شیوه‌هایی برای بهبود کسب‌وکار و تبلیغات مربوط به آن (بخش دوم)

شیوه‌هایی برای بهبود کسب‌وکار و تبلیغات مربوط به آن (بخش دوم)

در مقاله‌ی پیش درباره‌ی شیوه‌های بهبود کسب‌وکار سخن گفتیم اکنون در امتداد گفت‌وگوی پیشین به تفصیل مبانی آن خواهیم پرداخت. مثلاً یک فروشگاه لباس اینترنتی را در نظر بگیرید که در آن تمامی اعضا کار خود را به نحو احسنت انجام می‌دهند، محصولات خریداری شده در زمان کوتاه و معین به دست خریداران می‌رسد، سایت فروشگاه به بهترین شکل طراحی شده است و حتی درصدی تخفیف برای برخی از اجناس وجود دارد اما این فروشگاه همچنان فروش پایین و دور از انتظاری دارد. علت این امر پایین بودن ترافیک اینترنتی برای این سایت است. در واقع به میزانی که ترافیک سایت بیشتر باشد؛ افراد و کاربران بیشتری برای بازدید از سایت اقدام می‌کنند.

در صورتی که از همین امروز اقدام به بهبود و ارتقاء شرکت خود بپردازید؛ درآمد، ترافیک، دورنگار، دنبال‌کنندگان و خریداران بیشتری را جذب حرفه و کسب‌وکار خود می‌کنید. تنها در صورتی میزان فروش و سودآوری محصولاتتان کاهش می‌یابد که به خود و کسب‌وکارتان ایمان قلبی نداشته باشید و جملات و پیغام‌های مثبت خود را با دیگران در شبکه‌های اجتماعی به اشتراک نگذارید، به خصوص در رمان‌هایی که خودتان در بهبود کسب‌وکار بیشترین و پررنگ‌ترین نقش را داشته‌اید. پس باید از این دیواری که دور خود کشیده‌اید خارج شده و درباره کسب‌وکارتان و موفقیت‌هایی که کسب کرده‌اید با دیگران صحبت کنید. برای نمونه می‌‌توان به افرادی که در شبکه‌های مجازی حضور دارند اشاره کرد، شما می‌توانید مطالبی را فکر می‌کنید می‌تواند کاربران شبکه‌های مجازی را به بازدید از سایت شما تشویق کنند، به اشتراک بگذارید؛ در صورتی که این مطالب دنبال‌کننده کافی و مطلوب را نداشت به این معناست که مطلب مورد نظر برای بازدید از سایت و کسب‌وکارتان مفید نبوده است.

بهبود کسب‌وکار

بهبود کسب‌وکارحرفه و کسب‌وکاری که دارای برترین کارکنان باشد درحالی‌که دنبال‌کنندگان و خریداران اندکی دارد، قطعاً کسب و کار موفقی نخواهد بود. بر اساس نتایج به دست آمده توسط یک مرکز آماری در آمریکا، در سال ۲۰۱۶ حدود ۷۸۷ جلد کتاب به چاپ رسیده که بیشتر آن‌ها با هزینه‌های شخصی بوده است؛ در حالی که در طی دو سال تنها حدود ۱۱۷ جلد کتاب به فروش رسیده. تولید و عرضه یک محصول و امید داشتن برای فروش خوب و موفق آن از جمله راهکارها و راه‌حل‌های مناسب برای بازاریابی نیست و می‌توان اظهار داشت که هیچ‌گاه موفقیت‌آمیز نیز نخواهد بود. حال در روزهای آتی، سه راهکار برای بهبود و پیشرفت خود، حرفه و کسب‌وکارتان ارائه می‌دهیم.

فرزانه جمع دار
sabteSefaresh

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

footerimgfooterimg
Map

شیراز، بلوار شهید بهشتی، خیابان خلدبرین، رو به روی پارک خلدبرین، نبش کوچه 14، ساختمان اول سمت راست، طبقه دوم"

Phone

شماره تماس ضروری:093746192900971505081382

ما را در شبکه های اجتماعی زیر دنبال کنید.