برندسازی کم‌هزینه برای کارآفرینان تازه‌کار (بخش چهارم)

برندسازی کم‌هزینه برای کارآفرینان تازه‌کار (بخش چهارم)

مقدمه‌ای درباب برندسازی کم‌هزینه مطرح شد و پس از آن به بررسی مؤلفه‌های برندسازی کم‌هزینه پرداخته شد، در ادامه به مؤلفه‌ی وبگاه‌نگاری خواهیم پرداخت. وبلاگ‌نگاری از دیگر راه‌های تأسیس برند و نیز تشویق و ترغیب دنبال‌کنندگان و مخاطبان داشتن وبلاگ است. آهنگ و صدای شرکت از اهمیت فراوانی در این قسمت ساخت برند دارد. با آگاهی به رعایت لحن و آهنگ خود در هنگام ارتباطات نوشتاری و متنی پرداخته و آن را با صلابت حفظ کنید. در میان مطالبی که در وبلاگ شرکت نشر می‌کنید، به بیان حوزه تخصصی خود در حرفه و نیز وقایعی که رخ می‌دهد و هر گونه مطلبی که در رابطه با دنبال‌کنندگان است، بپردازید.

برای دنبال‌کنندگان و مخاطبان بیان وقایع و ترقی‌های شرکت و برند در غالب داستان، جالب و جذاب خواهد بود، همچنین بازگو کردن و نشر این مطالب به مرور سبب قوی‌تر و بهتر شدن روابط شما با دنبال‌کنندگان و مخاطبان خواهد شد. از جمله فرصت‌هایی که نوشتن وبلاگ به شما می‌دهد، این است که می‌توانید از دیگر افرادی که در حرفه‌ی شما فعال هستند و نیز افراد سرشناس و تاثیرگذار جهت ایجاد و ساخت مطالب کمک گرفته، آنان را به همکاری دعوت کنید و یا آنان را به عنوان نویسندگان مهمان وبلاگ معرفی کنید. نکته مهم و درخور توجه در این قسمت جهت ساخت برند این است که مطالبی که نشر می‌دهید، بِروز و به‌طورمنظم ارائه شوند تا مشوق و ترغیب‌کننده‌ی دنبال‌کنندگان و مخاطبان شما برای بازگشت دوباره به وبلاگ‌تان باشد که برای انجام دادن این کار نیز ابزارهایی رایگان موجود است. همچنین شما می‌توانید قسمتی از وبگاه اصلی شرکت را برای وبلاگ خود اختصاص دهید که این کار سبب افزایش ترافیک سایت شده و بر اعتبار و منزلت وبگاه می‌افزاید.

مؤلفه‌های برندسازی کم‌هزینه

مؤلفه‌های برندسازی کم‌هزینه سخن انتهایی اینکه اساس حرفه و کسب‌وکار شما برند است و در هنگام شروع و راه‌اندازی کسب‌وکار ضروری نیست که سرمایه هنگفتی را برای این بخش صرف کنید. اساسی‌ترین گام ایجاد و طراحی سبک برند است که بعد از آن باید در همه قسمت‌ها از نماد تا وبلاگ آن را به بهترین شکل ممکن حفظ کنید. بازگشت سرمایه برای یک برند خوب و عالی مسلما بالا خواهد بود، پس هر چه سریع‌تر برای طراحی و ایجاد آن اقدام کنید.

فرزانه جمع دار
sabteSefaresh

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

footerimgfooterimg
Map

شیراز، بلوار شهید بهشتی، خیابان خلدبرین، رو به روی پارک خلدبرین، نبش کوچه 14، ساختمان اول سمت راست، طبقه دوم"

Phone

شماره تماس ضروری:093746192900971505081382

ما را در شبکه های اجتماعی زیر دنبال کنید.