افزونه های وردپرس و ضروری ترین آن ها

افزونه های وردپرس و ضروری ترین آن ها

افزونه ها برای تکمیل وردپرس استفاده می شوند و بخش اعظمی از وردپرس را تشکیل می دهند. تاثیرات: بهینه سازی تصویر، افزایش امنیت، اسپم زدایی، قابلیت فرستادن دیدگاه، افزایش سرعت سایت.

افزونه ضدهرزنامه

توضیحات

اکیسمت دیدگاه‌های شما را دربرابر پایگاه‌ داده عظیم خود بررسی کرده و شما و وبسایتتان را در برابر محتوای مخرب حفاظت می‌کند. شما می‌توانید جفنگ‌های شناسایی شده توسط اکیسمت را در بخش دیدگاه‌ها پنل مدیریتی خود مشاهده کنید.

ویژگی های اصلی Akismet عبارتند از:

  • به طور خودکار همه نظرات را بررسی می کند و مواردی را که به نظر می رسد هرزنامه را فیلتر می کند.
  • هر نظر دارای تاریخچه وضعیت است، بنابراین شما به راحتی می توانید ببینید که کدام نظر توسط Akismet گرفته شده یا پاک شده است و توسط یک ناظر اسپم شده یا غیرفعال شده است.
  • URL ها در body comment نمایش داده می شوند تا لینک های پنهان یا گمراه کننده را نشان دهند.
  • مدیران می توانند تعداد نظرات تأیید شده را برای هر کاربر مشاهده کنند.
  • یکی از ویژگی های رها کردن که بلافاصله بدترین هرزنامه را مسدود می کند، صرفه جویی در فضای دیسک شما و سرعت بخشیدن به سایت شما.

افزونه های وردپرس

افزونه jetpack

توضیحات

امنیت ، عملکرد و مدیریت سایت: بهترین راه برای وردپرس استفاده از Jetpack است. 24/7 امنیت سایت Jetpack جزئیات امنیتی سایت شما است و از شما در برابر حملات بی رحمانه و ورود غیرمجاز محافظت می کند. محافظت اساسی همیشه رایگان است ، در حالی که برنامه های برتر به پشتیبان گیری و اصلاحات خودکار افزوده اند. مجموعه کامل ابزارهای امنیتی سایت Jetpack شامل موارد زیر است: محافظت از حمله بی رحمانه ، فیلتر کردن هرزنامه و نظارت بر زمان خرابی. پشتیبان گیری از کل سایت شما ، یا یک بار در روز یا به موقع. ورود به سیستم ایمن ، با احراز هویت دو عاملی اختیاری. اسکن بدافزار ، اسکن کد و وضوح تهدید خودکار. ثبت ساده هر تغییر در سایت شما برای ساده سازی عیب یابی. پشتیبانی سریع و اولویت دار از متخصصان وردپرس.

 

فرزانه جمع دار
sabteSefaresh

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

footerimgfooterimg
Map

شیراز، بلوار شهید بهشتی، خیابان خلدبرین، رو به روی پارک خلدبرین، نبش کوچه 14، ساختمان اول سمت راست، طبقه دوم"

Phone

شماره تماس ضروری:093746192900971505081382

ما را در شبکه های اجتماعی زیر دنبال کنید.