شیوه‌هایی برای بهبود کسب‌وکار و تبلیغات مربوط به آن (بخش نخست)

شیوه‌هایی برای بهبود کسب‌وکار و تبلیغات مربوط به آن (بخش نخست)

شیوه‌هایی برای بهبود کسب‌وکار و تبلیغات مربوط به آن (بخش نخست)

همگی بر این نکته واقف هستیم که دنبال‌کنندگان و خریداران پایه و اساس راه‌اندازی یک حرفه و کسب‌وکار هستند. ترقی و بهبود کسب‌وکار در گروی آنان است. در صورتی که دنبال‌کنندگان و خریداران وجود نداشته باشند، هیچ کسب‌وکاری رونق نمی‌گیرد. در عوض از رونق می‌افتد؛ پس مدیران و مسئولان یک حرفه همیشه باید به دنبال راه‌هایی برای افزایش دنبال‌کنندگان و خریداران خود باشند.

تقریباً همه مردم به این اعتقاد دارند که روزی فرا می‌رسد که افراد مغرور و ازخودراضی با شکست مواجه شوند. افرادی که تنها به فکر خود و منافع شخصی‌شان هستند، در زمره‌ی افرادی قرار دارند که از بزرگترین آمال‌وآرزویشان ترقی در زندگی شخصی و حرفه‌ای که در آن فعالیت می‌کنند، هست. این در حالی است که ترقی و موفقیت در یک حرفه و کسب‌وکار در گرو بیان کردن خدماتی است که برای دنبال‌کنندگان و خریداران ارائه می‌شود. 

بهبود کسب‌وکار

بهبود کسب‌وکار از ابتدا برای ما بازگو کرده‌اند که افراد خوب و موفق کسانی هستند که موفقیت خود را به رخ دیگران نمی‌کشند، هدایا و افتخاراتی که کسب می‌کنند با صدای بلند جار نمی‌زنند و مزایا و اهداف حرفه و کسب‌وکار خود را بزرگ و مهم جلوه نمی‌دهند. بنابراین ما نیز معمولا همین راه و رفتار را به پیش می‌بریم تا به عنوانی فردی مغرور شناخته نشویم. در نتیجه به‌جای اینکه خود به دنبال راه‌هایی برای افزایش جذب دنبال‌کنندگان و خریداران باشیم، ترجیح می‌دهیم که منتظر بمانیم تا آن‌ها خود به سمت ما آمده و جذب محصولات و خدماتمان شوند؛ در صورتی که این انتظار هیچ‌گاه به پایان نمی‌رسد. در روزهای آتی، بیشتر به این مطالب خواهیم پرداخت.

فرزانه جمع دار
sabteSefaresh

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

footerimgfooterimg
Map

شیراز، بلوار شهید بهشتی، خیابان خلدبرین، رو به روی پارک خلدبرین، نبش کوچه 14، ساختمان اول سمت راست، طبقه دوم"

Phone

شماره تماس ضروری:093746192900971505081382

ما را در شبکه های اجتماعی زیر دنبال کنید.