بازرسی امنیتی گوگل
آموزش فرایند‍‍ اجرای سرویس بازرسی امنیتی گوگل (بخش دوم)
ژانویه 1, 2019
استفاده‌ی بهینه از تلاشِ تیم بازاریابی و فروش ، شناخت مشکل و رُقبا
ژانویه 3, 2019

استفاده‌ی بهینه از تلاشِ تیم بازاریابی و فروش

استفاده‌ی بهینه از تلاشِ تیم بازاریابی و فروش

استفاده‌ی بهینه از تلاشِ تیم بازاریابی و فروش

برای استفاده‌ی بهینه از تلاشِ تیم بازاریابی و فروش ، انجام دادن کارهایی که در ارتباط با بخش بازایابی و بخش فروش است را هرگز به بخت و اقبال نسپرید و نیز باید برای اینکه موفقیتی را در مدت زمان زیادی به دست آورید، یک برنامه‌ریزی دقیق و منظم داشته و به آن عمل کنید.

از جمله افرادی که بهترین و برترین مقالات مربوط به کسب‌وکار را نوشته است، تئودور لویت است. او از استادان برجسته‌ی بخش بازاریابی دانشگاه هاروارد بوده و این مقاله را در سال ۱۹۶۰ به چاپ رسانیده است. با وجود اینکه مدت زمان زیادی از زمان نشر این مقاله گذشته است، ایده‌ها و مطالب این مقاله بسیار مفید و کاربردی بوده که البته بسیاری از شرکت‌ها و برندها به آن‌ها توجهی نکرده و نادیده می‌گیرند. لویت بر این باور بود که از جمله عواملی که سبب شکست و نابه‌فرجامی کسب‌وکارها می‌شود، این است که اغلب آنان به‌جای اولویت قرار دادن و برطرف کردن خواسته‌ها و نیازهای دنبال‌کنندگان و خریداران تمامی قوای خود را بر بهبود و ارتقای محصولات شرکت می‌گذارند.

استفاده‌ی بهینه از تلاشِ تیم بازاریابی و فروش

استفاده‌ی بهینه از تلاشِ تیم بازاریابی و فروش

لازم به ذکر است عقیده و باور او کاملا صحیح و درست بود و شرکت‌ها و برندهای بسیاری وجود داشتند که به دلیل کم‌توجهی به نیازها و خواسته‌های خریداران با شکست‌های بزرگ و سنگین مواجه شده‌اند. به عنوان نمونه می‌توان به شرکت Kodak اشاره کرد در سال 2012 به‌علت تولیدنکردن دوربین‌های دیجیتال با شکست مواجه شد.  یا برند نوکیا که به علت قوی‌نبودن در تولید گوشی‌های همراه هوشمند، مجبور شد تا به شرکت مایکروسافت واگذار شود. در روزهای آتی به شش مقوله از مقولاتی اشاره می‌کنیم که به موفقیت طولانی مدت شما در حرفه و کسب‌وکار یاری می‌رساند.

این مقاله رو هم بخونید
آمار واقعی کاربران ایرانی گوگل اعلام شد!

 

پست مرتبط: تیم بازاریابی و فروش (بخش دوم)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *