راه های کسب درآمد از طریق اینستاگرام

راه های کسب درآمد از طریق اینستاگرام

راه های کسب درآمد از طریق اینستاگرام

درحال حاضراینستاگرام محبوب ترین شبکه اجتماعی است که توانسته بسیاری از کسب و کار ها را به سمت خود بکشد، که یک ویترین آنلاین بزرگ است. اگر به دنبال فروش محصولاتتان هستید، اگر تولیدکننده هستید و میخواهید با مشتریان خود به صورت مستقیم در ارتباط باشید و فروش داشته باشید، اینستاگرام می تواند یک فرصت عالی باشد.

دلایل کسب درآمد از طریق اینستاگرام؟

  •  مشتری هایی خواهیم داشت که در سراسر کشور ما را می بینند ، این یعنی جهانی شدن برندتان

  • یک برنامه رایگان است که در اختیار ما قرار دارد که می توانیم با استفاده از آن به راحتی کسب درآمد داشته باشم.

  • خریدهای سنتی رو به کم شدن است نباید از دیگر رقبا عقب بمانیم. 

راه های کسب درآمد

باچه روش هایی می توانیم از اینستاگرام کسب درآمد کنیم؟

فروش کالا یا خدمات

برای فروش مستقیم یک محصول یا خدمات در اینستاگرام دو راه وجود دارد ، اول اینکه محصولات و خدمات را در پیج خود بگذارید و از طریق دایرکت  و تماس سفارش بگیرید یا اینکه فالوورها را از طریق اینستاگرام به صفحه فروش محصول در سایت یا فروشگاه دعوت کنید.

تبلیغات برای برندها و پیج های دیگر

پردرآمد ترین روش کسب درآمد از اینستاگرام تبلیغات است. برندهای زیادی هستند که در اینستاگرام در حال انجام فعالیت هستند. مثلا از طریق صفحات پر مخاطب، محصولات، خدمات، جشنواره ها و مسابقات خود را به کاربران معرفی می کنند.

برندسازی

شرکت های زیادی وجود دارند که راه اندازی کسب و کار خود در اینستاگرام نیاز به یک برند دارند، و برای آن هزینه می کنند. اگر پیجی با تعداد فالوور بالا دارید می توانید برای کسب و کار ها برندسازی کنید یعنی در پست ها و استوری هایتان آن ها را معرفی کنید.

لینک سایت های مختلف را به اشتراک بگذارید

یکی از روش های خوب و پرطرفدار دیگر ، اشتراک گذاری لینک سایت ها در پیجتان است.

.گذاشتن استوری به بالا بردن درآمد کمک می کند  همانطور که می دانید، استوری ها 80 درصد بیشتر از پست های عادی دیده می شوند. پس قطعا می توانند فروش خوبی را برای ما به ارمغان بیاورند.  لایو بگذارید و با مشتری ها ارتباط برقرار کنید  لایو می تواند برای هر کسب و کار مثل یک برگ برنه باشد.با مشتری ها در مورد محصولات و خدمات خود رو در رو صحبت کنید ، گذاشتن لایو می تواند بازخورد خوبی داشته باشد و فروش شما را افزایش دهد.

چگونه از اینستاگرام کسب درآمد کنیم؟

چطور در اینستاگرام درآمدم را بالا ببرم؟

گذاشتن استوری به بالا بردن درآمد کمک می کند

همانطور که می دانید، استوری ها 80 درصد بیشتر از پست های عادی دیده می شوند. پس قطعا می توانند فروش خوبی را برای ما به ارمغان بیاورند.

لایو بگذارید و با مشتری ها ارتباط برقرار کنید

لایو می تواند برای هر کسب و کار مثل یک برگ برنه باشد.با مشتری ها در مورد محصولات و خدمات خود رو در رو صحبت کنید ، گذاشتن لایو می تواند بازخورد خوبی داشته باشد و فروش شما را افزایش دهد.

پست های متنوع بگذارید

وقتی کسی وارد پیج شما می شود ، تنوعی که در پیج وجود دارد باید آن ها را جذب کند.

فالوورهای واقعی جذب کنید

وقتی هدف شما فروش محصول و ارائه خدمات است ، فالوور فیک به درد شما نمیخورد. پس سعی کنید فالوورهای واقعی باشید ، فالوورهایی که از شما خرید کنند و شما را به بقیه نیز معرفی کنند.

استفاده از هشتگ

هشتگ در اینستاگرام چیزی شبیه به کلمات کلیدی در سایت است. سعی کنید در حوزه کاری که در ان قرار دارید هشتگ های پرطرفدار را پیدا کنید.استفاده از هشتگ ها باعث می شود که افراد زیادی با کسب و کار شما آشنا شوند که رابطه مستقیمی با افزایش فروش و افزایش درآمد دارد.

سایتتان را راه اندازی کنید

کسب در آمد فقط  از اینستاگرام می تواند یک ریسک باشد. چون ممکن است در آینده برنامه دیگری جایگزین اینستاگرام شود پس بهتر است شما بستر دیگری هم مانند سایت  در کنار اینستاگرام برای خود داشته باشد ، که در هر شرایطی مشتریان و کاربران خود را از دست ندهید و به کسب و کارتان لطمه ای وارد نشود. برای مشاوره طراحی وب سایت و دیدن نمونه کارها روی لینک کلیک کنید.  

فرزانه جمع دار
sabteSefaresh

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

footerimgfooterimg
Map

شیراز، بلوار شهید بهشتی، خیابان خلدبرین، رو به روی پارک خلدبرین، نبش کوچه 14، ساختمان اول سمت راست، طبقه دوم"

Phone

شماره تماس ضروری:093746192900971505081382

ما را در شبکه های اجتماعی زیر دنبال کنید.