رایج ترین خطاهای وب سایت + آموزش

رایج ترین خطاهای وب سایت + آموزش

رایج ترین خطاهای وب سایت

از جمله خطاهای وب سایت که ممکن است با آن مواجه شوید که برطرف کردن این خطاها می تواند به کاهش نرخ پرش یک سایت و بهبود رتبه بندی موتور جستجوگر کمک کند. که در ادامه تعدادی از این خطاها را مورد بررسی قرار می دهیم :  

Error 400 : bad request :

خطای 400 یک خطای عمومی است که وقتی سرور نمی تواند درخواست از مرورگر را درک کند، دلیل آن می تواند این باشد که درخواست به درستی ارسال نشده یا در طول مسیر خراب است.خطای 400 می تواند دلایل مختلفی از جمله اتصال اینترنت نامناسب، مشکل ذخیره سازی حافظه باشد برای رفع این خطای وب سایت روی این لینک کلیک کنید.

خطای 400 یک خطای عمومی است که وقتی سرور نمی تواند درخواست از مرورگر را درک کند ، دلیل آن می تواند این باشد که درخواست ب درستی ارسال نشده یا در طول مسیر خراب است .

Error 401 : Authorization Requierd :

خطای 401 یکی از خطاهای وب سایت است و هنگامی رخ می دهد که می خواهید به یک صفحه وب دسترسی پیداکنید که نیاز به رمز ورود دارد. در صورتی که با این خطای وب سایت مواجه شده اید روی این لینک کلیک کنید. 

Error 403 : forbidden :

خطای 403 یکی از خطاهای وب سایت است . وقتی می خواهید یک صفحه وب را بارگیری کنید که اجازه دسترسی به آن را ندارید ، با خطای 403 مواجه خواهید شد.معمولا دریافت این خطا به این معنی است که شما یک url وارد کرده اید یا روی پیوندی کلیک کلیک کرده اید که به صحفه ای که با مجوز های دسترسی تنظیم شده است می رود ، یعنی برای دسترسی به صفحه باید حساب یا نوعی دیگر مجوز داشته باشید. برای رفع سریع این خطای وب سایت کلیک کنید.

Error 404 : Not Found :

خطای 404 احتمالا خطایی است که هنگام مرور وب با آن مواجه شده اید. اگر سرور نتواند در مکان درخواستی پیدا کند پیام خطای 404 را مشاهده خواهید کرد. که اغلب به دلیل تایپ اشتباه url است، اما هنگامی که کاربران در تلاش هستند به صفحاتی که به طور موقت در دسترس نیستند دسترسی پیدا کنند نیز می تواند ظاهر شود. 

Error 406 :

این خطا به این معنی است که سیستم شما نرم افزار مورد نیاز برای مشاهده محتوا را ندارد. برای رفع این خطای وب سایت روی لینک کلیک کنید. 

این خطا به این معنی است که سیستم شما نرم افزار مورد نیاز برای مشاهده محتوا را ندارد. 

Error 500 :

هنگامی که این خطا را مشاهده می کنید یعنی خطای داخلی در سرور وب سایت موردنظرتان وجود دارد. پس مشکلی از سمت شما یا مرورگرتان وجود ندارد. برای رفع این خطا کلیک کنید. 

Error 501 :

این خطا به این معنی است که مرورگر شما قدیمی است و این نسخه پروتکل http را پشتیبانی نمی کند ، یا مرورگر شما پلاگین های مورد نیاز را ندارد. برای رفع این خطای وب سایت روی لینک کلیک کنید. 

 

فرزانه جمع دار
sabteSefaresh

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

footerimgfooterimg
Map

شیراز، بلوار شهید بهشتی، خیابان خلدبرین، رو به روی پارک خلدبرین، نبش کوچه 14، ساختمان اول سمت راست، طبقه دوم"

Phone

شماره تماس ضروری:093746192900971505081382

ما را در شبکه های اجتماعی زیر دنبال کنید.