چگونه خطای 500 را برطرف کنیم؟
اکتبر 15, 2020
چت بات چیست؟اهمیت آن در کسب و کارها
اکتبر 17, 2020

تبلیغات درون برنامه ای چیست؟انواع تبلیغات

تبلیغات درون برنامه ای یک روش هدفمند برای رسیدن به مخاطب است.

تبلیغات درون برنامه ای

به بیان ساده ، خرید آگهی برنامه ای ، استفاده از نرم افزار برای خرید تبلیغات دیجیتال است. درحالی که روش سنتی شامل درخواست پیشنهادها ، مناقصه ها ، قیمت ها و مذاکرات انسانی است، خرید برنامه ای از ماشین آلات و الگوریتم ها برای خرید فضای نمایش استفاده می کند. همچنین با استفاده از تبلیغات درون برنامه ای انسان وقت زیادی را برای بهینه سازی و بهبود تبلیغات دارد.

مزایای تبلیغات برنامه ای ؟

تبلیغات درون برنامه ای انبوهی از مزایا را فراهم می کند که فقط پنج یا ده سال پیش غیرقابل تصور بود. و با ورود فناوری تبلیغات جدید به صحنه ، پیچیده تر می شود.در این مقاله مزایای اصلی تبلیغات برنامه ای را ذکر کرده ایم:

تبلیغات درون برنامه ای انبوهی از مزایا را فراهم می کند که فقط پنج یا ده سال پیش غیرقابل تصور بود. و با ورود فناوری تبلیغات جدید به صحنه ، پیچیده تر می شود.

تبلیغات درون برنامه ای چیست؟

• Reach (رسیدن)

تبلیغات درون برنامه ای از شبکه های تبلیغاتی متعددی پشتیبانی می کند که به تبلیغ کنندگان امکان دسترسی به فضای تبلیغاتی همزمان در هزاران وب سایت را می دهد. تبلیغ کنندگان می توانند در مقیاس با قیمت های مقرون به صرفه و بدون کار اضافی تبلیغ کنند.

• شفافیت

تبلیغات درون برنامه ای به تبلیغ کنندگان و ناشران امکان دسترسی به داده های مربوط به محل قرار گیری و فعالیت آگهی را می دهد، که در به حداکثر رساندن شفافیت کمک می کند. گام بعدی دستیابی به شفافیت مربوط به هزینه های برنامه ای است .

• هدف گذاری بالاتر از CTR

این که چند کلیک دریافت می کنید مهم نیست . اگر تبدیل به گفتگو نشود همه کلیک های های دنیا هم مهم نخواهد بود. تبلیغات برنامه نویسی از هدف گذاری علاقه و جذابیت پشتیبانی می کند تا به تبلیغ کنندگان کمک کند تا از نظر مقیاس به مخاطبان باکیفیت بالا برسند.برای داشتن و رسیدن به مخاطبانی با کیفیت و واقعی کلیک کنید.

این مقاله رو هم بخونید
وب سایت فروشگاهی چیست؟

• بینش داده ها و گزارش در زمان واقعی

تبلیغات برنامه ای دسترسی به داده های لحضه ای و گزارش های پیشرفته در مورد جایگذاری و عملکرد آگهی را فذاهم می کند. بنابراین تبلیغ کنندگان و ناشران می توانند به سرعت و به طور دقیق کمپین ها را بهینه کنند.

• Relevancy (ربط)

خرید آگهی برنامه ای به تبلیغ دهندگان این امکان را می دهد تا موجودی تبلیغات گسترده را در چندین مبادله تبلیغات و شبکه ، بایک کلیک ، موجودی برتر و بازارهای خصوصی با بازدید با کیفیت بالا را در اختیار شما قرار دهد.

انواع فرمت های تبلیغات درون برنامه ای موبایل

تبلیغات ویدیویی :

همچنان که ویدیو به یکی از رسانه های مورد علاقه مصرف محتوا تبدیل می شود ، محبوبیت تبلیغات برنامه ای نیز افزایش پیدا می کند.با یک ویدیو خلاقانه محصول و برند شما به کاربر معرفی می شود. ارائه تبلیغات ویدیویی باعث جلب توجه مخاطب می شود و در عین حال به تجربه کاربری آسیب نمی زند.برای انجام تبلیغات ویدیویی خود هفت وب آماده ارائه خدمات به شما می باشد.

تبلیغات ویدیویی

تبلیغات پیش نمایشی :

در این نوع تبلیغات ، ویدیویی بسیار کوتاه قبل از شروع ویدیو اصلی پخش می شود و سپس ویدیو اصلی نمایش داده می شود.

در این نوع از تبلیغات درون برنامه ای ویدئویی کوتاه قلل از شروع ویدئو اصلی پخش می شود.

تبلیغات نمایشی

تبلیغات خارج از جریان :

این تبلیغات خارج از جریان بین مقالات آنلاین ظاهر می شود. یا در داخل محتوا قرار می گیرد یا به صورت پنجره های بازشو نمایش داده می شود.

تبلیغات بنری استاندارد :

ساده ترین نوع تبلیغات آنلاین است. در این نوع تبلیغات، همواره بنر تبلیغاتی در قسمت مشخصی از اپلیکیشن نمایش داده می شود.

یکی از ساده ترین نوع تبلیغات تبلیغات بنری است که در قسمت مشخصی ایجاد می شود.

انواع تبلیغات بنری

تبلیغات بنری همسان :

در تبلیغات همسان موبایلی ، با ارائه تبلیغات بنری به صورت هماهنگ با اپلیکیشن ، یکپارچگی و تجربه کاربری حفظ می شود. اثرگذاری این تبلیغات به دلیل یکپاچه بودن با اپلیکیشن بالا است.

این مقاله رو هم بخونید
ریدایرکت 301 چیست؟ تاثیر آن در سئو
تبلیغات بنری بینابینی :

در این تبلیغات در زمان مشخصی بنری به صورت تمام صفحه نمایش داده می شود و توجه مخاطب را به تبلیغ جلب می کند. همچنین کاربر می تواند بعد از مشاهده بنر درصورت تمایل بر روی لینک کلیک کند ویا با زدن ضربه در پنجره را ببندد.

انواع تبلیغات بنری

تبلیغات ویدیویی بینابینی :

تبلیغات ویدیویی در زمانی که کاربران اپلیکیشنتان بیشترین میزان توجه را دارند به آن ها نمایش داده می شود. همچنین تبلیغاتی است که به صورت تمام صفحه در اپلیکیشن شما در وسط break های طبیعی استفادهمی شود. مثلا زمانی که بازی تمام شد یا به مرحله بعد رفتید این تبلیغ به صورت خودکار ظاهر می شود.

تبلیغات ویدیویی در زمانی که کاربران اپلیکیشنتان بیشترین میزان توجه را دارند به آن ها نمایش داده می شود.

انواع تبلیغات ویدئویی

تبلیغات جایزه دار ویدیویی :

در تبلیغات ویدیویی جایزه ای ، کاربران خودشان تماشای تبلیغات را انتخاب می کنند و در ازای دیدن یک تبلیغ ویدیویی، جایزه ای مثل رد کردن یک مرحله از بازی یا کسب امتیاز یاافزایش سکه در بازی کسب کنند. ناشران بازی موبایل می توانند از طریق این تبلیغ درآمد پایداری داشته باشند.

در تبلیغات ویدیویی جایزه ای ، کاربران خودشان تماشای تبلیغات را انتخاب می کنند و در ازای دیدن یک تبلیغ ویدیویی، جایزه ای مثل رد کردن یک مرحله از بازی یا کسب امتیاز یاافزایش سکه در بازی کسب کنند.

تبلیغات جایزه دار ویدئویی

 

برای بهینه سازی تبلیغات درون برنامه ای رعایت چند نکته الزامیست

• آژانس تبلیغاتی مناسب را برای تبلیغات خود انتخاب کنید.
• مخاطبین خود را بهتر بشناسید : قبل از پیاده سازی اپلیکیشن خود به مخاطبین هدف خود و انتظارات آنان از اپلیکیشن توجه کنید و ویژگی هایی را در اپلیکیشن قرار دهید که مخاطب را به خود جلب کند.
• در تبلیغ های بینابینی تبلیغ های تکراری را به کار نشان ندهید.
• به هیچ عنوان حین انجام یک پروسه تبلیغ پخش نکنید.

این مقاله رو هم بخونید
مدیریت شبکه‌های اجتماعی؛ گردآوری و تنظیم راهبرد مناسب در شبکه‌های اجتماعی

درگذشته مهارت داشتن در یک کار به تنهایی کافی بود چون محله ها کوچک بودند و مردم باهم ارتباط بیشتری داشتند اما امروزه به دلیل پیشرفت تکنولوژی و زیاد شدن بازی ها و برنامه های موبایل مردم وقت زیادی را در این برنامه ها می گذارند ، شما می توانید کسب و کار خود را از این طریق به آن ها معرفی کنید، پس از همین الان برای موفقیت کسب و کار خود شروع کنید و این کار را به تیم دیجیتال مارکتینگ هفت وب بسپارید.

امیدواریم که این مقاله برای شما موثر واقع شده باشد .

مطالب قبلی:

رایج ترین خطاهای وب سایت +آموزش

راه های کسب درآمد از طریق اینستاگرام

نرخ کلیک (CTR) چیست ؟ چگونه CTR را افزایش دهیم؟

 

Aida Parvaresh
Aida Parvaresh
آیداپرورش هستم،علاقمند به تکنولوژی و تولید محتوا،مدتیه که با تیم خوب هفت وب همکاری دارم.

2 Comments

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *