افزایش درآمدزایی اینترنتی با سئوی اصولی

افزایش درآمدزایی اینترنتی با سئوی اصولی

بهبود و ارتقا موتور جست‌وجو عاملی است که سبب افزایش رتبه وبگاه در گوگل و همچنین افزایش تعداد مخاطبان و بازدیدکنندگان خواهد شد و سئوی اصولی عاملی‌ست که می‌تواند شما را به این مهم برساند. حال سؤال اینجاست که چگونه با این شیوه به صورت اینترنتی درآمدزایی کنیم؟

قطعاً بدون داشتن دنبال‌کننده و مخاطب شما نمی‌توانید به صورت اینترنتی درآمدزایی کنید اما بهبود و ارتقا موتور جست‌وجو توانایی جذب میلیون‌ها دنبال‌کننده و مخاطب را برای وبگاه به دنبال دارد. کسب درآمد از راه وبلاگ یا وبگاه شیوه‌های بسیار زیاد و گوناگونی دارد:

۱. می‌توانید فروش آگهی داشته باشید،

۲. مطالب تبلیغاتی نشر دهید،

۳. مطالبی را نشر دهید که با همکاری دیگر شرکت‌ها و برندها ایجاد کرده‌اید،

۴. یک فروشگاه اینترنتی راه‌اندازی کنید یا با استفاده از لینک‌های خارجی، دنبال‌کنندگان و مخاطبان را به فروشگاه‌های اینترنتی افراد دیگر بفرستید،

۵. نوعی عضویت را به‌وجود آورید تا دنبال‌کنندگان و مخاطبان برای دیدن و خواندن مطالب شما مبلغی را پرداخت کنند. با وجود همه‌ی این‌ها در صورتی که سیر پیوسته‌ای از دنبال‌کنندگان و مخاطبان را نداشته باشید، هیچ یک از این راهکارها حاصل نخواهد داشت؛ به همین خاطر است که اولین قدم برای کسب درآمد از راه وبلاگ یا وبگاه دنبال‌کننده و یا مخاطب است. اینجا محل ورود بهبود و ارتقا موتور جست‌وجو (سئو) است.

بهبود و ارتقا موتور جست‌وجو چیست؟

هنگامی که شما به جست‌وجوی مطلبی در گوگل می‌پردازید، الگوریتم آن به صورت برنامه‌ریزی شده است که پست‌ها و مطالبی را به عنوان پاسخ شما ارائه کند که بتواند آن پرسش را جواب دهد. حال به صورت کلی‌تر، سئو در رابطه با درک‌کردن و فهمیدن این الگوریتم‌هاست (برای همین می‌گوییم سئوی اصولی مهم است)؛ به این شکل که زمانی که فردی به جست‌وجوی چیزی در گوگل می‌پردازد که با مطالب وبلاگ یا وبگاه شما در ارتباط است، به جای اینکه در صفحات دیگر به دنبال مطلب وبگاه شما باشد می‌تواند لینک مطلب را در وبگاه شما در صدر جست‌وجوها پیدا کند.

فرزانه جمع دار
sabteSefaresh

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

footerimgfooterimg
Map

شیراز، بلوار شهید بهشتی، خیابان خلدبرین، رو به روی پارک خلدبرین، نبش کوچه 14، ساختمان اول سمت راست، طبقه دوم"

Phone

شماره تماس ضروری:093746192900971505081382

ما را در شبکه های اجتماعی زیر دنبال کنید.