بهینه‌سازی مطالب: خوانایی نوشته
دسامبر 29, 2018
آموزش فرایند‍‍ اجرای سرویس بازرسی امنیتی گوگل (بخش اول)
دسامبر 31, 2018

سرویس بازرسی امنیتی گوگل یا Security Checkup با پایش (کنترل و بررسی) حساب کاربری افراد و حفظ امنیت، هر دستگاه و اپلیکیشنی که به صورت غیرمجاز به حساب گوگل فرد دسترسی داشته باشد، سروسامان می‌دهد.

خیلی از مردم زندگی برخطشان با گوگل می‌گذرد. گوگل نباشد حساب‌های کاربری وبگاه‌های دیگرشان هم لنگ می‌ماند. از سرویس‌های خود گوگل همچون یوتیوب و جیمیل بگیرید تا اکانت duolingo (آموزش برخطِ زبان‌های دنیا) و اسپاتیفای (و حتی نمونه‌ی ایرانی‌اش بیب‌تونز). به همین علت است که امنیت حساب کاربری گوگل واجب است و نیازش حس می‌شود. اگر از دسترسی‌های غیرمجاز به حساب کاربری گول خود واهمه دارید، بدانید که چاره‌ی کارتان راحت است و پیش خودِ گوگل. بازرسی امنیتی ساده‌ای روی حساب کاربری‌تان اعمال کنید و دلتان را قُرص کنید و از امنیت حسابتان مطمئن شوید.

بازرسی امنیتی گوگل

بازرسی امنیتی گوگل

 

لپتاپ، سیستم رومیزی، گوشی هوشمند و تبلتتان، قریب به یقین، همه به حساب گوگلِ واحدی وصل هستند. اما تا به حال برایتان سؤال شده که چگونه می‌توان از همه‌ی این‌ها و اطلاعاتشان حفاظت کرد؟ به گونه‌ای که کس دیگری به آن‌ها دسترسی نداشته باشد؟ با اعمال سرویس بازرسی ایمنی روی حساب کاربری‌تان امکان پایش حساب کاربری‌تان را می‌یابید و می‌فهمید آیا کسی به حساب کاربری‌تان دسترسی دارد یا فقط خودتان اطلاعات را می‌بینید. پایش امنیت حساب کاربری‌تان به‌دست گوگل اقدامی امنیتی است و موجب حفظ حریم شخصی‌تان می‌شود.

از این آدرس می‌توانید به صفحه‌ی بازرسی امنیتی گوگل بروید. بازرسی امنیتی گوگل از چهار مرحله تشکیل می‌شود که در روزهای آتی به تفصیل برایتان بیان خواهیم کرد.

 

1 Comment

  1. […] سرویس بازرسی امنیتی گوگل توضیحاتی نوشته شد (این مقاله)، دانستیم که برای پایش دسترسی به حساب کاربری گوگل، […]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *