آموزش رفع خطایinline small css در gtmetrix

آموزش رفع خطایinline small css در gtmetrix

آموزش رفع خطای inline small css  در gtmetrix

یکی از خطاهایی که هنگام تست سرعت سایت با  Gtmetrix با آن مواجه می شویم به نام خطای inline small css  است که از سری خطاهای page speed است.  

inline small css چیست؟

inline small css : یعنی فراخوانی فایل هایی با استایل کوچک از داخل سایت، که اگر فایلهای خارجی استایل شما بیش از حد کوچک باشند بهتر است که محتوای آن ها را کپی کنید و در بخش head  سایت خود قرار دهید تا سرعت بارگزاری آن ها افزایش پیداکند. مرورگرها درهر سایتی لود فایل های css که از منابع خارجی لود می شوند را تا زمانی که صفحه به صورت کامل از سمت خود سرور لود نشود را در نظر نمیگیرند. بعد از اینکه صفحه بر اساس فایلهای خود سرور لود شد شروع به لود فایلهای خارجی می کند.

در این صورت زمانی در این بین اتلاف می شود که بهتر است استایل ها و css خارجی را به صورت مستقیم در سایت وارد کنیم. پس برای رفع این خطا کافیست استایل ها و کدهای css  را که از منابع خارجی لود می شوند را مستقیم در سرور سایت قرار دهیم. inline  css به css موجود در یک فایل html اشاره دارد. Inlining css به معنای قرار دادن css در فایل  html به جای یک فایل CSS خارجی است. پس برای رفع خطای inline small css  و بهینه سازی لود سایت و زمان بازشدن صفحه، درصورتی که کدهای css دارای حجم کمی باشند، می توانید آن ها را به صورت مستقیم در سند html وارد کنید ویا با دیگر فایلهای css موجود ادغام کنید.

آموزش رفع خطایinline small css در gtmetrix

حال چگونه خطای inline small css را رفع کنیم ؟

قراردادن کد css در قسمت html :

برای مثال فایلی در داخل صفحات سایت با نامstyle.css فراخوانی می شود که کلاس های خاص برای نمایش نوعی محتوا قرارداده شده است:

Hello, world!

این فایل style.css که درخط سوم مشاهده می کنید محتوای آن بصورت زیر است :

{;haftweb-box {padding:20px  22px. {;error {background-color: blue.

آموزش رفع خطای inline small css

آموزش رفع خطای inline small css

چنین فایلی با این مقدار کدنویسی فقط ت قراردهیم.

Hello, world!

بعد از این که مراحل بالا را انجام دادید خطای inline small css  در gtmetrix رفع می شود وباعث کاهش تعداد درخواست  http می شود و سرعت لود سایت نیز افزایش پیدا می کند.

آموزش رفع خطایinline small css[/caption] استفاده از پلاگین برای رفع خطایinline small css: اگرتعداد خطاها یعنی تعداد فایل های css زیادی در سند html شما فراخوانی می شود، روش ادغام کاربرد خوبی دارد. برای ادغام کردن فایل ها می توانیم از پلاگین های وردپرس استفاده کنیم. W3 total cache wp super minify wp minify fix combine css css optimizer 

فرزانه جمع دار
sabteSefaresh

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

footerimgfooterimg
Map

شیراز، بلوار شهید بهشتی، خیابان خلدبرین، رو به روی پارک خلدبرین، نبش کوچه 14، ساختمان اول سمت راست، طبقه دوم"

Phone

شماره تماس ضروری:093746192900971505081382

ما را در شبکه های اجتماعی زیر دنبال کنید.