انیمیشن

انیمیشن

انیمیشن

چرا انیمیشن‌ ؟ استفاده از انیمیشن های کامپیوتری در بازاریابی و تبلیغات را می توان در دسته بندی خاص خود قرار داد دسته بندی ویژه ای که آن را از بقیه روش های بازاریابی و تبلیغات متمایز می کند.سال 2015 را سال بازاریابی ویدئویی نام گذاری نموده اند تا سال 2017 تماشای ویدیوئی آنلاین 69 درصد از ترافیک اینترنت را به خود اختصاص خواهد داد. یوتیوب در هر ماه بیش از یک میلیارد بازدید کننده منحصر به فرد دارد. ۵ دلیل مهم برای استفاده از انیمیشن‌:

۱. جلب توجه ۲. برقراری سریع ارتباط ۳. به دست آوردن درک صحیح ۴. درگیر کردن مخاطب ۵. تاثیرگذاری بلند مدت بسیار جذاب خواهد بود اگر شما بتوانید برای انتقال محتوا از تصاویر متحرک استفاده کنید. امروزه انیمیشن ها در تیپ ها و انواع مختلفی ساخته می شوند از پاپ اپ های 1 ثانیه تا انیمیشن های پیچیده که مثل ویدئو می توان آنها استفاده کرد. تیم متخصص انیمیشن با مهارت با برنامه های انیمیشن ساز شانس دیده شدن شما را 53 درصد بالا می برد ضمن اینکه تصاویر 600 بارسریع تر در ذهن تحلیل می شود.

موشن گرافیک

موشن گرافیک، رسانه ای ساده و انعطاف پذیر، انیمیشن‌

در میان سبک‌ های مختلف ویدئو که برای انتقال محتوا استفاده می شوند، اخیراً موشن گرافیک جایگاه ویژه‌ای در میان سلیقه ها پیدا کرده است. سبکی جذاب و ساده که محتوا را به سادگی انتقال می دهد؛ به دلیل تونالیته رنگهایی که در این سبک از ویدئو استفاده می شوند، جذابیت بصری بالا و همینطور حجم پایینی دارند و بنابراین این سبک قابلیت انعطاف پذیری بالایی در رسانه های مختلف دارد. این ویژگی سبب می شود تا اشتراک گذاری این محتوا با سرعت و تعداد بیشتری انجام شود زمان آماده سازی یک موشن گرافیک باکیفیت به نسبت پایین تر از سایر سبک های ویدئویی –البته با کیفیت بالا – است، همینطور قیمت تولید موشن گرافیک به نسبت پایین تر از سایر ویدئوهاست. همه این ویژگی ها باعث می شود همه کسب و کارها برای انتخاب موشن گرافیک به عنوان ابزار اصلی انتقال محتوا در بازاریابی محتوا یقین پیدا کنند. با اطمینان آینده بازاریابی ویدئویی در دست موشن گرافیک است. تلویزیون انیمیشن‌ها دهه‌هاست که از طریق تلویزیون با اهداف بازاریابی و تبلیغاتی پخش می‌شوند ولی امروزه با توسعه تکنولوژی تلویزیون‌های سه‌بعدی و HDTV استفاده از انیمیشن‌ می‌تواند نقطه عطف کسب‌وکار شما باشد. وب‌سایت‌ استفاده از انیمیشن در وب‌سایت‌ها بسیار هوشمندانه و سرگرم کننده است. برخی وب‌سایت ها از انیمیشن‌های تعاملی استفاده می‌کنند که ارتباط با مخاطب را چندبرابر می‌کند. haftweb.com

فرزانه جمع دار
sabteSefaresh

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

footerimgfooterimg
Map

شیراز، بلوار شهید بهشتی، خیابان خلدبرین، رو به روی پارک خلدبرین، نبش کوچه 14، ساختمان اول سمت راست، طبقه دوم"

Phone

شماره تماس ضروری:093746192900971505081382

ما را در شبکه های اجتماعی زیر دنبال کنید.