جمعه سیاه ، دوشنبه سایبری چیست؟

جمعه سیاه ، دوشنبه سایبری چیست؟

جمعه سیاه یا black Friday چیست؟

جمعه سیاه یا بلک فرایدی به یک روز بعد از جشن شکرگزاری در آمریکا یعنی آخرین جمعه ی نوامبر گفته می شود ، این روز تعطیل نمی باشد اما به کارمندان اداره ها این اجازه داده می شود در این خریدهای خود را انجام بدهند. اما شاید برای خود بگویید تفاوت آخرین جمعه ی ماه نوامبر با سایر روزها چیست؟ در جواب باید گفت که در روز جمعه سیاه فروشگاه ها تخفیف های زیادی را روی اجناس خود می گذارند، مثلا شما می توانید یک تلویزیون یا یک سینما خانواده را با قیمتی نصف قیمت روزهای عادی خریداری کنید. البته این تخفیف ها فقط شامل وسایل الکترونیکی نیست و متختص همه ی اجناس می تواند باشد. بسیاری از فروشنده ها در این روز کاهایی که در فروشگاه خود دارند و فروش زیادی ندارد را با تکنیک های خود به فروش می رسانند که البته این معامله برای هر دو طرف هم خریدار و هم فروشنده دارای سود است مثلا فرض کنید یک فروشنده در یک بسته 5 کالا را قرار می دهد که سه تا از آن ها کالاهای مورد نیاز افراد هست و خریدار چون این بسته شامل تخفیف 50 درصدی است آن را می خرد و در نتیجه دو کالای که فروش کمتری داشته است نیز از این طریق به فروش می رسد.

جمعه سیاه یا حراجمعه در ایران

جمعه سیاه یا black Friday در ایران از سال 1394 آغاز شد و به آن حراجمعه یا تخفیفات ویژه شب یلدا می گویند که زمان آن در ایران امسال 7 آذر که مصادف با 27 نوامبر است روز جمعه سیاه مشخص شده است و بسیاری از فروشگاه های فیزیکی که در سطح شهر قرار دارند و فروشگاه های آنلاین تخفیف هایی بزرگی را برروی کالاهای خود می گذارند که مردم با استفاده از این تخفیف ها می توانند وسایل مورد نیاز خود را با تخفیف های کم نظیر و قیمت های پایین تهیه کنند.

جمعه سیاه یا بلک فرایدی

سایبر ماندی(cyber monday) یا دوشنبه آنلاین چیست؟

cyber Monday یا دوشنبه آنلاین به اولین دوشنبه بعد از جشن شگزاری گفته می شود. دراین روز بسیاری از فروشگاه های اینترنتی تخفیف های زیادی را روی محصولات خود در سایت خود قرار می دهند و شما با پرداخت هزینه ای نصف قیمت اصلی کالا می توانید آن را در این روز خریداری کید.سایبر ماندی برای اولین بار توسط مدیرسایت shop.org در سال 2005 ایجاد شد. این روش از بازاریابی شما را ترغیب می کند که هنگامی که وارد یک سایت و فروشگاه اینترنتی می شود و قیمت های تخفیف خورده را می بینید کالاهای بیشتری را خریداری کنید و برای خرید بیشتر هیجان داشته باشید. در روز سایبر ماندی فروشندگان فروشگاه های آنلاین کالاهای خود را با قیمتی وسوسه کننده روی سایت قرار می دهند و فروش زیادی را برای خود به ارمغان می آورند.

cyber Monday یا دوشنبه پرتخفیف چه زمانی آغاز می شود؟

زمان سایبر ماندی در هر سال تغییر می کند اما همیشه اولین دوشنبه بعد از جشن شگزاری می باشد. و امسال زمان سایبر ماندی، 11 آذر 99 که مصادف با 2 دسامبر 2020 می باشد مشخص شده است و شما می توانید کالاهای مورد نیاز خود را با قیمت های وسوسه کنند تهیه کنید که ممکن است این قیمت ها را در هیچ روزی از سال مشاهده نکنید. از مهم ترین ویژگی سایبر ماندی یا دوشنبه پرتخفیف که برای کاربران بسیار جذاب است و برای رسیدن این روز لحظه شماری می کنند قیمت های شگفت انگیزی است که برای محصولاتی مانند گوشی موبایل و وسایل الکترونیکی دیگر در نظر گرفته شده است حال فکر کنید بدون ایستادن در صف های طولانی فروشگاه های مختلف می توانید اجناس مورد نظر خود را با چند کلیک ساده از طریق فروشگاه اینترنتی خریداری کنید.

تفاوت جمعه سیاه با دوشنبه سایبری

افرادی که دارای شغل های سنتی هستند و دارای مغازه یا فروشگاهی در سطح شهر می باشند می بایست از چند روز قبل کالاهایی را که برای فروش در روز بلک فرایدی آماده کنند و بسیاری از افراد نیاز حوصله ماندن در صف های طولانی جمعه سیاه را ندارند و سایبر ماندی یا دوشنبه آنلاین این امکلن را به وجود آورد تا صاحبان مشاغل با فروش از طریق فروشگاه اینترنتی بتوانند فروش بیشتری را در یک روز داشته باشند.

تفاوت جمعه سیاه و دوشنبه آنلاین

مزیت های cyber Monday یا دوشنبه آنلاین برای فروشگاه های اینترنتی چیست؟

داشتن مشتری بیشتر:

یکی از تفاوت های جمعه سیاه با cyber Monday این است که شما می توانید مشتریان زیادی از هر نقطه ایران داشته باشید و فروش شما محدود به کان خاصی نمی باشد.

ترجیح مردم بر خرید اینترنتی:

در شرایط کرونا مردم بری رعایت پروتکل های بهداشتی و ماندن در خانه به سمت خرید آنلاین روی آوردند تا مایحتاج خود را بدون استرس از فروشگاه های اینترنتی تهیه کنند و نگران ابتلا به این ویروس واگیر دار نباشند. همانطور که گفتیم افزایش بیماری کرونا موجب کاهش تردد و تجمعات شد و تمایل مردم به خریدهای اینترنتی و آنلاین بیشتر شد زیرا مشخص نیست که این وضعیت تا چه زمانی ادامه دارد و مردم برای تامین نیازهای زندگی خود به ایجاد فروشگاه های اینترنتی روی آوردند و از آن طرف استقبال زیاد مردم از ترس از این بیماری باعث رشد چند برابری فروشگاه های اینترنتی شد شما نیز اگر صاحب کسب و کاری هستید و می خواهید کالاهی خود را به فروش برسانید سایبر ماندی می تواند یک اتفاق بسیار خوب برای کسب و کار شما باشد. برای طراحی فروشگاه اینترنتی خود کلیک کنید. دوشنبه سایبری

صرف وقت و انرژی کمتر:

بسیاری از مردم وقت این را ندارند که در این روز در طی مدت زمانی محدود اقلام مورد نیاز خود را خریداری کنند و طرح سایبر ماندی یا دوشنبه پرتخفیف فروشگاه های اینترنتی این زمینه را برای مشتریان ایجاد کرده است که برای خرید هر کالای خود نخواهند وقت زیادی را صرف کنند و بتوانند و تمامی کالاهای مورد نظر خود را با داشتن وقت کافی بخرند. پس این می تواند یکی از دلایل افزایش فروش در سایبر ماندی باشد.

دید وسیع تر و استرس کمتر:

در سایبر ماندی(cyber Monday) خریدار می تواند در مدت زمان کوتاهی بدون استرس کالای مورد نظر خود را خریداری کند و همچنین وقتی خریدار به صفحه فروشگاه اینترنتی شما وارد می شود به دنیایی از کالاهای متنوع دسترسی دارد و می تواند به راحتی کالای مورد نظر خود را خریداری کند همه این ویژگی هایی هستند که باعث خرید بیشتر مردم از فروشگاه های اینترنتی می شود. برای افزایش فروش خود در سایبر ماندی کلیک کنید.

جمعه سیاه و سایبر ماندی

سایبر ماندی و صاحبان کسب و کار:

گر شما صاحب کسب و کاری هستید و می خواهید فروش آخرسال خود را افزایش دهید و برای افزایش فروش خود هیچ برنامه ای ندارید می توانید از طریق طراحی فروشگاه اینترنتی برای کسب وکار خود در سایبری ماندی امسال فروش خود را افزایش دهید و از فروش فوری و آسان در فضای اینترنت لذت ببرید برای طراحی سایت فروشگاه اینترنتی خود در کمترین زمان با کارشناسان حرفه ای هفت وب کلیک کنید.

فرزانه جمع دار
sabteSefaresh

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

footerimgfooterimg
Map

شیراز، بلوار شهید بهشتی، خیابان خلدبرین، رو به روی پارک خلدبرین، نبش کوچه 14، ساختمان اول سمت راست، طبقه دوم"

Phone

شماره تماس ضروری:093746192900971505081382

ما را در شبکه های اجتماعی زیر دنبال کنید.