برترین و بدترین شرکت‌های تبلیغاتی ۲۰۱۸ : متوسط‌ها و بدترین‌ها

برترین و بدترین شرکت‌های تبلیغاتی ۲۰۱۸ : متوسط‌ها و بدترین‌ها

با برترین و بدترین شرکت‌های تبلیغاتی ۲۰۱۸ در خدمتتان هستیم، این‌بار با معرفی متوسط‌ها و بدترین‌ها. دقت کنید که چه چیزهایی باعث کشاندن این غول‌برندها به رده‌ی متوسط و بد شده است؟ به بررسی آن‌ها می‌پردازیم:

متوسط‌ها

۱. امریکن اکسپرس

بدترین شرکت‌های تبلیغاتی ۲۰۱۸

بدترین شرکت‌های تبلیغاتی ۲۰۱۸ برند امریکن اکسپرس که به مدت 30 سال بود که نماد خود را تغییر نداده بود، در سال 2018 تصمیم گرفت که با یاری گرفتن از شرکت Pentagram نماد خود را عوض کند. در این نماد جدید حروف کمی کشیده‌تر و تیزتر شده است، نام آن به Am Ex تغییر یافته و پیش‌زمینه به رنگ آبی تیره مبدل شده است.

۲. میل‌چیمپ

بدترین شرکت‌های تبلیغاتی ۲۰۱۸

بدترین شرکت‌های تبلیغاتی ۲۰۱۸ با وجود اینکه این شرکت نماد خود را در سال 2018 تغییر داده است، زیرساخت بازاریابی ایمیلی این برند هنوز با همان نماد پیشین مشهور، که دارای سر یک میمون بود، به فعالیت می‌پردازد و این شرکت را به نوعی در میان دو حس و مفهوم مختلف درگیر کرده است و شاید تنها عده‌ی کمی وجود داشته باشند که از این تغییر نماد طرفداری کنند.

بدترین‌ها

۱. فعالیت‌های تبلیغاتی Be Best

بدترین شرکت‌های تبلیغاتی ۲۰۱۸

بدترین شرکت‌های تبلیغاتی ۲۰۱۸ این مجموعه توسط ملانیا ترامپ با هدف بهبود و افزایش رفاه و امنیت کودکان طراحی و ایجاد شده است. با اینکه این مجموعه از هدف بسیار خوب و ارزشمندی برخوردار است؛ اما از طراحی مناسبی بهره‌مند نبوده و همچنین فعالیت‌های تبلیغاتی آن در جرگه‌ی بدترین فعالیت‌ها قرار گرفته است.

۲. کوکاکولا و فونت جدیدش

بدترین شرکت‌های تبلیغاتی ۲۰۱۸

بدترین شرکت‌های تبلیغاتی ۲۰۱۸ نوشتار جدید و رسمی کوکاکولا با نام Unity نیز در رتبه‌بندی بدترین فعالیت‌های تبلیغاتی قرار گرفته است؛ و این در حالی است که کارشناسان و مختصصان این برند بر این باورند که این نوشتار جدید بایستی تقویت‌کننده داستان اولیه و قدیمی کوکاکولا یعنی « کوکاکولا می‌تواند جهان را متحد سازد.» باشد. برند Unity در گذشته به فروش آب معدنی دسانی به عنوان آب چشمه‌های طبیعی می‌پرداخته که مدتی بعد مشخص شد که اینگونه نیست و همان آب تصفیه شده است. با وجود این رویدادها به نظر می‌آید که ممکن است که فعالیت‌های این برند مشهور نوشابه به‌زودی به پایان برسد.

۳. بلندینگ

بدترین شرکت‌های تبلیغاتی ۲۰۱۸

بدترین شرکت‌های تبلیغاتی ۲۰۱۸ از جمله بدترین طراحی‌های برند سال 2018 بلندینگ بوده که معنی آن تقلید کورکورانه و پیروی کردن از دیگران برای بهتر دیده شدن است. لازم به ذکر است که اغلب برندهایی که قسمت اعظمی از طراحی نماد آن‌ها سفید رنگ است، از نام‌های عجیب‌وغریبی برخوردار هستند و تنها یک محصول را برای فروش دارند.    

فرزانه جمع دار
sabteSefaresh

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

footerimgfooterimg
Map

شیراز، بلوار شهید بهشتی، خیابان خلدبرین، رو به روی پارک خلدبرین، نبش کوچه 14، ساختمان اول سمت راست، طبقه دوم"

Phone

شماره تماس ضروری:093746192900971505081382

ما را در شبکه های اجتماعی زیر دنبال کنید.