طراحی وب سایت

طراحی وب سایت

طراحی وب سایت مقوله ایست که بسیاری از افراد راجب آن از ما سوال می پرسند و ما تصمیم داریم در این مقاله بتوانیم این مقوله را برای شما شرح دهیم.پس با شرکت طراحی وب سایت هفت وب شیراز همراه شوید. موضوعاتی که در این مقاله پوشش خواهیم داد :

 • طراحی وب سایت چیست؟
 • چرا می بایست وب سایت طراحی شود؟
 • چرا می بایست افراد متخصص این وب سایت را طراحی کنند؟
 • آیا من نیز احتیاج به داشتن وب سایت دارم؟
 • چه متد هایی برای طراحی وب سایت وجود دارد و شما از کدام استفاده می کنید؟
 • شما برای طراحی وب سایت چه کار هایی می توانید برای ما انجام دهید؟

  طراحی سایت با بهترین قیمت 

طراحی وب سایت چیست؟

طراحی وب سایت یک فرایند نرم افزار گونه می باشد که بسیاری از خدمات را برای ما در قالب یک محیطی در دنیای وب ارائه می دهد. در واقع می بایست اضافه گردد که وب سایت چیست؟ وب سایت به مجموعه ای از صفحات وب می باشند که برای اهدافی مشترک در کنار همدیگر قرار گرفته اند. برای طراحی وب سایت روش های بسیار زیادی وجود دارد و از یک جوانی که تازه کار خود را در دنیای وب شروع کرده است می توانید افرادی را پیدا کنید که برای شما وب سایت را طراحی کنند تا شرکت های چند ملیتی... با خواندن این بخش از مقاله طراحی وب سایت چیست؟ شاید برای شما این سوال پیش بیاید که چرا می بایست به سمت شرکت ها برویم یا افرادی که تازه وارد هستند چه مزیتی دارند؟ همچنین بسیاری از سایت ها نیز هستند که به شما این امکان را می دهند بدون دانش زبان برنامه نویسی به وسیله چندین کلیک وب سایت خود را ایجاد نمایید. جواب آن هم این است که وب سایت همانند بچه خود آدم می ماند و شما برای این فرزند خود یک معلم کارپشته ، با تجربه را می گیرید که تمام نکات را به بهترین شکل برای شما قرار دهد یا خیر یک شخصی که خود تازه دارد مطلبی را آموزش می بیند و هنوز هم کامل بر آن و مشتقاتش سوار نیست؟ این تنها نکته ای در طراحی می باشد ولی این تمام ماجرا نیست در واقع اگر بخواهیم خیلی دقیق به ماجرا نگاه کنیم می بایست اضافه نماییم که وب سایت تنها طراحی شدنش مهم نیست بلکه با بزرگ تر شدن وب سایت شما نیز نیاز به ارتقاء آن دارید پس می بایست با یک جا کار کنید که این اطمینان را به شما بدهد که در آینده نیز می توانید خدمات جدید را بر روی سیستم اضافه کرده و برای شما توسعه بخشد. اما خب آن جوان ها چه؟ مزیت آنها چیست؟ مزیت آنها در واقع قیمت فعلی(توجه به کلمه فعلی داشته باشید) می باشد اگر شما وب سایتی را نزد چنین افرادی سفارش دهید دیگر نیازی به پرداخت مالیات ندارند ، نیاز به اجاره پرداخت کردن برای دفاتر و ... ندارند و می بایست در نظر گرفت که این افراد تازه می خواهند کار خود را شروع نمایند پس قطع یقین حاضر هستند پروژه های اول خود را با قیمت های پایین انجام دهند. ولی می بایست سوال زیر را از خود بپرسیم:

آیا باید کیفیت را فدای کمیت کرد؟

در مورد وب سایت های آماده بنا به محدود بودن امکاناتشان به درد تمام وب سایت ها نمیخورند در واقع اگر وب سایت شما یک صفحه خبری می باشد و قرار نیست اطلاعات داخل آن تغییری داشته باشد می توانید به سراغ آنها بروید.

چرا می بایست وب سایت طراحی گردد؟

اگر خیلی بدون وقفه بخواهیم به موضوع بپردازیم می بایست بگوییم که برای آینده. بله برای آینده چون دنیای آینده دنیای وب می باشد اگر امروزه هم ما در دنیای فعلی نگاهی بر کسب و کار ها بکنیم خواهیم فهمید که افراد همگی رو به خرید اینترنتی آورده اند و روز به روز سایت ها و اپلیکیشن های خرید اینترنتی در حال رشد می باشند فضایی بسیار گسترده و آماده کار برای تمامی اشخاص.

ویترین خود را در دنیای پهناور اینترنت به وسیله وب سایت به دنیا نمایش دهید.

مورد بعدی که می بایست در خصوص طراحی وب سایت و چرایی آن دانست این است که وسعت کسب  و کار شما رشد خواهد کرد شاید بپرسید چگونه؟ شما یک مغازه فروش پوشاک را در نظر بگیرید؟ این شخص به چه افرادی می تواند جنس بفروشد؟ آیا یک شخصی که در کشور دیگر قرار دارد نیز می تواند مشتری وی باشد؟ یا حتی در شهری دیگر؟ خیر ولی اگر شما یک وب سایت طراحی نمایید می توانید به تمامی نقاط کشور بدون هیچ گونه مشکلی فروش داشته باشید حتی فراتر از یک کشور.این نیز مزیتی می باشد بر رشد سریع یک کسب و کار. همچنین که محتوای وب سایت که در واقع همان طور که اشاره شد ویترین ما می باشد با کمترین هزینه می توان تغییر یابد و به بهترین شکل به چشم آید. در بخش بعد به شما خواهیم آموخت که چرا می بایست افراد متخصص این وب سایت را طراحی نمایند؟

چرا می بایست افراد متخصص این وب سایت را طراحی نمایند؟

با تخصصی تر شدن کار ها هر وقت بخواهیم کاری را به بهترین شکل انجام دهیم بهترین کار آن رفتن پیش متخصص آن حوزه می باشد. این کار به شما کمک می کند که از تجربه افرادی استفاده نمایید که چندین سال در این علم بوده اند و خارج از بحث آکادمیک آن بسیاری وب سایت طراحی نموده اند که مشکلات احتمالی شما که در این راه امکان بروزش است برای آنها پیش آمده و از همین بخش از آن جلوگیری می کنند که این ها همگی دست به دست شما می دهند که خیلی راحت بتوانید به پیشبرد اهداف و رشد سریع تر بیندیشید. شرکت طراحی وب سایت هفت وب با کوله باری از تجربه در خدمت شماست که به شما بهترین و با کیفیت ترین امکانات طراحی وب سایت را ارائه دهد. شما می توانید از این لینک وب سایت مورد نظر خود را در نزد ما سفارش دهید.

آیا من نیز نیاز به داشتن وب سایت دارم؟

رشد یک کسب و کار همه جوره وابسطه به تصمیم هایی می باشد که شما در بخش های متفاوت برای آن کسب و کار می گیرید.تبدیل به یک کسب و کار اینترنتی شدن یکی از مهم ترین دغدغه ها یا شاید مهم ترین تصمیم برای هر کسب و کار باشد. در اینجا شما به دو بخش کلی دسته بندی خواهید شد.

 • شخصی ، آموزشی ، برندینگ و ...
 • شرکتی ، فروشگاهی ، خبری ، پورتال و ...

در هر صورت شما نیاز به وب سایت دارید که در هر دو دسته بالا ( چه کسب و کار شخص محور ، چه کسب و کار تیم محور) داشتن وب سایت به پیشرفت شما کمک می نماید از برندینگ ، شناخته شدن ، تشکیل جوامع و شبکه سازی ، معرفی و نهایتا فروش همه و همگی با داشتن وب سایت هموار خواهد بود.پس اگر بخواهیم یک جمع بندی در این بخش داشته باشیم باید بگوییم که : هر کسب و کاری که دارید اگر به آینده آن می اندیشید و به فکر گسترش آن هستید حتما نیاز به داشتن وب سایت دارید.   چه متد در طراحی وب سایت وجود دارد و شما از کدام یک از آنها استفاده می نماید.

در حالت کلی طراحی وب سایت از دو بخش کلی طراحی می شود

مفتخریم که اعلام نماییم بنا به خواسته شما مشتریان عزیز و همچنین تحلیل اولیه وب سایت ما در هر دو بخش در کنار شما بوده و در صورت نیاز به هر یک از این دو آن یک که برای شما بهتر بوده را پیشنهاد داده و برای شما طراحی می کنیم.   شما (شرکت طراحی سایت هفت وب) برای طراحی وب سایت چه کار هایی برای ما انجام می دهید؟ در واقع می بایست اذهان داشت که شرکت طراحی سایت هفت وب با داشتن دپارتمان های متفاوتی اعم از طراحی وب سایت ، گرافیک ، توسعه ، تولید محتوا ، و ... می تواند صفر تا صد فرایند طراحی وب سایت شما و رشد آن را تداعی نمایند همان طور که از شعار ما پیداست : هفت وب : تضمین دهنده پیشرفت شما در کسب و کار اینترنتی هدف ما گسترش و رونق دادن کسب و کار شما در دنیای مجازی می باشد. ما از مشاوره انتخاب اسم برای مجموعه اینترنتی شما تا آنالیز فروش شما در کنار شما خواهیم بود. اگر بخواهیم به صورت شماتیک توضیح مختصری از روندی که ما می توانیم برای شما انجام دهیم بگویم می توان به نکات زیر اشاره نمود :

 • مشاوره اخذ وب سایت
 • چیدن استراتژی کلی وب سایت و رشد آن
 • گرفتن اطلاعات مورد نیاز و سنجش المان ها و قابلیت های وب سایت
 • کشیدن کلیت و چهار چوب کلی وب سایت به شکل نقاشی
 • پیاده سازی گرافیکی شکل و شمای کلی وب سایت
 • پیاده سازی خود وب سایت
 • بالا آوردن آن
 • ورود اطلاعات
 • تولید محتوا برای وب سایت
 • بحث افزایش امنیت وب سایت
 • پشتیبانی فنی وب سایت شما
 • پشتیبانی محتوایی وب سایت
 • ورود به دنیای سئو
 • ورود به دنیای دیجیتال مارکتنیگ
 • ورود به شبکه های اجتماعی
 • مدیریت شبکه های اجتماعی
 • و هزاران کار دیگر

  هم اکنون می توانید از این لینک سفارش طراحی وب سایت خود را در نزد ما ثبت نموده تا از چندین و چند مزایایی که می توانید از هفت وب دریافت کنید بهره مند شوید.

فرزانه جمع دار
sabteSefaresh

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

footerimgfooterimg
Map

شیراز، بلوار شهید بهشتی، خیابان خلدبرین، رو به روی پارک خلدبرین، نبش کوچه 14، ساختمان اول سمت راست، طبقه دوم"

Phone

شماره تماس ضروری:093746192900971505081382

ما را در شبکه های اجتماعی زیر دنبال کنید.