تبلیغ خلاق

تبلیغ خلاق

مقدمه

در دنیای امروزه همه کسب و کارها نیاز دارن که به وسیله تبلیغات آنلاین شناخته بشن. همه ما هر دقیقه هرجایی که باشیم تو مترو، اتوبوس، ماشین یا حتی وقتی که داریم تلوزیون نگاه میکنیم مجبوریم که تبلیغای مختلفی رو ببینیم، این روزها با همه گیر شدن تبلیغات آنلاین حتی وقتایی که داریم با موبایلمون کار می کنیم و شبکه های اجتماعی مختلف رو می بینیم یا وب سایت های مختلف رو زیر و رو می کنیم بازهم تبلیغات مختلفی رو از هر شغل و یا پیشنهاد خرید کالا با قیمت های مختلف رو می بینیم. زیاد شدن تبلیغات یه مسئله غیر قابل انکاره، از طرفی این زیاد شدن ها باعث بی میلی مخاطبای مختلف شده و باعث شده خیلیا از دیدن تبلیغات متنفر بشن ولی خب بدون تبلیغ هم که کار و کاسبی خیلی ها تعطیل میشه، یعنی هم باید تبلیغات باشن و هم مردم از دیدن تبلیغات خسته شدن، خب حالا این سوال پیش میاد که راه حل چیه ؟

تبلیغات خلاقانه

بله تبلیغات خلاقانه کلید حل این مشکل هست. همیشه حتی دیدن و شنیدن کلمه خلاقیت برای همه ما لذت بخش بوده و هست، البته داشتن خلاقیت و دیدن کارهای خلاق مختلف که جای خودش رو داره. حالا اگه ما تبلیغی تهیه کنیم که خلاق باشه دیدن اون تبلیغ برای اکثر مردم جالبه.( نمیگم همه مردم چون بعضیا کلاًبا خود کلمه تبلیغ هم مخالف هستن )   در این مقاله تبلیغ خلاقانه رو تعریف می کنیم و میگیم که چجوری میشه یه تبلیغ خلاقانه تهیه کرد و چند نمونه تبلیغ خلاقانه هم میزاریم .  

تعریف تبلیغ خلاقانه

خود کلمه خلاقیت به معنی داشتن  قدرت ابتکار و خلق چیزهای جدید هست، در واقع خلاقیت یعنی متفاوت فکر کردن و بدست آوردن نتیجه متفاوت . البته خلاقیت معنی و تعریف های دیگه ای هم داره اما خب خلاقیت چیزی هست که از بچگی همه ما دربارش شنیدیم پس نیازی نیست که بیشتر دربارش توضیح بدیم . تبلیغ خلاقانه یا تبلیغ خلاق یعنی تبلیغی که ایده نو داشته باشه و برای مخاطب های مختلف جذاب باشه و این تبلیغ یه تمایز خیلی خوب داشته باشه و همین تفاوت و جدید بودن باعث میشه به اون تبلیغ بیشتر توجه کرد و مخاطبای مختلف زمان بیشتری رو برای دیدن اون تبلیغ بزارن.  

تبلیغ خلاق

چرا تبلیغ خلاقانه؟

  • جذب مخاطب بیشتر
  • تاثیر بهتر
  • ماندگاری بیشتر در ذهن مخاطب
  • بالا رفتن درآمد
  • برند سازی

و ... مزایای تبلیغ خلاق خیلی بیشتر از چیزایی هست که نوشتم اما امروزه همه ما میدونیم که به تبلیغات برای شناخته شدن و کسب درآمد بیشتر نیاز داریم و باید تبلیغ ما با بقیه تبلیغ هایی که هر دقیقه مخاطبای مختلف میبینن فرق داشته باشه و این تفاوت و خاص بودن تبلیغ باعث بشه مخاطب های بیشتری جذب تبلیغ بشن و از کالا یا خدماتی که تبلیغ میکنیم استقبال کنن و در اصل یه تبلیغ با تاثیر مثبت داشته باشیم.  

چجوری تبلیغ خلاق بسازیم ؟

البته ساختن یه تبلیغ خلاق هم کارهر کسی نیست، برای ساختن این تبلیغات هم مثل تبلیغات آنلاین که دربارش صحبت کردیم نیاز هست که این کار به یه تیم متخصص و با تجریه سپرده بشه تا با ساختن اون تبلیغ بتونیم به هدفمون برسیم . البته بعضی وقتا یه ایده های خوبی تو ذهنتون دارین که با همون ایده ها میشه یه تبلیغ فوق العاده ساخت، میتونین ایده هاتون رو با یا شرکت معتبر در میون بزارین تا در صورتی که قابل اجرا باشه و بازده خوبی داشته باشه اون ایده رو براتون اجرا کنن.    

نمونه هایی از تبلیغ های خلاق   

در آخر

در این مقاله درباره تبلیغ های خلاق صحبت کردیم و نمونه هایی از این تبلیغ ها رو هم نشون دادیم. در مقاله های قبلی مثل تبلیغات آنلاین، سئو، راه های بالابردن سئو یا کسب و کار سنتی و آنلاین و ... لازم بود که آخر مقاله از مطلب هایی که دربارش توضیح دادیم یه نتیجه گیری کلی داشته باشیم اما این مقاله درباره تبلیغ خلاق بود چیزی که همه ما درباره اهمیتش خیلی خوب میدونیم پس نیازی نیس که بیشتر بخوام توضیح بدم فقط برای تاثیرگذاری بهتر لازمه که دوباره تاکید کنم که این کار رو باید به یه شرکت معتبر و یه تیم خبره سپرد و بعد از اون با خیال راحت منتظر گرفتن نتیجه خوب و افزایش فروش و سود باشین.  

فرزانه جمع دار
sabteSefaresh

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

footerimgfooterimg
Map

شیراز، بلوار شهید بهشتی، خیابان خلدبرین، رو به روی پارک خلدبرین، نبش کوچه 14، ساختمان اول سمت راست، طبقه دوم"

Phone

شماره تماس ضروری:093746192900971505081382

ما را در شبکه های اجتماعی زیر دنبال کنید.