تکنیک‌های سئونویسی: بهینه‌سازی‌های سئو

تکنیک‌های سئونویسی: بهینه‌سازی‌های سئو

تکنیک‌های سئونویسی: بهینه‌سازی‌های سئو

در این بخش می‌خواهیم سایر بهینه‌سازی‌های سئو را به تفصیل بیان کنیم. بهینه‌سازی وبگاه برای موبایل همانطور که تقریباً می‌دانید مردم اغلب با استفاده از گوشی‌های همراه و یا تبلت‌ها از گوگل و سایت‌های متفاوت بازدید می‌کنند تا استفاده از کامپیوترها و لپ‌تاپ‌ها؛ از همین رو است که گوگل اخیراً در پیامی رسما اعلام کرده است که اولویت جست‌وجوها بر طبق بررسی نسخه‌های گوشی همراه وبگاه‌ها است. بنابراین نتیجه‌ای که می‌توان دریافت کرد این است که اگر وبگاه شما نسخه‌ی گوشی همراه نداشته باشد، گوگل آن را در رتبه‌ی پایین‌تری قرار خواهد داد. همکاران ما در وبگاه هفت‌وب تخصص و خلاقیت طراحی وبگاهی بروز و بهینه‌سازی آن برای نسخه‌ی گوشی را دارند، خودتان ببینید: نمونه‌کارها.

بهینه‌سازی محلی (Local SEO)

بهینه‌سازی‌های سئو

بهینه‌سازی‌های سئو با توجه به اینکه بررسی نسخه‌ی گوشی‌های همراه وبگاه‌ها از اهمیت خاصی در سایت گوگل برخوردار است، به این نکته پی می‌بریم که موقعیت مکانی شما نیز بر روی نقشه از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است؛ چرا که بر طبق الگوها و الگوریسم‌های تازه‌ی شرکت گوگل، اولویت با وب‌سایت‌هایی خواهد بود که از نظر موقعیت مکانی به شما نزدیک‌تر هستند. بنابراین شما می‌توانید با ثبت موقعیت مکانی خود بر روی نقشه‌ی گوگل (Google Map)، رتبه‌ی بالاتری را از این وبگاه به دست آورید.  بهره گیری از SSL  بهینه‌سازی‌های سئو از جمله فاکتورهایی که جدیدا در سئو سایت تاثیر گذار بوده و اهمیت پیدا کرده است، مبحث SSL است.

در نظر داشته باشید که اخیرا سایت گوگل به وب‌سایت‌هایی که از SSL برخوردار هستند، رتبه‌ی بهتر و بالاتری می‌دهد؛ چرا که این سایت‌ها دارای امنیت بالاتری هستند. به همین دلیل است که هنگامی که در سایت گوگل به جستجوی مطلبی می‌پردازید، وبگاه‌هایی که در صفحه‌ی نخست نتایج می‌آیند همگی از https برخوردار هستند. اگر در هر کدام از این فوت‌وفن‌ها به مشکل خوردید، هیچ نگران نباشید، ما کنارتانیم.

فرزانه جمع دار
sabteSefaresh

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

footerimgfooterimg
Map

شیراز، بلوار شهید بهشتی، خیابان خلدبرین، رو به روی پارک خلدبرین، نبش کوچه 14، ساختمان اول سمت راست، طبقه دوم"

Phone

شماره تماس ضروری:093746192900971505081382

ما را در شبکه های اجتماعی زیر دنبال کنید.