هاست را از کجا بخریم؟ بهترین شرکت های ارائه هاست؟
نوامبر 5, 2020
دامنه از کجا بخریم؟
نوامبر 11, 2020

چند نکته کلیدی برای تولید محتوای خوب

رابطه تولید محتوا و سئو

تولید محتوای خوب و با کیفیت برای کاربران و موتورهای جستجو مهم هستند. یک محتوای خوب محتوایی است که بهترین پاسخ برای سوالاتی است که مشتریان می پرسند.نوشتن محتوای خوب می تواند برای سئو سایت شما ارزشمند باشد، در صورتی که شما یک محتوای خوب را تولید کنید موتورهای جستجو سایت شما را در نتایج اولیه گوگل نشان می دهند و باعث می شود که سایت شما بیشتردیده شود.البته تولید محتوا به تنهایی کافی نیست شما باید بر روی سئو محتوا نیز تمرکز کنید تا بتوانید رتبه ی بهتری را در گوگل کسب کنید.در ادامه نکته هایی برای تولید محتوای خوب و با کیفیت را به شما آموزش می دهیم.

چرا به تولید محتوا نیاز داریم ؟

آیا به تولید محتوا نیاز داریم؟ پاسخ این سوال بله است. به این دلیل که شما برای اینکه با مشتریان خود در ارتباط باشید باید محتواهایی را در اختیار آن ها قرار دهید تا از طریق آن بتوانند شما و برندتان را بشناسند، همچنین اینکه هیچ فروشی بدون اعتماد اتفاق نمی افتد و اعتماد نتیجه ارتباط است. با ایجاد یک  تولید محتوای خوب و با کیفیت می توانید به ارتباط خوبی با مشتریان خود دست پیدا کنید و آن ها هم راحت تر به شما و برندتان اعتماد می کنند و نتیجه همه این ها یک فروش خوب است که هدف شماست.

 

چند نکته برای تولید محتوای خوب و بهتر

داشتن ایده برای تولید محتوا :

اولین قدم هنگام تولید محتوا خلق ایده است. شما هنگام تولید محتوا باید مقالات و موضوع سایت خود را تعیین کنید و بر اساس آن ها تولید محتوای خود را انجام دهید.

نوشتن عنوان جذاب برای محتوای خود :

یکی از مهمترین بخش ها هنگام تولید محتوا انتخاب یک عنوان جذاب و کاربر پسند است ، زیرا با به کار بردن کلمات کلیدی در عنوان محتوا مخاطبانتان را به خود جذب می کنید ، پس هنگام انتخاب عنوان خود دقت زیادی به خرج دهید.

برای مخاطبان خود بنویسید: ابتدا به این فکر کنید که کاربر چه چیزی را می خواهد و بر اساس آن ها محتوا تولید کنید، این اصل اگر به درستی مورد توجه قرار بگیرد می تواند منجر به یک تولید محتوای با کیفیت شود که باعث افزایش بازدید سایت شما شود. مخالف بیقیه بنویسید : درواقع یعنی اگر همه درباره مزیت یک چیز صحبت می کنند شما در باره مضرات آن بنویسید ، این مقالات نشانگر این است که شما به نکاتی توجه می کنید که افراد دیگر به آن ها توجه نمی کنید و این باعث متمایز شدن شما از بقیه می شود.

نکاتب برای تولید محتوای خوب

تولید محتوای خاص :

تولید محتوای کپی هیچ گونه خاصیتی برای وب سایت شما ندارد و حتی تولید محتوای کپی می تواند باعث جریمه شدن سایت شما توسط گوگل شود و رتبه سایت شما در گوگل پایین می آید، پس سعی کنید محتوایی ایجاد کنید که حاصل ایده و افکار خودتان باشد در صورتی که این ایده ها برای کاربر جذاب باشد علاوه بر اینکه خود به سایت شما می آید و آن را می خواند برای دیگران نیاز به اشتراک می گذارد که باعث افزایش بازدید سایت شما شود.برای داشتن محتواهای باکیفیت و جذاب در سایت و شبکه های اجتماعی خود هفت وب آماده ارائه خدمات به شما می باشد.

این مقاله رو هم بخونید
بهترین شرکت طراحی سایت در شیراز

 

اضافه کردن تصاویر و ویدیو به محتوا :

بعضی از افراد ابتدا یک باز از بالا تا پایین وب سایت را یک نگاه می اندازند و درصورتی که چیزی درخور سوال خود پیدا کنند شروع به خواندن می کنند ، پس با قرار دادن تصاویر مرتبط با متن کاربر را تحریک به خواندن آن مطالب کنید.

 

برای مخاطبان خود بنویسید:

ابتدا به این فکر کنید که کاربر چه چیزی را می خواهد و بر اساس آن ها محتوا تولید کنید، این اصل اگر به درستی مورد توجه قرار بگیرد می تواند منجر به یک تولید محتوای با کیفیت شود که باعث افزایش بازدید سایت شما شود.

 

مخالف بیقیه بنویسید :

درواقع یعنی اگر همه درباره مزیت یک چیز صحبت می کنند شما در باره مضرات آن بنویسید ، این مقالات نشانگر این است که شما به نکاتی توجه می کنید که افراد دیگر به آن ها توجه نمی کنید و این باعث متمایز شدن شما از بقیه می شود.

 

نوشتن مطالب طولانی :

نوشتن یک محتوای طولانی هم از نظر کاربران و هم از نظر موتورهای جستجوگر گوگل یعنی اینکه شما حرفی برای گفتن دارید . محتواهای شما باید حداقل 700 کلمه باشد، و گول محتواهای کمتر از 700 کلمه را مقاله خوبی به حساب نمی آورد پس سعی کنید محتوای طولانی با مطالب با کیفیت را ارائه دهید.برای طراحی وب سایت خود نیز هفت وب می تواند به شما کمک کند.

 

نکات نگارشی را رعایت کنید:

قبل ازاینکه محتوا را انتشار دهید ، محتوا را از لحاظ نگارشی چک کنید نکات نگارشی مثل : ویرگول ، نقطه و.. را در جاهای درست به کار ببرید تا بتوانید مفهوم محتوای خود را به راحتی به مخاطب خود برسانید و به شما در ایجاد تولید محتوای خوب کمک می کند .

چرا به تولید محتوا نیاز داریم ؟ آیا به تولید محتوا نیاز داریم؟ پاسخ این سوال بله است. به این دلیل که شما برای اینکه با مشتریان خود در ارتباط باشید باید محتواهایی را در اختیار آن ها قرار دهید تا از طریق آن بتوانند شما و برندتان را بشناسند، همچنین اینکه هیچ فروشی بدون اعتماد اتفاق نمی افتد و اعتماد نتیجه ارتباط است. با ایجاد یک  تولید محتوای خوب و با کیفیت می توانید به ارتباط خوبی با مشتریان خود دست پیدا کنید و آن ها هم راحت تر به شما و برندتان اعتماد می کنند و نتیجه همه این ها یک فروش خوب است که هدف شماست.

تولید محتوای بهتر

ایجاد لینک های داخلی به صفحات دیگر وب سایت:

استفاده از لینک هایی که کار را به صفحات دیگر وب سایت سوق می دهد بسیار مهم است ، زیرا گوگل بعد از گذشت مدتی اگر این صفحه مجددا خوانده نشود ، رتبه وب سایتتان را در این صفحه از دست خواهید داد پس برای جلوگیری از این اتفاق به صورت هوشمندانه مقالات را به لینک کنید. همچنین این لینک دهی باعث می شود که کاربر مدت بیشتری در سایت شما بماند.

این مقاله رو هم بخونید
ویدیو مارکتینگ چیست؟ چه مزیت هایی دارد؟

 

مطالب خود را در دسته های جدا انتشار دهید :

هر محتوایی که انتشار می دهید را در دسته های مربوط به خودشان قرار دهید که هم کاربر بتواند به راحتی به آن دسترسی داشته باشد و هم لینک دهی به آن راحت باشد.

 

مطالب گیرا و ساده :

مطالب را به گونه ای بنویسی که برای اکثریت قابل هضم و درک باشد. منظور از قابل درک بودن به زبان محاوره نوشتن نیست ، یعنی اینکه زیاد وارد کلمات تخصصی نشوید . در صورتی که این اصول را رعایت کنید به تولید محتوای خوب دست پیدا خواهید کرد.

 

چرا بیشتر اوقات به تولید محتوای به روز شده احتیاج داریم ؟

اگر شما در کسب و کاری هستید که کلمات رقابتی در آن وجود دارد برای کسب رتبه خوب در نتایج موتورهای جستجو نیاز به تعدادی محتوای به روزرسانی شده به روز دارید. مثلا اگر شما یک فروشگاه اینترنتی فروش موبایل دارید کلمه کلمات رقابتی زیادی در آن وجود دارد و شما باید با هوشمندی زیاد کلماتی را انتخاب کنید که نیاز کاربر است و تنظیم حرفه ای سئو آن از سایر رقبا پیشی بگیرید. برای انجام  تولید محتوای خوب و سئو حرفه ای برای سایت خود کلیک کنید.

 

خدمات تولید محتوا

اگر شما هم قصد دارید که یک محتوای با کیفیت برای سایت ، شبکه های اجتماعی  یا هر رسانه ای که لازم دارید تولید کنید و برای انجام آن ها به یک تیم متخصص نیاز دارید تیم طراحی وب سایت هفت وب آماده ارائه خدمات خود در این زمینه در کمترین زمان و با کیفیتی بالا به شما می باشد.

این مقاله رو هم بخونید
محبوب ترین شبکه های اجتماعی و روش افزایش فالوور

مطالب قبلی:

ویدیو مارکتینگ چیست؟ چه مزیت هایی دارد؟

بازاریابی گفتگو چیست؟ مزیت های بازاریابی گفتگو برای کسب و کارها؟

نرخ کلیک (CTR) چیست ؟ چگونه CTR را افزایش دهیم؟

راه های کسب درآمد از طریق اینستاگرام

 

Aida Parvaresh
Aida Parvaresh
آیداپرورش هستم،علاقمند به تکنولوژی و تولید محتوا،مدتیه که با تیم خوب هفت وب همکاری دارم.

3 Comments

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *