برترین و بدترین شرکت‌های تبلیغاتی ۲۰۱۸ : متوسط‌ها و بدترین‌ها
ژانویه 14, 2019
سهم فناوری اطلاعات
نوزده درصد: سهم فناوری اطلاعات در بازار ICT کشور
ژانویه 16, 2019

معرفی انواع روش‌های استفاده از اینستاگرام در کامپیوتر : نصب نسخه‌ی ویندوز اینستاگرام

در چند مقاله‌ی آتی می‌خواهیم انواع روش‌های استفاده از اینستاگرام در کامپیوتر را بگوییم. با این ابزارها می‌توان از اینستاگرام در انواع سیستم‌عامل‌ها نظیر ویندوز و لینوکس و مک استفاده کرد.

همان‌طور که ممکن است بدانید، اگر بخواهید در سیستم‌تان از اینستاگرام استفاده کنید، به محدودیت‌هایی برخورد خواهید کرد. هر روش هم محدودیت‌های خاص خود را خواهد داشت. اینستاگرام و قابلیت استوری‌اش (که خیلی از کاربران هم خاطرخواه‌ش هستند) با هدف همرسانی اتفاقات لحظه‌به‌لحظه‌ی زندگی روزمره با دوستان و آشنایان (به تعبیری دنبال‌کنندگان) طراحی شده است و این کار فقط با گوشی موبایل مجهز به دوربین شدنی است.

همیشه عده‌ای هم وجود دارند که ترجیح می‌دهند با لپ‌تاپ یا سیستم رومیزی در اینستاگرام پرسه بزنند. راحتی، بزرگ‌تر بودن تصاویر و … از دلایل ترجیح افراد می‌تواند باشد. اگر شما نیز چنین علایقی دارید، پیشنهاد می‌کنیم در ادامه با ما همراه باشید.

نصب نسخه‌ی ویندوز اینستاگرام

روش‌های استفاده از اینستاگرام در کامپیوتر

روش‌های استفاده از اینستاگرام در کامپیوتر

اگر از کاربران سیستم‌عامل جدید مایکروسافت هستید، دسترسی‌تان به اینستاگرام با کامپیوتر راحت راحت است. درست است که اینستاگرام نسخه‌ای برای ویندوز ارائه نداده است اما در فروشگاه ابزارهای ویندوز ۱۰ مایکروسافت ابزاری اختصاصی برای این منظور می‌یابید. با نصب این نرم‌افزار به تمامی ابزارها و قسمت‌هایی که در اپلیکیشن موبایل دارید، دسترسی خواهید داشت. مهمترین مزیت نرم‌افزار ویندوز ۱۰ نسبت‌به نسخه‌ی وب، وجود بخش استوری و همچنین گفت‌‌وگو با دیگر کاربران در دایرکت است (این دو قابلیت در نسخه‌ی وب در دسترس نیستند). نکته‌ی ۱: طبیعتاً اگر وب‌کم نداشته باشید آیکون دوربین نیز به کارتان نخواهد آمد.

این مقاله رو هم بخونید
استفاده از نسخه‌ی تحت وب اینستاگرام (روش‌های استفاده از اینستاگرام در کامپیوتر)

نکته‌ی ۲: فقط در زمان نیاز به ارسال استوری و پست نیاز به مراجعه به نسخه‌ی گوشی هستنید.

نکته‌ی ۳: نرم‌افزار در آدرس Instagram Windows 10 در دسترسی است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *