دیجیتال مارکتینگ

دیجیتال مارکتینگ

دیجیتال مارکتینگ Digital Marketing

بازاریابی دیجیتالی شامل کلیه فعالیت ها و ابزار ها جهت بازاریابی محصولات و خدمات شما در فضای آنلاین مانند موتور های جستجو ، رسانه های اجتماعی ، ایمیل ، وب سایت مورد استفاده قرار میگیرد.

چرا باید از تکنیک های دیجیتال مارکتینگ استفاده کنیم و مزیت کاربری آن چیست؟

  • در حالی که بازایابی سنتی ممکن است در تبلیغات چاپی، ارتباط تلفنی، فیزیکی و حضوری خلاصه شود بازایابی دیجیتالی می تواند به صورت الکترونیکی و آنلاین رخ دهد، صرف نظر از صرفه جویی در زمان و انرژی، وقت شما میتوان گفت که دیجیتال مارکتینگ دستیابی به فرصت های بی پایانی برای شما از جمله، ایمیل ها، رسانه ها، شبکه های اجتماعی، بازاریابی منسجم، وب سایت برای شما امکان پذیر خواهد بود.
  • از آنجا که بازاریابی دیجیتال گزینه ها و استراتزی های زیادی دارد قادر خواهید بود با بودجه مختلفی از انواع روش های بازاریابی استفاده کنید ، با استفاده از بازاریابی دیجیتال می توانید از ابزار های مختلفی مانند داشبورد داشبورد آنالیز نیز استفاده نید تا موفقیت و ROI کمپین های خود را بیش از آنچه که ممکن است با یک محتوای تبلیغاتی سنتی، مثل بیلبورد یا تبلیغات چاپی داشته باشید، نظارت کنید.

حال به بررسی بیشتر تکنیک های دیجیتال مارکتنیگ می پردازیم

در این مطلب قصد داریم اصلی ترین تکنیک های دیجیتال مارکتینگ که می تواانید برای کسب و کارتان در نظر بگیرید معرفی کنیم :

  • بازاریابی محتوا Content Marketing : بازاریابی محتوا نوعی بازاریابی دیجیتالی است که بر ایجاد و توزیع محتوا برای مخاطبین هدف تمرکز دارد ، هدف ما در طراحی و استفاده از محتوای ارزشمند ، مرتبط (ایده آل) و سازگار با سبک برند در نهایت منجر به هدایت کاربر جهت انجام یک عمل سود آور برای کسب وکار و تبدیل شدن به مشتری وفادار خواهد بود.
  • مهم ترین عامل موفقیت "با ارزش" و "مرتبط" بدون محتوا با کسب و کار و اهداف بازاریابی شما می باشد و این همان مرحله ای است که اگر به درستی انجام نشد علی رقم مکانی تلاش های شما تبلیغات شما مانند برخی از تبلیغات سنتی می شود.
  • مخاطب هدف باید بخواهد مطالب را جستجو کرده و آن را مصرف کند.

به معنای وسیع تر، بازاریابی محتوا بخشی از سایر فعالیت های دیجیتال مارکتینگ اعم از بازاریابی شبکه های اجتماعی سئو و بهینه سازی موتور های جستجو، بازاریابی ایمیلی و ... است. محتوای با کیفیت هسته ای اصلی هر فعالیت بازاریالی دیگیری است که همواره باید به آن توجه و آن را ایجاد وتوزیع کنید.

سئو SEO بهینه سازی برای موتور های جستجوگر

Search Engine Optimization فرایند بدست آوردن ترافیک با کیفیت از نتایج جستجو به صورت رایگان را سئو می نمایم در واقع به مجموعه فعالیت های ما در زمینه معرفی وب سایت خود به موتور های جستجوگر، بهینه سازی وب سایت و ... را سئو می نامند. نکته مهم و حائر اهمیت این است که ترافیکی که به وب سایت خود هدایت می کنید مرتبط با صنعت و کسب و کار شما باشد اگر شما موفق به جذب بالایی از بازدید کنندگان و در نتیجه افزایش ترافیک به وبسایت خود شوید موفق به فروش فابل توجی از محصول یا خدمات خود می شوید. سئو یکی از مهم ترین انواع بازاریابی آنلاین است، با بهینه سازی محتوای خود برای موتورهای جستجو می توانید جریان پایداری از ترافیک را افزایش دهید که با گذشت زمان رشد می کند، بدون بهینه سازی موتور های جستجو مردم به راحتی نمی توانند  شما را در دنیای وسیع اینترنت پیدا کنند. برخی از تکنیک های بهینه سازی موتورهای جستجو عبارت انداز : تحقیق در مورد کلمات کلیدی و استفاده از آن ها در محتوای وب سایت، بهینه سازی عناوین صفحات ، توضیحات و سرعت بارگزاری، ایجاد لینک های مربوطه

SEM بازاریابی موتور های جستجو

در واقع به این نوع بازایبای تبلیغات به ازای هر کلیک هم میگویند PTC Pay To Click الگویی از تبلیغات است که در آن هر بار که کاربران به روی تبلیغ شما که توسط موتور جستجوگر غالبا نمایش داده می شود کلیک میکند به ازای آن کلیک مبلغی از شما کسر می گردد. بازاریابی موتور های جستجو به نوعی به بازاریابی دیجیتال اشاره دارد که هدف آن افزایش استفاده و کلیک بر روی وب سایت شما در موتور های جستجو با استفاده از روش های پرداخت پول و غیر رایگان است به عبارتی دیگر این روش همان تبلیغاتی است که شما در Google Ad & Bing Ads می بینید. جهت تشخیص این نوع از تبلیغات می توانید آن ها را نتایج جستجو گوگل با علامت کوچک AD که در یک مستطیل قرار دارد در ابتدای لینک آن وب سایت مشاهده نمایید همچنین گوگل این صفحات را در الویت نتایج جستجو قرار می دهد. ترکیب SEOوSEM می تواند ترافیک با کیفیت را به وبسایت شما هدایت نماید با کمک این نوع تبلیغات میتوانید خود را در مقابل مخاطبین قرار دهید که بطور فعال در جستجوی سرویس ها و برند هایی مانند شما هستند.

بازاریابی شبکه های اجتماعی Social Media Marketing

به عبارت ساده تر، بازاریابی شبکه های اجتماعی به روند استفاده ازسیستم عامل های رسانه های اجتماعی برای جذب ترافیک و توجه کاربران اشاره می کند با استفاده از رسانه های اجتماعی می توانید میزان درگیری مخاطبان را افزایش داده و روابط معناداری با مشتریان برقرار کنید. بازاریابی ورودی چیست؟ ترکیبی از بازاریابی محتوا ، سئو و بازاریابی شبکه های اجتماعی است که هدف آن جذب ، تعامل و لذت بردن و همچنین جلب توجه کاربران ، هدایت ترافیک مربوطه به وب سایت و تبدیل آن به مشتریان راضی و خوشحال است.

 دیجیتال مارکتینگ

بازاریابی ایمیلی Email Marketing

ایمیل مارکتینگ یکی از مجبوب ترین انواع بازاریابی دیجیتال است و به طور خلاصه این نوع استفاده از ایمیل برای تبلیغ محصولات یا خدمات مشخص است. اگر کمی عمیق تر پیش برویم ، بازاریابی از طریق ایمیل نیز ممکن است به ایجاد روابط پایدار با مشتریان منجر شود در ایمیل هایی که برای کاربران ارسال می کنید نه تنها باید با آن ها صحبت کنید بلکه باید تعاملی معنی دار با برند شما را احساس نمایند. موفقیت بازاریابی ایمیلی ß موارد زیادی وجود دارد که به موفقیت استراتژی بازاریابی ایمیل شما کمک می کند ، از محتوایی که ایجاد میکندی تا زمانی که ایمیل های خود را ارسال می کنید. با این وجود یک چیز مسلم است ß بازاریابی ایمیلی هیچ تاریخ انقضایی ندارد و قطعا باید بخشی از بازاریابی دیجیتالی شما باشد.

بازاریابی پیام فوری

پیام رسان های فوری آنلاین روند ارتباطات را شکلی جدید ساختند. 1.5 میلیارد نفر در سطح جهان به طور ماهانه از Whatsapp  استفاده می کنند و به دنبال آن دیگر شبکه های پیام رسان ، که می شود از آن اینگونه نتیجه گرفت که مشتریان ما آنجا بوده و به طور جد در آنجا فعالیت خود را بالا ببریم یکی از بهترین بخش ها برای قسمت سیستم ارتباط با مشتریان همین بخش می باشد.  

شما می توانید برای مشاوره و سفارش این پکیج بر روی لینک زیر کلیک نمایید.

سفارش پکیج پایه سئو
همچنین می توانید سوالات خود را از راه های ارتباطی که در لینک زیر آمده است برای ما ارسال نمایید. تماس با ما

 

فرزانه جمع دار
sabteSefaresh

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

footerimgfooterimg
Map

شیراز، بلوار شهید بهشتی، خیابان خلدبرین، رو به روی پارک خلدبرین، نبش کوچه 14، ساختمان اول سمت راست، طبقه دوم"

Phone

شماره تماس ضروری:093746192900971505081382

ما را در شبکه های اجتماعی زیر دنبال کنید.