رایج ترین خطای ویندوز و نحوه برطرف کردن آنها

رایج ترین خطای ویندوز و نحوه برطرف کردن آنها

رایج ترین خطای ویندوز

اگر کاربر ویندوز هستید، به احتمال زیاد اغلب با برخی از خطاهای سیستم عامل رو به رو می شوید.در این مقاله رایج ترین خطاهای ویندوز و حل و فصل سریع آنها را مورد بررسی قرار میدهیم:   خطای 43 ویندوز : خطای 43 ویندوز یکی از خطا های مربوط به device manager است که زمانی که device manager یک سخت افزار را به علتی نامعلوم متوقف میکند داده میشود.در موارد حاد ممکن است معنی خرابی سخت افزاری و در موارد ساده تر ممکن است به خاطر یک مشکل ساده از درایور نرم افزاری شما باشد.معمولا همیشه پیامی مشابه زیر به شما نشان میدهد:

 خطای 43 ویندوز

خطای 43 ویندوز

 خطای صفحه آبی (blue screen) 

فرقی ندارد که شما از کدام سیستم عامل ویندوز استفاده می کنید، یک خطایی که تاکنون چندبار با آن روبه رو شده اید خطای صفحه آبی است. برخلاف بیشترخطاها، زمانی که این خطا اتفاق می افتد برای جلوگیری از آن نمی توانید Esc یا ctrl+alt+del را فشار دهید تا فورا برطرف شود. این خطا معمولا به دلیل تغییرات سخت افزاری یا نرم افزاری که اخیر ممکن است در سیستم خود ایجاد کرده باشید. عد از این که با خطای صفحه آبی در ویندوز 7، 8 و10 روبه روشدید. برای اینکه بتوانید این خطا را رفع کنید ببینید آیه به تازگی برنامه جدیدی نصب کرده اید ؟ سخت افزاری جدید به سیستم اضافه کرده اید؟ درایوهای سیستم خود را تغییر داده اید ؟ تنطیمات سیستم را عوض کرده اید؟ درصورتی که یکی از این کارها را انجام داده باشید” خطای صفحه آبی مرگ” ویندوز ایجاد می شود که براساس دلیلی که این خطا رخ داده است می توانیم خطا را رفع کنیم.

خطای صفحه آبی

خطای virtual memory too low

این خطا معمولا زمانی اتفاق می افتد که مقدار کافی RAM نداشته باشید یا برنامه ای در حال خوردن حافظه سیستم شما باشد. سیستم از روش های هوشمندانه برای مقابله با برنامه ها استفاده می کند ، یا حافظه واقعی را فراهم می کنند یا چیزی به نام حافظه مجازی ، که حافظه هارد دیسک شما به جای حافظه فیزیکی استفاده می شود.

 

Device error

اگر دستگاهی اخیرا کار خود را متوقف کرده باشد ، این ممکن است به دلیل اشکال در ماژول درایو آن باشد. برای آن که بفهمید آن دستگاه چه مشکلی دارد ، باید به مدیر دستگاه بروید . برای رفع سریع و کامل این خطای ویندوز روی لینک کلیک کنید.به زودی قرار داده خواهد شد.  

Fatal Exception errors

در سیستم بسیاری از برنامه ها و سخت افزارها حافظه و سایر منابع را با یکدیگر به اشتراک می گذارند. اگر به هر دلیلی برنامه ای درخواست خود را برآورده نکند ، با خطای Fatal Exception مواجه می شوید و حتی ممکن است برنامه بسته شود. در بدترین حالت ممکن است باعث خاموش شدن سیستم شما شود. اگر این خطا را درسیستم خود مشاهده کرده اید ، می توانید برای رفع این خطای ویندوز کلیک کنید.

خطای 43 ویندوز

ystem error codes

برنامه نویسان نرم افزار از پروتكلی پیروی می كنند كه كدهای خطا را برای اطلاع دادن به كاربران نهایی تعیین می كند و از IT در مورد این خطا و معنای آن خطا پشتیبانی می كند. به عنوان مثال ، خطای "22" به "ERROR_BAD_COMMAND" اشاره دارد ، به این معنی که دستوری که وارد کرده اید برای برنامه ناشناخته است. در حالی که خطای "225 (0xE1)" "ERROR_VIRUS_INFECTED" است به این معنی که برنامه قادر به انجام عملیات نبود زیرا فایل حاوی ویروس یا هر برنامه بالقوه ناخواسته دیگری است.

فرزانه جمع دار
sabteSefaresh

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

footerimgfooterimg
Map

شیراز، بلوار شهید بهشتی، خیابان خلدبرین، رو به روی پارک خلدبرین، نبش کوچه 14، ساختمان اول سمت راست، طبقه دوم"

Phone

شماره تماس ضروری:093746192900971505081382

ما را در شبکه های اجتماعی زیر دنبال کنید.