عوامل مؤثر در پیروزی در شبکه‌های اجتماعی (بخش سوم)

عوامل مؤثر در پیروزی در شبکه‌های اجتماعی (بخش سوم)

در گفتار پیشین و پیش‌ترش به مبحث عوامل پیروزی در شبکه‌های اجتماعی پرداختیم و پی‌اش را هم گرفتیم. چندتایی‌اش را برشماردیم و اکنون با ادامه‌اش خدمتتانیم. از دیگر ابزارهای پرکاربرد و محبوب در راهکارهای انتخابی برای شبکه‌های اجتماعی، احساسات است. برترین دارندگان حساب کاربری در شبکه‌های اجتماعی برای بهبود و بسط دادن به روابط خود با دنبال‌کنندگان و مخاطبان از کشش‌ها و جاذبه‌های احساسی بهره می‌گیرند. به عنوان نمونه می‌توان به این شیوه اشاره کرد که حساب‌های کاربری پرطرفدار در شبکه‌های اجتماعی اشکالاتی که در میان عده‌ای از دنبال‌کنندگان و مخاطبان مشترک است را شناسایی و بررسی کرده و به رفع آن از طریق ایجاد مطالب مناس و بهتر می‌پردازند. در این روزها از آنجایی که تفکرات و احساسات منفی رواج یافته است، شرکت‌ها و برندهایی روابط بهتر و قوی‌تری با دنبال‌کنندگان و مخاطبان برقرار می‌کنند که در مطالب خود از مقداری طنز، شوخی، هیجان و امید استفاده کنند (حوصله‌تان شد بنگرید به)

عوامل پیروزی در شبکه‌های اجتماعی

عوامل پیروزی در شبکه‌های اجتماعی اهمیت همکاری افراد دارای تخصص ایجاد مطالب توانایی دارند تا با استفاده از محبوبیت و موفقیت‌هایی که دریافت کرده‌اند با دیگر ایجاد کنندگان مطالب به برقراری ارتباطی خوب و به نسبت پایدار اقدام کنند. بهره گیری از مطالب نشر شده به وسیله دیگر شرکت‌ها وبرندها به همان میزانی که ایجاد مطالب اصلی در پیروزی و موفقیت شرکت و برند نقش دارد و بااهمیت، مهم و اساسی است. این راهکار که ایجاد مطالبی باارزش و ناب علاوه بر اینکه سبب افزایش جذب دنبال‌کننده و مخاطب می‌شود، باعث برقراری همکاری آنان با شرکت و برند و افزایش آن نیز می‌گردد.

همچنین برقراری ارتباط با شرکت‌ها و برندهایی که در زمینه‌های ورزشی، کسب‌وکار و موضوعات الهام بخش در ایجاد مطالب فعالیت دارند نیز با استقبال دنبال‌کنندگان و مخاطبان مواجه خواهد شد. به عنوان نمونه می‌توانید با افراد فعال در دیگر زمینه‌های کاری خود به صحبت و مصاحبه پرداخته و پاسخ سوالات دنبال‌کنندگان و مخاطبان خود را از این راه بدهید. انجام این کار افزون بر اینکه سبب افزایش اعتماد و وفاداری دنبال‌کنندگان فعلی‌تان خواهد شد، باعث افزایش جذب دنبال‌کنندگان و مخاطبان دیگر برندها به برند شما خواهد شد. دادن ارزش و اهمیت و نیز دریافت آن از دیگران معنای واقعی ایجاد همکاری در میان حرفه‌ها و کسب‌وکارها است.  

فرزانه جمع دار
sabteSefaresh

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

footerimgfooterimg
Map

شیراز، بلوار شهید بهشتی، خیابان خلدبرین، رو به روی پارک خلدبرین، نبش کوچه 14، ساختمان اول سمت راست، طبقه دوم"

Phone

شماره تماس ضروری:093746192900971505081382

ما را در شبکه های اجتماعی زیر دنبال کنید.