مشاوره

مشاوره

در سرویس مشاوره ما از تجربه و علم خود برای گسترش کسب و کار شما به عنوان مشاور استفاده خواهیم کرد. در واقع دیگر در این روش شما خودتان مجری پیشبرد کسب و کار خود هستید و ما تنها در کنار شما خواهیم بود که برای شما بهترین ها را با ارائه راهکار های مناسب به ارمغان بیاوریم. در این راستا با چندین سال سابقه کار تصمیم بر آن گرفتیم در بخش های زیر خدمات خود را به شما ارائه دهیم.

  • راه اندازی کسب و کار آنلاین
  • راه اندازی وب سایت
  • خرید دامنه
  • دیجیتال مارکتینگ
  • مدیریت شبکه های اجتماعی

راه اندازی کسب و کار آنلاین

برای ورود به دنیای آنلاین شما می بایست راجب آن مسیر اطلاع داشته باشید و نیازمند داشتن یک نقشه راه مناسب می باشید که این نقشه راه در برخی از بخش ها می تواند بوم مدل کسب و کار باشید و یا در بخش های دیگر نوشتن Business Plan برای کسب و کار شما باشید. برای داشتن استراتژی ورود بازار و یافتن مشتریان هدف خود، همچنین ارتقاء کسب و کار، محاسبه میزان در آمد شما در چند سال آینده، میزان خرج شما ،چشم انداز و فعالیت هایی که می بایست برای این سیستم انجام شود را ما برای شما به شکل کامل تشریح و برنامه ریزی خواهیم کرد. برداشتن یک قدم محکم با برنامه کلید پیروزی شما در کسب و کار شماست.

راه اندازی وب سایت

سایت و وب سایت اصلی ترین گلوگاه شما در کسب و کار آنلاین می باشد زیرا این است که کسب و کار آنلاین شما را یکپارچه ساخته و پرداخت و خرید محصول و خدمات را برای شما تسهیل می سازد به این منظور بسیار حائز اهمیت می باشد که شما با چه تکنولوژی وب سایت خود را راه اندازی کنید از چه امکاناتی درون وب سایت خود استفاده نمایید ، تجربه استفاده از محصول خود را برای کاربران خود لذت بخش نمایید ، از چه رنگ بندی استفاده نمایید، آیا به سراغ کد نویسی اختصاصی بروید یا خیر و ... تماما دلایلی بر مهم بودن این موضوع می باشد که در شروع کار خود یک تیم حرفه ای مشاوره راه اندازی وب سایت را به شما دهند.

خرید دامنه

خرید دامنه در واقع همانند خرید فروشگاه فیزیکی می باشد همانگونه که مکان یکی فروشگاه فیزیکی بسیار حائز اهمیت می باشد نام دامنه شما هم بسیار حیاتی و مهم می باشد زیرا از این به بعد تمامی افراد شما را با این نام دنبال خواهند نمود و شما با این نام سئو و برندینگ می شوید پس برداشتن یک قدم هموار در این راستا کمک شایانی به پیشبرد کسب و کار شما در دنیای آنلاین می نماید.

دیجیتال مارکتینگ

صرف داشتن یک پلتفرم آنلاین شما نمی توانید فروش و رونق خوبی را در کسب و کار خود داشته باشید در حالی که اگر برنامه و استراتژی مدیریت شده ای برای این موضوع در کسب و کار خود داشته باشید می تواند به بهترین نحو کسب و کار شما را هدایت نماید و این هدایت می تواند دلیلی بر پیشی گرفتن شما نسبت به رقبا می باشد. حال زمانی که اسم از تبلیغات می آید امروزه کسی دیگر به فکر تراکت چاپ کردن نمی باشد و همه به فکر گسترش کسب و کار خود در دنیای آنلاین و فضای مجازی می باشند اما آیا صرف حضور در این فضا کافی است یا حتی اجرا ما باید بدون هیچ برنامه ای و استراتژی تبلیغاتی بزنیم و هزینه بسیاری را بر سیستم خود سربار نماییم؟ در واقع خیر شما تنها کافی است که یک مشاور برای تبلیغات آنلاین خود داشته باشید تا با پیشنهاد های آن بتوانید کسب و کار خود را در خطی درست و مسیر پیشرفت خود قرار دهید.

مدیریت شبکه های اجتماعی

مدیریت شبکه های اجتماعی

مدیریت شبکه های اجتماعی یکی از کار هایی است که اگر شما از بیرون به آن بنگرید به ساده ترین حالت ممکنه فکر می کنید که بسیار ساده به نظر می رسد و خودمان آن را انجام می دهیم اما بعد از چند ماه مشاهده می کنید که این کار هیچ فایده ای برای شما ندارد و یا نتیجه آن مطابق میل شما نیست به همین منظور به شما این پیشنهاد را می کنیم که تیم هفت وب را به عنوان مشاور مدیریت کسب و کار های خود انتخاب نمایید تا با بهترین روش ها کسب و کار خود را در شبکه های اجتماعی رونق و گسترش دهید.

فرزانه جمع دار
sabteSefaresh

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

footerimgfooterimg
Map

شیراز، بلوار شهید بهشتی، خیابان خلدبرین، رو به روی پارک خلدبرین، نبش کوچه 14، ساختمان اول سمت راست، طبقه دوم"

Phone

شماره تماس ضروری:093746192900971505081382

ما را در شبکه های اجتماعی زیر دنبال کنید.