سیاست‌های جذب بازخورد بیشتر در شبکه‌های اجتماعی (بخش سوم)

سیاست‌های جذب بازخورد بیشتر در شبکه‌های اجتماعی (بخش سوم)

اطلاعاتی که وزارت ارتباطات کشور منتشر کرده است حاکی از آن است که در ایران سهم فناوری اطلاعات و ارتباطات در توسعه در رتبه‌ی منطقه‌ای ۱۶، جهانی ۸۹ بوده و در توسعه‌ی دولت الکترونیک سیاست‌های مذکور را دانه‌به‌دانه توضیح دهیم.

۵. سعی کنید پرسش‌هایی مطرح کنید که جوابی آزادانه داشته باشند.

توجه داشته باشید که سوالاتی که دارای جواب «بله» و یا «خیر» هستند در مقایسه با سؤالاتی که دنبال‌کنندگان و مخاطبان می‌توانند نسبت به آنان نظرات خود را به صورت کاملاْ آزادانه و متفاوت با یکدیگر بیان کنند، نظرات کم‌تری کسب می‌کنند؛ بنابراین سعی کنید تا جایی که می‌توانید از این نوع سؤالات برای مطالب خود استفاده کنید. به‌عنوان نمونه می‌توانید در عوض نشر این پرسش «آیا به سواحل کیش علاقه دارند یا خیر؟» از این پرسش استفاده کنید: «از نظر شما کدام ساحل جهت سپری کردن تعطیلات مناسب‌تر و بهتر است؟»

۶. بررسی کنید که دنبال‌کنندگان و مخاطبان‌تان در چه ساعاتی فعالیت بیشتری دارند

ساعت و زمانی که شما مطالب خود را نشر می‌کنید نیز از جمله فاکتورهای مهم و مؤثر در به‌چالش‌کشیدن دنبال‌کننده و مخاطب است. توجه کنید که ساعات و زمان‌هایی که عموم مردم درگیر کارکردن بوده و یا ساعات استراحت، زمان‌های مناسبی برای نشر مطالب نیست. اکثر زیرساخت‌های شبکه‌های اجتماعی اطلاعات مناسب و مفیدی را در رابطه با اوج ساعات فعالیت افراد در اختیار شرکت‌ها و برندها قرار می‌دهند؛ همچنین شما می‌توانید برای به‌دست‌آوردن اطلاعات بیشتر از ابزارهای مدیریتی شبکه‌های اجتماعی بهره بگیرید.

جذب بازخورد بیشتر در شبکه‌های اجتماعی

جذب بازخورد بیشتر در شبکه‌های اجتماعی با توجه به این موضوع که شبکه‌های اجتماعی افزایش جذب دنبال‌کنندگان و مخاطبان روزافزونی را به دنبال دارند و نیز اهمیت بسیار زیادی در بازاریابی اینترنتی پیدا کرده‌اند، بخش درخور توجهی از تبلیغاتی که هر شرکت و برند انجام می‌دهد، در همین شبکه‌های اجتماعی است و همچنین اکثر دنبال‌کنندگان و خریداران هم محصولات و خدمات مورد نظر خود را از همین راه انتخاب و خریداری می‌کنند. در نظر داشته باشید که رتبه‌ی مطالب نشر شده نیز در احتمال دیده شدن آن توسط افراد دیگر بسیار مؤثر و بااهمیت بوده و به میزانی که مطلب شما نظرات و پیشنهادات افزون‌تری را کسب کرده باشد، رتبه‌ی بهتر و بالاتری را دریافت می‌کند.  

فرزانه جمع دار
sabteSefaresh

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

footerimgfooterimg
Map

شیراز، بلوار شهید بهشتی، خیابان خلدبرین، رو به روی پارک خلدبرین، نبش کوچه 14، ساختمان اول سمت راست، طبقه دوم"

Phone

شماره تماس ضروری:093746192900971505081382

ما را در شبکه های اجتماعی زیر دنبال کنید.