طراحی وب سایت شما

طراحی وب سایت شما

طراحی وب سایت 

امروزه احساس به داشتن یک وب سایت شخصی برای تمامی افراد امری ضرروری و الزامیست اما شاید برای همه ی ما این سوال پیش بیاید که چه نوع وب سایتی؟ یک وب سایت خوب چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟ چرا امروزه ما نیاز به 1 وب سایت فردی داریم؟ در نگاه اول و تفکر به این موضوع که این وب سایت ها ممکن است توسط افرادی مختلف در پلتفرم های متفاوت (گوشی موبایل ، تبلت ، رایانه های شخصی و یا اسکرین های بزرگ) باز شوند پس حتما  سایت شما مییایست واکنشگرا باشد. وب سایت های ریسپانسیو (واکنشگرا) به وب سایت هایی گفته می شود که در هر صفحه نمایشی، المان های آن سایت متناسب با سایز صفحه نمایش باز خواهد شد و در صفحات کوچک تر بهم ریخته نخواهد شد.

طراحی وبسایت

ما با این کار به اصل موبایل فرندلی (Moblie friendly) بودن سایت نیز توجه کرده ایم. دیگر چه امکاناتی باید سایت داشته باشد؟ در قدم دوم انتظار هر فرد از طراحی وب سایت شخصی و یا شرکتی خود سبک بودن آن است این امر از 2 جهت برای کاربران و از 1 جهت برای مالک سایت اهمیت می باشد : برای دارندگان وب سایت از این جهت که هر چه سایت سریع تر بوده زودتر خود را در دل موتور های جستجوگر (همانند گوگل) جا کرده و زودتر به صفحه نخست آنها خواهند آمد حائز اهمیت بوده است موارد زیر نیز برای کاربران اهمیت دارد:

  • اگر کاربری چند وب سایت را همزمان باز کند یقینا به سراغ آن وب سایتی خواهد رفت که زودتر بارگزاری کند.

همچنین این گزینه برای دارندگان وب سایت ها نیز حائز اهمیت می باشد از نظر موتو جستجوگر اگر شما و یک وب سایت دیگر تنها درصدم ثانیه ای در باز شدن وب سایتتان تفاوت داشته باشید و دیر تر بارگزاری شوید رتبه آن سایت از شما نیز بالاتر خواهد رفت. پس بهینه بودن وب سایت های امروزی کمک بسیاری را به ما خواهد نمود.

  • اگر کاربر در نقاطی قرار داشته باشد که سرعت اینترنت قوی نباشد آن کاربر شاید حتی نتواند سایت را باز کند.

بهینه بودن وب سایت امری مهم و ضروری می باشد شما میتوانید با سفارش وب سایت از این لینک وب سایتی بهینه با واکنشگرایی کامل را سفارش دهید.

فرزانه جمع دار
sabteSefaresh

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

footerimgfooterimg
Map

شیراز، بلوار شهید بهشتی، خیابان خلدبرین، رو به روی پارک خلدبرین، نبش کوچه 14، ساختمان اول سمت راست، طبقه دوم"

Phone

شماره تماس ضروری:093746192900971505081382

ما را در شبکه های اجتماعی زیر دنبال کنید.