طراحی وب سایت سیستان و بلوچستان

طراحی وب سایت سیستان و بلوچستان

طراحی وب سایت زاهدان

شهرستان زاهدان:

زاهِدانْ یکی از کلان‌شهرهای ایران و مرکز استان سیستان و بلوچستان است. این شهر در منطقهٔ بلوچستان قرار دارد.نام پیشین شهر «دزدآب» بوده که در زمان رضا شاه به «زاهدان» تغییر یافته‌است. زاهدان از سمت شمال به شهرستان زابل و، از سمت جنوب به شهرستان خاش، از سمت شرق به کشورهای افغانستان و پاکستان و از سمت غرب به شهرستان فهرج منتهی می‌شود. آب و هوای زاهدان در بیشتر روزهای سال گرم و خشک است. شب‌های تابستان آب و هوای این شهر رو به سردی می‌گراید. زاهدان شهری نوبنیاد است که در ۵۱۷ کیلومتری شرق شهرکرمان و نیز در نزدیکی کشور پاکستان واقع شده‌است. این شهر از طریق راه زمینی از سمت شمال به مشهد و از سمت جنوب به چابهار مرتبط شده و هم‌چنین دارای ایستگاه راه‌آهن و فرودگاه بین‌المللی است. زاهدان از لحاظ مختصات جغرافیایی در ۶۰ درجه و ۵۱ دقیقه و ۲۵ ثانیهٔ طول شرقی و ۲۹ درجه و ۳۰ دقیقه و ۴۵ ثانیه عرض شمالی واقع شده‌است. اختلاف زمان زاهدان با تهران ۳۶+ دقیقه و با گرینویچ ۲۴۶+ دقیقه‌است.

جمعیت

جمعیت زاهدان برپایهٔ سرشماری عمومی نفوس و مسکن سال ۱۳۹۵ خورشیدی مرکز آمار ایران بالغ بر ۵۸۷٬۷۳۰ نفر بوده که از این جهت، دوازدهمین شهر پرجمعیت ایران محسوب می‌شود. برپایهٔ همین آمار در سال ۱۳۹۵ از مجموع جمعیت زاهدان، ۲۹۹٬۵۵۰ نفر مرد و ۲۸۸٬۱۸۰ نفر زن بوده‌اند. هم‌چنین شمار خانوارهای ساکن این شهر در این سال بالغ بر ۱۴۶٬۷۱۷ خانوار بوده‌است.  

مردم‌شناسی

امروزه ترکیب عمده قومیتی این شهر را نیمی بلوچ و نیمی فارس تشکیل می‌دهد. اقوام این شهر بلوچ و سیستانی و همچنین یزدی‌ها، بیرجندی‌ها، کرمانی‌ها، مهاجرانی از آذربایجان و سیکهای هندی و افاغنه تشکیل می‌دهند.

شهرستان زاهدان با دارا بودن این ویژگی ها بستر خوبی برای سفارش وب سایت  و رونق کسب و کار دارد. شرکت طراحی وب سایت هفت وب با دارا بودن مهندس های جوان و با تجربه, ارائه دهنده خدمات طراحی وب سایت,سئو و بهینه سازی وب سایت(seo), طراحی گرافیگ و ارائه پلن های دیجیتال مارکتینگ در شیراز و ایران می باشد. طراحی وب سایت تنها برنامه نویسی نیست بلکه طراحی سایت آمیخته از برنامه نویسی و هنر می باشدکه می تواند تجارت شما را متحول نماید.پس اگر به دنبال موفقیت و تجارت در دنیای اینترنت هستید,طراحی وب سایت را همراه تیم ما در شرکت طراحی وب سایت هفت وب دنبال کنید. برای سفارش و مشاوره وب سایت به لینک ما مراجعه کنید.

طراحی وب سایت سیستان و بلوچستان

طراحی وب سایت زابل

شهرستان زابل:

زابُل، مرکز شهرستان زابل در استان سیستان و بلوچستان است. این شهر در درازنای ۲۰۷ کیلومتری اپاختر شهر زاهدان و در گذرگاه پیونددهنده مشهد به چابهار جای دارد.شهر زابل از کف دریا ۴۸۰ متر بلندا دارد و در سرشماری سال ۱۳۹۵، ۱۳۴,۹۵۰ تن امار مردم داشته است.

پیشینه

زابل یا زاول در فرهنگ ایران باستان و ادبیات شاهنامه فردوسی زادگاه پهلوانان نامی ایران به شمار می رود. زابلستان یا سیستان نام باستانی است که در شاهنامه فردوسی به عنوان مرز شرقی ایران نام برده شده، منطقه‌ای گسترده است که در کشور ایران و پاکستان و افغانستان امروزی بود. رضاشاه با انگیزه پاسداشت دوران ایران باستان، حسین آباد یا نصرت آباد (نصیر آباد) بر پایه ایین نامه فرهنگستان زبان پارسی به زابل تغییر نام داد.

موقعیت جغرافیایی

شهرستان زابل با مساحت ۳۴۴ کیلومترمربع در ضلع شمال شرقی استان سیستان و بلوچستان با مختصات جغرافیایی ۳۱ درجه و ۲ دقیقه عرض شمالی و ۶۱ درجه و ۳۹ دقیقه طول شرقی قرار گرفته‌است. شهرستان زابل از شمال به شهرستان نیمروز، از شرق به شهرستان هیرمند واز جنوب به شهرستان‌های هامون و زهک و از غرب به شهرستان هامون محدود می‌شود.

مردم

مردم شهر عمدتا سیستانی و تعدادی هم بلوچ می باشند که به زبان سیستانی سخن می گویند. ضمن اینکه تقریبا همه ی بلوچ های ساکن سیستان بومی نبوده و در طول سالیان از پاکستان یا منطقه ی بلوچستان ایران به دلیل شرایط خوب سیستان به آنجا مهاجرت کرده اند. شهرستان زابل با دارا بودن این ویژگی ها بستر خوبی برای سفارش وب سایت  و رونق کسب و کار دارد. شرکت طراحی و ب سایت هفت وب با دارا بودن مهندس های جوان و با تجربه,ارائه دهنده خدمات طراحی وب سایت, سئو و بهینه سازی وبسایت(seo), طراحی گرافیگ و ارائه پلن های دیجیتال مارکتینگ در شیراز و ایران می باشد. طراحی وب سایت تنها برنامه نویسی نیست بلکه طراحی سایت آمیخته از برنامه نویسی و هنر می باشدکه می تواند تجارت شما را متحول نماید.پس اگر به دنبال موفقیت و تجارت در دنیای اینترنت هستید, طراحی وب سایت را همراه تیم ما در شرکت طراحی  وب سایت هفت وب دنبال کنید. برای سفارش و مشاوره وب سایت به لینک ما مراجعه کنید.

طراحی وب سایت

طراحی وب سایت ایرانشهر

شهرستان ایرانشهر:

ایرانشهریکی از شهرهای استان سیستان و بلوچستان است که نام پیشین آن پهره بوده‌است. این شهر در مرکز بلوچستان ایران قرار دارد. شهرستان ایرانشهر با مساحتی بالغ بر ۳۰۲۰۰ کیلومتر مربع و با ارتفاع متوسط ۵۹۱ متر از سطح دریا در فاصله ۳۴۵ کیلومتری مرکز استان سیستان و بلوچستان واقع و ۱۵ درصد وسعت استان را به خود اختصاص داده‌است و آب و هوای گرم و خشک دارد.

جغرافیا

شهرستان ایرانشهر از نظر جغرافیایی در ۶۰ درجه و ۴۱ دقیقه درازای خاوری و ۲۷ درجه و ۱۲ دقیقه پهنای شمالی و درقسمت مرکزی استان سیستان و بلوچستان واقع شده‌است. ایرانشهر از شمال به زاهدان، از باختر به بمپور، از خاور به مگس و از جنوب به چابهار محدود شده و در منتهی الیه قسمت خاوری با کشور پاکستان هم‌مرز است. شهرستان ایرانشهر در ۳۳۳ کیلومتری جنوب باختری زاهدان و در مسیر راه زاهدان – بندر چابهار در ۵۷۱ متری از سطح دریا قرار دارد. رود بمپور از ۴ کیلومتری جنوب شهر گذشته و پس از ۱۳۰ کیلومتر به هامون جازموریان می‌ریزد. مسیرهای دسترسی به این منطقه عبارت اند از: مسیر ایرانشهر-خاش به سمت شمال خاوری به درازای ۱۵۰ کیلومتر مسیر ایرانشهر-چابهار به سمت جنوب به درازای ۳۷۵ کیلومتر مسیر ایرانشهر-بم به سمت شمال باختری به درازای ۳۷۲ کیلومتر هم چنین راهی به سمت جنوب از ۱۸ کیلومتری این راه امتداد یافته که ایرانشهر را به درازای ۳۸۵ کیلومتر به چابهار متصل می‌کند.  

شهرستان ایرانشهر با دارا بودن این ویژگی ها بستر خوبی برای سفارش وب سایت  و رونق کسب و کار دارد. شرکت طراحی وب سایت هفت وب با دارا بودن مهندس های جوان و با تجربه,ارائه دهنده خدمات طراحی وب سایت,سئو و بهینه سازی وب سایت(seo),طراحی گرافیگ و ارائه پلن های دیجیتال مارکتینگ در شیراز و ایران می باشد. طراحی وب سایت تنها برنامه نویسی نیست بلکه طراحی سایت آمیخته از برنامه نویسی و هنر می باشدکه می تواند تجارت شما را متحول نماید.پس اگر به دنبال موفقیت و تجارت در دنیای اینترنت هستید,طراحی وب سایت را همراه تیم ما در شرکت طراحی وب سایت هفت وب دنبال کنید. برای سفارش و مشاوره وب سایت به لینک ما مراجعه کنید.

طراحی وب سایت چابهار

شهرستان چابهار:

شهرستان چابهار یکی از شهرستان‌های استان سیستان و بلوچستان است. مرکز این شهرستان، شهر چابهار است.

جمعیت

جمعیت این شهرستان بر طبق سرشماری سال ۱۳۹۵، برابر با ۲۸۳،۲۰۴ نفر بوده‌است که با ارتقا بخش دشتیاری بهشهرستان دشتیاری جمعیت چابهار به ۲۰۳٬۲۹۳تن کاهش یافت.

موقعیت جفرافیایی

شهرستان چابهار در جنوب استان سیستان و بلوچستان است و از جنوب با دریای عمان از شمال با شهرستان قصرقند از غرب با شهرستان کنارک و از شرق با شهرستان دشتیاری همسایه است. تا سال ۹۸ چابهار با پاکستان مرز مشترک داشت که با ارتقا بخش دشتیاری، هم اکنون چابهار با پاکستان مرز مشترک ندارد

اقلیم

شهرستان چابهار دارای اقلیم بیابانی گرم و مرطوب می‌باشد. میانگین بارش سالانه در این شهرستان ۲/۱۱۴ میلی‌متر و متوسط دمای آن در سال ۸۲ از ۸/۴۰ + الی ۸/۹+ درجه سانتی گراد در تغییر است.

مردم شناسی و فرهنگ

مردم چابهار بلوچ و اهل مذاهب تسنن و تشیع هستند.و به لهجه ی بلوچی مکرانی سخن می گویند. لهجه ی مکرانی بیشتر در مرکز و جنوب بلوچستان و همچنین در بندر جاسک رواج دارد. شهرستان چابهار با دارا بودن این ویژگی ها بستر خوبی برای سفارش وب سایت  و رونق کسب و کار دارد. شرکت طراحی و ب سایت هفت وب با دارا بودن مهندس های جوان و با تجربه,ارائه دهنده خدمات طراحی وب سایت,سئو و بهینه سازی وب سایت(seo), طراحی گرافیگ و ارائه پلن های دیجیتال مارکتینگ در شیراز و ایران می باشد. طراحی وب سایت تنها برنامه نویسی نیست بلکه طراحی سایت آمیخته از برنامه نویسی و هنر می باشدکه می تواند تجارت شما را متحول نماید.پس اگر به دنبال موفقیت و تجارت در دنیای اینترنت هستید,طراحی وب سایت را همراه تیم ما در شرکت طراحی  وب سایت هفت وب دنبال کنید. برای سفارش و مشاوره وب سایت به لینک ما مراجعه کنید.  

فرزانه جمع دار
sabteSefaresh

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

footerimgfooterimg
Map

شیراز، بلوار شهید بهشتی، خیابان خلدبرین، رو به روی پارک خلدبرین، نبش کوچه 14، ساختمان اول سمت راست، طبقه دوم"

Phone

شماره تماس ضروری:093746192900971505081382

ما را در شبکه های اجتماعی زیر دنبال کنید.