شیوه‌های نو در سئوی وبگاه
کاربست شیوه‌های نو در سئوی وبگاه
ژانویه 21, 2019
بالا بردن سئو سایت
راه های بالا بردن سئو سایت
ژانویه 22, 2019

تکنیک‌های سئونویسی؛ واژگان کلیدی (کلیدواژه‌ی کانونی)

از جمله نکاتی که اغلب به آن توجه نمی‌شود و یا در انتهای کار توجه می‌شود، استفاده از واژگان کلیدی است. تصور کنید که از وبگاه برخوردار هستید که در ارتباط با سئو است و قرار است که شما برای پیشرفت سایت خود بر روی واژگان کلیدی تمرکز کنید. اکثر افراد تصور می‌کنند که با استفاده از کلماتی مثل سئو و صفحه‌ی نخست گوگل، می‌توانند به هدف خود برسند و وقت و هزینه‌ی زیادی را بر روی این کلمات صرف می‌کنند اما در انتهای کار به این نتیجه می‌رسند که این دست کلمات جستجوکننده‌های اندکی دارند.

لازم به ذکر است که چندین نوع متفاوت از واژگان کلیدی وجود دارد؛ از جمله واژگان تجاری، واژگان آموزشی، واژگانی که بر روی میزان برند شدن وب‌سایت تاثیر دارند، واژگان اطلاعاتی و… . حال این سوال پیش می‌آید که آیا تنها برخی از واژگان کلیدی که میزان بیشتری توسط افراد جستجو شده است سبب افزایش ورودی‌ها به وب‌سایت شما شده و نیز افزایش سودآوری؟ باید بگوییم که جواب این پرسش مسلما “نه” خواهد بود.

واژگان کلیدی

واژگان کلیدی

به‌طورمثال می‌توان بیان کرد که فردی که با واژه‌ی «آموزش سئو» به وبگاه شما راه پیدا می‌کند، به‌دنبال وبگاهی آموزشی است و ممکن است که به یکی از دنبال‌کنندگانتان مبدل شود که البته امکان جست‌وجوی این واژه اندک است. حال فردی را در نظر بگیرید که با واژه‌ی «سئو چیست» وارد وبگاه شما شده باشد، این فرد باز هم به‌دنبال اطلاعاتی در رابطه با دانش سئو است اما تفاوت اینجاست که امکان جست‌وجوی این واژه اندکی بیشتر از مورد قبلی است. متخخصان ما در وبگاه هفت‌وب به‌خوبی در این راستا به کمکتان خواهند شتافت و راهنمایی‌تان خواهند کرد. اگر می‌خواهید از سئوی وبگاه خود مطمئن شوید، تعلل نکنید (فرم سفارش).

این مقاله رو هم بخونید
بهترین مسیر برای آموزش حرفه‌ای سئو

بنابراین نتیجه‌ی مهمی که می‌گیریم این است که در فرآیند تقویت و بهبود وبگاه، یافتن مناسب‌ترین و بهترین واژگان کلیدی از اهمیت بالایی برخوردار است. این واژگان علاوه بر برخورداری از جستجوی فراوان و محبوبیت فراوان، دارای ویژگی مشتری‌سازی بوده و همچنین رقبای سطح بالایی نداشته باشد که بتواند شما را به نتایج دلخواه برساند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *