ارتقا و بهبود بازاریابی محتوا: فعالیت در وبگاه‌های اجتماعی و انجمن‌ها

ارتقا و بهبود بازاریابی محتوا: فعالیت در وبگاه‌های اجتماعی و انجمن‌ها

فعالیت در وبگاه‌های اجتماعی از جمله شیوه‌های مؤثر در افزایش جذب دنبال‌کنندگان و مخاطبان است که کمتر مورد توجه بارازیابان قرار می‌گیرد و به ندرت از آن بهره می‌گیرند. این شیوه در واقع همرسانی مطالب ایجادشده در وبلاگ در انجمن‌ها و دیگر وبگاه‌های اجتماعی است. فعالیت در وبگاه‌های اجتماعی عنصر مهمی است که باید به آن توجه شود. وبگاه‌های اجتماعی به وبگاه‌هایی گفته می‌شود که اطلاعاتی مناسب و مفید از منابع متفاوت در رابطه با موضاعات متفاوت در اختیار بازدیدکنندگان و کاربران قرار می‌دهند.

فعالیت در وبگاه‌های اجتماعی

فعالیت در وبگاه‌های اجتماعی همرسانی مطالب در این گونه وبگاه‌ها می‌تواند به بازدیدکنندگان و کاربران در یافتن پاسخ سوالات یاری رساند. تنها کاری که لازم است انجام بدهید این است که با جست‌وجو در مطالب مرتبط و یافتن سوالاتی که مرتبط به تعدادی از مطالب ایجاد شده توسط خودتان است، می‌توانید در پاسخ به آن سوال یا سوالات قسمتی از مطلب خود را نوشته و به عنوان بخشی از پاسخ ارسال کنید و ذکر کنید که برای خواندن ومشاهده کامل مطلب می‌توانند به سایت شما مراجعه کنند. از جمله وبگاه‌هایی که همه موضوعات مختلف را پوشش می‌دهد و از بهترین مکان‌ها برای افزایش جذب دنبال‌کننده و مخاطب است، وبگاه Reddit است.

از دیگر وبگاه‌های فعال در این زمینه‌ها می‌توان به Quora و Triberr اشاره کرد. انجمن‌های داخلی اختصاصی نیز به فراوانی یافت می‌شوند. شرکت در گفت‌وگوها و بحث‌های این وبگاه‌های اجتماعی برای شما هیچ‌گونه هزینه‌ای نخواهد داشت و تنها کاری که لازم است انجام دهید این است که مطالب و گفت‌وگوهایی را که در رابطه با حرفه شما است، پیدا کنید و به فعالیت بپردازید. توجه داشته باشید که مطالبی که همرسانی می‌کنید با موضوع مورد بحث و گفت‌وگو در ارتباط و یکسان باشد؛ چرا که در غیر این صورت نه تنها گفت‌وگویی بی‌ثمر داشته‌اید بلکه مطالب شما به عنوان اسپم شناخته می‌شود.

فرزانه جمع دار
sabteSefaresh

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

footerimgfooterimg
Map

شیراز، بلوار شهید بهشتی، خیابان خلدبرین، رو به روی پارک خلدبرین، نبش کوچه 14، ساختمان اول سمت راست، طبقه دوم"

Phone

شماره تماس ضروری:093746192900971505081382

ما را در شبکه های اجتماعی زیر دنبال کنید.