تکنیک‌های سئونویسی: بهینه‌سازی‌های سئو
ژانویه 24, 2019
آموزش سئو
بهترین مسیر برای آموزش سئو به صورت تخصصی و حرفه‌ای
ژانویه 26, 2019

تکنیک‌های سئونویسی: لینک‌دهی (پیونددهی/لینک‌بیلدینگ)

به‌طور کلی لینک‌دهی به دو قسمت داخلی و خارجی سایت تقسیم می‌شود که هر دو قسمت از اهمیت و تاثیرگذاری بالایی برخوردار هستند. شما می‌توانید در داخل وب‌سایت خود، واژگان کلیدی را به صفحات مورد نظر خود لینک بدهید. همچنین شما نیاز دارید جهت دریافت لینک از وب‌سایت‌های بسیار معتبر از پیش برنامه داشته و مطابق با آن برنامه پیش روید.

توجه داشته باشید که نکات موجود در رابطه با لینک‌دهی بسیار مهم و حیاتی هستند؛ در صورتی که شما از این نکات به‌خوبی بهره بگیرید نتایج بسیار مطلوبی را برایتان به ارمغان خواهد آورد. ولی اگر بدون داشتن متخصص مربوطه به شکل اسپم وجود داشته باشند، در نهایت سبب جریمه شدن شما و حذف سایت از گوگل خواهد شد.

از جمله نکاتی را که باید در نظر داشته باشید، گرفتن لینک از وب‌سایت‌های مربوطه است. به‌طور مثال زمانی که موضوع وب‌سایت شما طراحی دیگر وب‌سایت‌هاست، شما نمی‌توانید از یک وب‌سایت طراحی و ساخت لباس لینک بگیرید؛ چرا که با موضوع شما متفاوت است و تنها سبب می‌شود تا گوگل ان کار شما را تخلف در نظر بگیرد.

لینک‌دهی

لینک‌دهی

لازم به ذکر است که لینک دادن در رابطه با واژگان کلیدی تاثیر بسیار زیادی در پیشرفت وب‌سایت شما خواهد گذاشت. تصور کنید که وب‌سایت شما در مورد یک واژه‌ی کلیدی در صفحه‌ی نخست گوگل و رتبه‌ی پنجم قرار دارد و وب‌سایتی دیگر در رتبه‌ی چهارم و بالاتر از شما. در صورتی که شما از این وب‌سایت برای مطلب مورد نظر خود لینک بگیرید، در رتبه بندی شما در رابطه با آن واژه‌ی کلیدی تاثیر بسیار زیادی خواهد گذاشت و سبب پیشرفت سایت شما خواهد شد.

این مقاله رو هم بخونید
مدیریت شبکه‌های اجتماعی؛ گردآوری و تنظیم راهبرد مناسب در شبکه‌های اجتماعی

در انتها لازم است بدانید که مواردی که تاکنون گفته شده تنها بعضی از پراهمیت‌ترین و مهم‌ترین شیوه‌های سئو وب‌سایت بود و اجرای آن‌ها به صورت تخصصی بسیار موثر خواهد بود. در اجرای آن‌ها می‌توانید روی ما حساب کنید. تمام خدمات هفت‌وب برمبنای مشتری‌مداری و با تضمین رضایت است (فرم سفارش).

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *