بازاریابی گفتگو چیست؟ مزیت های بازاریابی گفتگو برای کسب و کارها؟
اکتبر 18, 2020
محبوب ترین شبکه های اجتماعی و روش افزایش فالوور
اکتبر 20, 2020

ویدیو مارکتینگ چیست؟ چه مزیت هایی دارد؟

ویدئو مارکتینگ چیست؟

ویدئو مارکتینگ ، استفاده از فیلم برای افزایش آگاهی ، ایجاد تعامل و هدایت فروش است.همچنین بخشی از بازاریابی دیجیتال است ، البته عظیم ، و با بازاریابی محتوا هم پوشانی دارد.ویدئو مارکتینگ اکنون چنان گسترده است که مهارت لازم برای همه بازاریابان است.

مزیت های ویدئو مارکتینگ

  • ویدئو به مشتریان کمک می کند که محصولات را بهتر درک کنند.
  • ویدئو برای کاربران موبایل بسیار جذاب است:

امروزه کاربران موبایل زمان زیادی از حضور آنلاین خود را صرف تماشای ویدئو می کنند.از آنجایی که تمایل مردم به تماشای ویدئو و تعداد کاربران موبایل رو به افزایش است ، تعداد مخاطبان ویدئو نیز روز به روز بیشتر می شود. بنابراین کسب و کارها باید از این فرصت استفاده کنند و فضای مناسبی را برای کاربران موبایل ایجاد کنند.

  • ویدئوها در شبکه های اجتماعی به اشتراک گذاشته می شوند:

ویدئوها به شدت در شبکه های اجتماعی مورد استقبال قرار می گیرند و به اشتراک گذاشته می شوند، نوع ویدئو هایی که در شبکه های اجتماعی گذاشته می شوند متفاوت است و باید جنبه تفریحی داشته باشد.همچنین ویدئوهای جذابی که توسط برندها ساخته می شوند به صورت چشمگیری وایرال می شود ، که وایرال شدن محتوای یک برند باعث افزایش آگاهی از آن برند می شود.برای تولید محتوای حرفه ای اینجا کلیک کنید.

 

استفاده از ویدئو در بازاریابی محتوا باعث بهبود سئو می شود. زیرا موتورهای جستجو ، ویدئوها را به عنوان محتواهای با ارزش و با کیفیت تلقی می کنند. تماشای ویدئوها باعث می شود تا کاربران زمان بیشتری را در وب سایت شما سپری کنند. هرچه زمان صرف شده در وب سایت شما بیشتر باشد ، اعتماد گوگل و سایر موتورهای جستجو به وب سایت شما بیشتر می شود.برای پیشرفت کسب و کار شما تیم دیجیتال مارکتینگ هفت وب آماده ارائه خدمات به شما می باشد.

استفاده از ویدئو مارکتینگ باعث افزایش سئو سایت می شود.

ویدئو مارکتینگ چه مزیت هایی دارد؟

 

  • ویدئوها بیشتر نتایج جستجوی گوگل ظاهر می شوند :

ربات های موتور جستجو می توانند صدای ویدئوی شما را رونویسی کرده وبرای مخاطبان مناسب ارائه دهند، که باعث افزایش بازدید از وب سایت شما می شود.برای ارائه خدمات هفت وب در این زمینه کلیک کنید.

  • ویدئو مارکتینگ باعث افزایش نرخ تبدیل می شود:

ویدئو ، نرخ کلیک ، نرخ باز و تبدیل را  افزایش می دهد.یوتیوب دومین موتور جستجو بعداز گوگل است ، بنابراین یک فبلم دارای برچسب مناسب می تواند برای سئو شما معجزه کند.

ویدئو مارکتینگ باعث افزایش نرخ تبدیل می شود:

ویدئو مارکتینگ چیست؟

  • ویدئو احساسی است :

ویدئو به شما امکان می دهد از طریق موسیقی مستیقما به مرکز احساسی مغز یک شخص متوسل می شوید.

  • ویدئو مارکتینگ شما را منحصر به فرد می کند :

منحصر به فرد بودن ، نکته قابل توجهی در افزایش میزان فروش است که با تولید و انتشار ویدئوهای با کیفیت امکان پذیر خواهد شد. هیچ گاه فراموش نکنید که ویدئوهایی که شما تولید می کنید، نماینده ای از برند شما هستند، بنابراین باید به اندازه کافی تاثیرگذار باشند.

این مقاله رو هم بخونید
وب سایت های تبلیغاتی کدامند؟

 

انواع ویدئو مارکتینگ

دموهای محصول:

نسخه های نمایشی محصول برای مشتریانی که از قبل قصد خرید دارند ، پیشنهاد منحصر به فرد فروش ، ویژگی ها و برتری محصول شما را کشف می کنند. دموی محصولات می تواند طولانی و عمیق یا کوتاه و مستقیم به نقطه مورد نظر باشد.

فیلم های توضیح دهنده :

این فیلم ها به سوالات متداول مربوط به محصول یا خدمات شما پاسخ می دهند. برای تهیه یک فیلم توضیح دهنده ، لیستی از سوالات متداول را تهیه کنید و تا حد ممکن به آنها پاسخ دهید. مشتریان شما خواهند فهمید که شما چقدر به آن اهمیت می دهید و به شما اعتماد بیشتری پیدا می کنند.

مزیت ویدئو ها در بازاریابی

فیلم های برند :

فیلم های تجاری شما را به مخاطبان خود معرفی می کنند و ارزش های محصولات شما را برجسته می کنند.

فرمت های محتوایی

پشت صحنه :

بسیاری از مشاغل اغلب فیلم هایی را در پشت صحنه منتشر می کنند که به آنها کمک می کند با مشتریان که آنچه معمولاً در تبلیغات یا تلویزیون نمی بینند ارتباط نزدیک تری برقرار کنند.

راه های بهترشدن ویدئو برای ویدئو مارکتینگیی

یک داستان بگویید

داستان ها فریبنده هستند و آنها بینندگان شما را مجبور می کنند که کل ویدئوی شما را تماشا کنند. در این فرآیند می توانید اطلاعات ارزشمندی در مورد تجارت و راه حل های آن به شما منتقل کنیم. داستان ها محصول شما را به مشتریان نشان می دهند و به آنها کمک می کند تا با آن ارتباط برقرار کنند.

این مقاله رو هم بخونید
راه های کسب درآمد از طریق وب سایت + ایده های پولساز
توجه را به سرعت جلب کنید

شما چند ثانیه فرصت دارید تا علاقه مخاطبان خود را جلب کنید. می توانید در ابتدای فیلم خود از یک قلاب یا یک تصویر بندانگشتی جذاب برای جذب چشم انداز استفاده کنید.

افزودن (CTA)call to action

فیلم های خود را با CTA بهینه کنید تا بازدید کننده شما را تبدیل کند یا با ویدئوی شما درگیر شود. بیشتر بازاریابان با کم رنگ شدن CTA ، CTA ها را به انتهای فیلم اضافه می کنند. با این حال ، می توانید CTA های میان روال را اضافه کنید به شرطی که باعث قطع شدن ویدئو نشود. اگر ویدیوی خود را در YouTube بارگذاری می کنید ، می توانید حاشیه نویسی بگذارید و از کاربران بخواهید به وب سایت شما بروند.

احساسات را برانگیزید


افراد برای تصمیم گیری در مورد برند به احساسات اعتماد می کنند. با ایجاد احساساتی که می خواهید مشتریان در کمپین ویدئویی شما با مشتریان شما ارتباط برقرار کنند ، روی آن ضربه بزنید احساساتی مانند اعتماد ، خوشبختی و رضایت فوری در طول سال ها اثبات شده است.

امیدواریم که این مقاله برای شما مفید و موثر واقع شده باشد.

برای اطلاع از خطاهای بیشتر وب سایت کلیک کنید.

مطالب قبلی :

بازاریابی گفتگو چیست؟ مزیت های بازاریابی گفتگو برای کسب و کارها؟

نرخ کلیک (CTR) چیست ؟ چگونه CTR را افزایش دهیم؟

راه های کسب درآمد از طریق اینستاگرام

آموزش رفع خطای compress componets with gzip درgtmetrix

 

Aida Parvaresh
Aida Parvaresh
آیداپرورش هستم،علاقمند به تکنولوژی و تولید محتوا،مدتیه که با تیم خوب هفت وب همکاری دارم.

2 Comments

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *