخاطبان را متقاعد کند اعتبار بیشتری به وبلاگ شما می بخشد.

قدم هشتم:

بعد از به وجود آوردن یک وبلاگ باید آن را به گوگل معرفی کنید. و فراموش نکنید که گذاشتن کلمات کلیدی مناسب و به جا برای پست های وبلاگ و آپدیت کردن پست ها و ارتقا دادن آن هر چند مدت روشی  برای جذب ترافیک سایت شما می باشد.

فرزانه جمع دار
sabteSefaresh

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

footerimgfooterimg
Map

شیراز، بلوار شهید بهشتی، خیابان خلدبرین، رو به روی پارک خلدبرین، نبش کوچه 14، ساختمان اول سمت راست، طبقه دوم"

Phone

شماره تماس ضروری:093746192900971505081382

ما را در شبکه های اجتماعی زیر دنبال کنید.