موبایل اپلیکیشن

با الکترونیکی تر شدن زندگی های امروزه و با اضافه شدن گوشی ها و گجت های هوشمند بازار هدف جدیدی برای افراد ، شرکت ها و سازمان ها به وجود آورده است که بتوان در آن هر چه راحت تر با کاربران در ارتباط بود.

همچنین می توان با داشتن اپلیکیشن های موبایل با مشتریان بیشتری در ارتباط بود به گونه ای که می توان بسیاری از افراد را یافت که به علت کارایی آسان و کاربر پسندتر بودن اپلیکیشن های موبایل هه مچنین در دسترس بودن آنها به راحتی مشتریان هدف بیشتری را برای خود به ارمغان آورد.

شرکت طراحی وب سایت هفت وب مفتخر است که کسب و کار اینترنتی شما را به راحتی مخاطبین شما ارتباط دهد در این راستا شرکت تصمیم بر این گرفته است که در سال 97 دپارتمان طراحی اپلیکیشن موبایل را نیز به دپارتمان ها و خدمات خود بیافزاید.

طراحی اپلیکیشن CrossPlatform در شیراز

در دنیای طراحی اپلیکیشن ها شما می توانید به دو صورت کلی اقدام نمایید.

  1. شما می توانید برای هر یک از سیستم عامل های موبایل یک موبایل اپلیکیشن طراحی نمایید که هر یک جداگانه مدیریت شود.
  2. یک بار کدنویسی را انجام دهد و برای هر سیستم هامل خروجی مورد نظر را بگیرد و مدیریت یکپارچه داشته باشد.

بدیهی است که در روش اول طراحی اپلیکیشن شما نیازمند هزینه کردن بسیار بالایی هستند زیرا برای هر سیستم عامل می بایست جداگانه کدنویسی آن صورت پذیرد و همچنین در بخش پشتیبانی و تغییرات شما ملزم به این می باشید که هر یک از برنامه های نوشته شده ی خود را تغییر دهید که مدیریت آنها منجرب به چند کاره بودن می باشد و بهینه نمی باشد.

به همین دلیل شرکت طراحی وب سایت هفت وب نیز روند طراحی اپلیکیشن های خود را بر اساس روش Cross Platform ها که بروز ترین سیستم طراحی اپلیکیشن دنیا می باشد قرار داده است.

روند طراحی اپلیکیشن شما

شما در حالت کلی یک وب سرویس برای مدیریت سامانه های آنلاین خود خواهید داشت. ما وب سایت شما را پلتفرم اصلی قرار داده و برای مدیریت آن یک سیستم مدیریت محتوا در نظر خواهیم گرفت که در آن با وارد کردن محتوای خود ، ویرایش محتواهای وارد شده و حذف محتوای مودر نظر در همه سامانه ها اعم از وب سایت و موبایل اپلیکیشن ها تغییرات صورت گیرد.بدیهی است که این تغییرات توسط آنلاین شدن (متصل شدن به اینترنت) اعمال می گردد.

+ من اگر وب سایت داشته باشم می توانم اپلیکیشن به آن اضافه نمایم ؟

-بله. شما تنها کافی ست که لینک وب سایت خود را از فرم سفارش برای ما ارسال -نمایید که تیم فنی ما بررسی نمایید و نحوه روند پیشروی شما را به کامل برایتان توضیح دهند.

+کاربران ما برنامه را از کجا می توانند دانلود کنند؟

  • هم می توانند از استور های معروف دانلود نمایند هم از طریق وب سایت برای سیستم عامل های اندروید.

+ در روش شما اگر یک سیستم عامل جدید برای موبایل ها بیاید باید از اول کد نویسی گشت؟

  • خیر. در این روش با اضافه شدن یک سیستم عامل جدید ما خروجی آن را گرفته و به شما خواهیم داد.

 

 

 

شما می توانید برای مشاوره و سفارش این پکیج بر روی لینک روبرو کلیک نمایید.

سفارش پکیج طراحی موبایل اپلیکیشن
همچنین می توانید سوالات خود را از راه های ارتباطی که در لینک زیر آمده است برای ما ارسال نمایید. تماس با ما