برندسازی کم‌هزینه برای کارآفرینان تازه‌کار (بخش سوم)

برندسازی کم‌هزینه برای کارآفرینان تازه‌کار (بخش سوم)

مقدمه‌ای درباب برندسازی کم‌هزینه مطرح شد و پس از آن به بررسی مؤلفه‌های برندسازی کم‌هزینه پرداخته شد، در ادامه به مؤلفه‌های بیشتری خواهیم پرداخت. راه‌اندازی وبگاه نیاز به وبگاه‌ در دنیای امروزی بر همگان روشن و واضح است. تحقیقات انجام‌شده حاکی از آن است که شرکت‌هایی که دارای وبگاه هستند، از این مزایا برخوردارند:

۱. افزاینده‌ی فروش و سود آن‌هاست،

۲. جلب‌کننده‌ی اعتماد و نظر دنبال‌کنندگان و خریداران است،

۳. بازاریاب ۲۴ ساعته است،

۴. بالابرنده‌ی درآمد شرکت‌هایی است که وبگاه دارند (مقایسه‌ی درآمد شرکت‌های وبگاه‌دار با شرکت‌هایی که به روش قدیمی بازاریابی می‌کنند نشان می‌دهد که درآمد وبگاه‌داران بیش از پیروان روش قدیمی است).

نتیجه و حاصل تمام این‌ها رشد و پیشرفت شرکت به‌طور تضمینی است. مهم‌ترین نکته این است که توسعه‌ی وبگاه نیازمند سرمایه فراوانی است؛ و نکته خوب اینجاست که امروزه با پیشرفت‌های چشمگیر تکنولوژی، دنیای فناوری ابزارهای متفاوت رایگان و یا ارزان‌تری در برای حرفه‌ها و کسب‌وکارهای کوچک و تازه‌کار قرار داده تا با استفاده از آن‌ها بتوانند مراحل ابتدایی بازاریابی را با سرمایه‌ی اندک انجام دهند. این ابزارها به این صورت هستند که در هنگام بهبود و پیشرفت شرکت‌ها و برندها و افزایش توانایی آن‌ها برای سرمایه‌گذاری بیشتر، خدمات تازه‌تر و متنوع‌تری را در اختیار مخاطبان خود قرار می‌دهند. در انتها باید بیان کنیم که در صورتی که سرمایه‌ای هر چند اندک برای بازاریابی در اختیار دارید، با خواندن این بخش می‌توانید از آن بهترین نحو ممکن بهره بگیرید. شبکه‌های اجتماعی از دیگر مؤلفه‌های برندسازی کم‌هزینه شبکه‌های اجتماعی است. که البته دور از ذهن هم نبود. از آنجایی که شبکه‌های اجتماعی رایگان هستند، می‌توانند بهترین سرویس برای ایجاد یک برند باشند. با وجود اینکه این شبکه‌ها خدماتی باهزینه جهت تبلیغات و تحلیل حرفه‌ای و تخصصی دنبال‌کنندگان و مخاطبان

مؤلفه‌های برندسازی کم‌هزینه

ارائه می‌دهند اما این‌گونه خدمات برای یک حرفه و کسب‌وکار تازه‌کار چندان ضروری نیست. به خاطر داشته باشید که برای محبوب شدن و قدر شدن در شبکه‌های اجتماعی باید حضوری حرفه‌ای و مستمر داشته باشید. اولین گام در این قسمت این است که با استفاده از تحقیق و تفحص برترین شبکه‌ی مناسب را برای حرفه و کسب‌وکار خود بیاید تا با استفاده از این شیوه به دنبال‌کنندگان و مخاطبان بالقوه و افراد تاثیرگذار در حرفه خود دسترسی داشته باشید. در دنیای امروز سرویس‌های متعدد رایگانی جهت مدیریت شبکه‌های اجتماعی و نیز ایجاد و طراحی مطالب مختص به هر کدام از آن‌ها در دسترس مخاطبان و کاربران است؛ بنابراین شما می‌توانید با یک تحقیق ساده انواع گوناگون این سرویس‌ها را بیابید و سبب پررنگ‌تر شدن حضور خود در شبکه‌های اجتماعی شوید. در پایان به یاد داشته باشید که نظم و ترتیب را در نشر مطالب خود حفظ کنید و با تنظیم یک تقویم منظم جهت به‌روزرسانی حساب‌های کاربری شرکت در شبکه‌های اجتماعی، مطالب جالب و مفید خود را در رابطه با دورنگار خود با دنبال‌کنندگان و مخاطبان به اشتراک بگذارید و خود را به‌خوبی نشان دهید.  

فرزانه جمع دار
sabteSefaresh

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

footerimgfooterimg
Map

شیراز، بلوار شهید بهشتی، خیابان خلدبرین، رو به روی پارک خلدبرین، نبش کوچه 14، ساختمان اول سمت راست، طبقه دوم"

Phone

شماره تماس ضروری:093746192900971505081382

ما را در شبکه های اجتماعی زیر دنبال کنید.