بالا بردن سئو سایت
راه های بالا بردن سئو سایت
ژانویه 22, 2019
تکنیک‌های سئونویسی: بهینه‌سازی‌های سئو
ژانویه 24, 2019

تکنیک‌های سئونویسی: برنامه‌ی تولید محتوا

تولید محتوا

تولید محتوا

شما باید برای تولید محتوا در وبگاه‌تان و محصولاتی که در ارتباط با خدمات و محصولاتتان است، از پیش برنامه‌ای داشته باشید و مطابق با آن به پیش روید؛ از واژگان کلیدی مربوط به متن و همچنین پرجست‌وجو تا حد معمول بهره بگیرید.

مطالبی که نشر می‌کنید می‌تواند متن، تصویر، ویدیو یا ترکیبی از این‌ها باشد. اصل و اساس سئو را می‌توان تولید محتوا معرفی نمود؛ قطعاً به همان اندازه‌ای که اساس و پایه‌ی کاری قوی‌تر و بهتر باشد، کار موفقیت‌آمیزتر خواهد بود که این مورد نیز مستثنا نخواهد بود. زمانی که شما خواستار آن هستید که به‌طور حتم پیشرفت و بهبود وبگاه و شرکتتان حاصل شود، باید در ابتدا زمینه‌ی مناسب را در روبگاه خود ایجاد کنید که مطالب نشر شده نقشی اساسی خواهند داشت.

تولید محتوا

تولید محتوا

از جمله موارد بارزی که به کرات اتفاق میفتد این است که مدیران و مسئولان یک وبگاه اغلب تمایل دارند تا همه‌ی واژگان کلیدی را در صفحه‌ی نخست به‌کار ببرند که البته امری تقریبا غیرممکن است. این نکته که صفحه‌ی نخست وبگاه بیشترین تاثیر را بر بازدیدکننده خواهد گذاشت و همین امر نیز سبب شده تا توجه مدیران بیشتر به کار کردن بر روی این صفحه باشد و همچنین به‌کار بردن واژگان کلیدی بر روی صفحه‌ی نخست امری کاملا منطقی به نظر می‌رسد اما به این نکته توجه کنید که هر صفحه‌ای از وبگاه شما ظرفیت گنجایش تعداد محدودی از واژگان کلیدی را داراست.

توجه داشته باشید که دو راه برای تولید محتوای خود دارید: اولی ترجمه‌ی مطالب و مقالات خارجی معتبر مرتبط است و راه دوم تولید محتوا و مقالات آموزشی‌ای که خودتان در رابطه با حرفه و کسب‌وکار خود می‌نویسید. چه بهتر است که تولید محتوای خود را به دست کسانی بسپارید که پیشتر در این وادی قدم برداشته‌اند. اینگونه احتمال آزمون‌وخطا را حذف می‌کنید و سریع‌تر به سرمنزلِ مقصود خواهید رسید. برای مشاوره به این پیوند و برای سفارش به این پیوند مراجعه کنید.

این مقاله رو هم بخونید
آیا با همرسانی داده‌ها، حفظ حریم خصوصی شدنی است؟ (بخش اول)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *