دیجیتال مارکتینگ یعنی چی؟

این روزها شاید زیاد اسم دیجیتال مارکتینگ رو شنیده باشین البته شاید هم اصلا چنین اسمی رو نشنیده باشین :) در هر صورت این روزها بازار دیجیتال مارکتینگ خیلی داغه و افراد زیادی مشغول انجام این کار هستن، تا پایان این مقاله با ما همراه باشین تا درباره دیجیتال مارکتینگ بیشتر صحبت کنیم.

دیجیتال مارکتینگ

معنی دیجیتال مارکتینگ

دیجیتال مارکتینگ به معنی بازاریابی دیجیتالی یا همون بازاریابی اینترنتی هست، یعنی بازاریابی که در فضای مجازی و به وسیله اینترنت انجام میشه.

تفاوت دیجیتال مارکتینگ و بازاریابی سنتی

قبلا افراد با دیدن حضوری خیلی کارهای خودشون رو انجام میدادن  و خرید و فروش و بازاریابی که یک کار مهم و پردرآمد هم بود به صورت رو در رو انجام میگرفت و موثر هم بود ولی همون‌طور که در مقاله چطور کسب و کار آنلاین داشته باشم و درآمدمو افزایش بدم؟ درباره تاثیر اینترنت بر زندگی افراد مختلف گفتم و اینکه اکثر افراد زمان زیادی رو در فضای مجازی میگذرونن و این فضا تبدیل به بستر خیلی مناسبی برای خرید و فروش و بدست آوردن درآمد شده پس همه کسب و کارها برای بدست آوردن درآمد و شهرت بیشتر، باید از این فضای مجازی و این نوع بازاریابی استفاده کنن تا بتونن شغل و درآمد خودشون رو حفظ کنن. به نوعی شغل بازاریابی سنتی هم مجبور به تغییر شکل شده و در فضای مجازی به وسیله اینترنت صورت میگیره.

دیجیتال مارکتینگ

نحوه انجام دیجیتال مارکتینگ

امروزه به وسیله دیجیتال مارکتینگ در فضای مجازی  تبلیغات خیلی گسترده تر شدن و همچنین با هدفمندی بهتری هم انجام میشن و خیلی از کالا ها و برندها به فروش رسونده میشن و خیلی از محصولات نا آشنا میتونن برند بشن و فروش خوبی داشته باشن و خیلی هزینه های جانبی فروش می‌تونه کم بشه و با افزایش سود همراه باشه. دیجیتال مارکتینگ همون‌طور که گفتم مزایای زیادی داره و این روزها با تغییر شکل کسب و کار سنتی و ایجاد کسب و کار های آنلاین برای افزایش درآمد در کسب و کار آنلاین و ماندگاری در عرصه رقابت حتما باید از دیجیتال مارکتینگ استفاده کنین. صحبت درباره بازاریابی اینترنتی هم مثل سئو و هر مبحث مهم و بااهمیتی زمان بر هست و توضیح درباره مزایا، انواع آن، یادگیری آن و چگونگی استفاده از این نوع بازاریابی مطلبی نیست که بشه در یک مقاله دربارش صحبت کرد پس منتظر مقاله های بعدی باشین تا درباره دیجیتال مارکتینگ بیشتر توضیح بدم.      

فرزانه جمع دار
sabteSefaresh

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

footerimgfooterimg
Map

شیراز، بلوار شهید بهشتی، خیابان خلدبرین، رو به روی پارک خلدبرین، نبش کوچه 14، ساختمان اول سمت راست، طبقه دوم"

Phone

شماره تماس ضروری:093746192900971505081382

ما را در شبکه های اجتماعی زیر دنبال کنید.